316L roestvrij staal IP68 waterdicht vloeistofniveau zender met 4-20mA uitgang voor olie en water testen
Product Details
| Modelnr.: | BH93420-III | Uitgangssignaal: | 4-20mA of RS485 |
|---|---|---|---|
| IP-classificatie: | IP68 | Netto gewicht: | 0,3 kg |
| Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal | Nauwkeurigheid: | 0,25%, 0,5% |
| Kabelmateriaal: | PE, PU, PTFE | Meetbereik: | 0 ~ 10m… 400m |
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Overbelastingscapaciteit: | ≤ 2x nominaal bereik |
| Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C | Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC |
| Behuizingsmateriaal: | Gegoten aluminium, 1cr18ni9ti | Isolatieweerstand: | > = 100mΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 | ||
| Markeren |
316L roestvrijstalen vloeistofniveauzender,IP68 waterdichte waterniveausensor,4-20mA-uitgangsdruktransducer |
||
Product Description
- Split-type ontwerp voor gemakkelijke bedrading en kalibratie ter plaatse
- Geïntegreerd LED-scherm voor duidelijke metingen
- Explosiebestendige classificatie: ExiaIICT6
- Hoog beschermingsniveau: IP68
- Meerdere kabelopties: PE, PU, PTFE
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Bewaking van het waterniveau in rioolwater, industriële en gemeentelijke watersystemen, watertanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Bewaking van het niveau van diesel, brandstof en andere olietank
| Meetbereik | 0~10m...400m |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,15% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Schok | 100 g |
| Huismateriaal | Gegooid aluminium, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~1,5 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan, PTFE-kabel |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 15 ~ 30VDC | 2/3/4 draad |
| RS485 communicatieprotocol | 4 draden |
- Zorg voor de compatibiliteit van gemeten medium met productonderdelen
- Specificeer de dichtheid van het gemeten medium
- Voor sterke elektromagnetische of radiofrequente storingen, vermelden en vermelden in volgorde
- Installeer bliksembeschermingsapparatuur en zorg voor betrouwbare aarding voor optimale prestaties
| BH93420 | Code | Ontwerp van de structuur |
| III. | Liquid level transmitter met 2088 behuizing | |
| Meetbereik | 0~10m...400m | |
| Code | Stroomvoorziening | |
| D1 | 24VDC | |
| Code | Uitgangssignaal | |
| S1 | 4~20mADC | |
| S2 | RS485 | |
| Code | Elektrische aansluiting | |
| B5 | 2088 met scherm | |
| B6 | 3051A | |
| Code | Druktype | |
| G | Gewichtsdruk | |
| Een | Absolute druk | |
| S | Verzegelde referentiedruk | |
| Code | Materiaal | |
| 01 | 304 roestvrij staal | |
| 02 | 316L roestvrij staal | |
| Code | Kabelmateriaal | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU | |
| C3 | PTFE |
Product Highlights
De BH93420-III waterniveautransmitter biedt een nauwkeurigheid van ±0,25% met IP68-bescherming en ExiaIICT6 explosieveilige classificatie. Beschikt over een 316L roestvrijstalen membraan, gesplitst ontwerp voor eenvoudige installatie en voert 4-20 mA/RS485-signalen uit voor betrouwbare monitoring van het olie-/waterniveau.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.