BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Product Details
| Model nr.: | BPHT24-III | Bereik: | 0-10kpa~35Mpa |
|---|---|---|---|
| Beschermingscategorie: | IP65 | Output: | 4-20mA kan met Hart |
| Huismateriaal: | Aluminiumlegering | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Specificatie: | Transmitter voor drukgevoel van het diafragma | Oorsprong: | China |
| Metingsmedium: | Vloeistof, gas, dranklijm enzovoort. | Genauigheidsgraad: | 00,5% |
| Markeren |
BPHT24-III Digitale drukzender,Digitaal druktransmitter-diafragma,Digitale druksensoren voor het diafragma |
||
Product Description
Hengtong BPHT24-III Digitaal Splijtdiafragma druk sensor Transmitter China
BPHT24-III-druktransmitter
Invoering van een druksensor met een spoeldiafragma:
BPHT24-III-drukzender wordt voornamelijk gebruikt bij de drukmeting van viskeuze vloeibare modder anti-schaal- en anti-kristallisatie olie schild machine.Het geheel heeft een geïntegreerde roestvrijstalen structuur, en de twee soorten platte filmstructuur met of zonder holte kan kiezen van het materiaal in contact met het medium is 316L roestvrij staal en fluor rubber,met een vermogen van niet meer dan 10 WEen goede waterdichtheid, een sterke anti-interferentie en een goede langdurige stabiliteit, gemakkelijk te installeren, met een hoge trillings- en slagweerstand.
Productkenmerkenmet een vermogen van niet meer dan 50 W:
1Een verscheidenheid aan drukinterfaces.
2Ontworpen voor gezondheidstoepassingen om matige schaal te voorkomen.
3Hooggeprecise, volledig roestvrij staal structuur.
4Makkelijk schoon te maken, instelbaar en zichtbaar.
Toepassingenmet een vermogen van niet meer dan 50 W:
1Geschikt voor de meting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen van 316L.
2Geschikt voor milieubescherming en chemische industrie.
3- Gebruikt in de maritieme en luchtvaartindustrie.
4. Ideaal voor gebruik in de medische, biofarmaceutische en voedselhygiëne industrie.
| Prestatieparametersmet een vermogen van niet meer dan 50 W | |
| Meetbereik | 0~35Kpa...~20MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,8 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draden |

| Ontwerp van de structuur | |
| Afmeting | ![]() |




| Besteltips |
1Bij de keuze van de producten dient u ervoor te zorgen dat het medium verenigbaar is met het contactdeel van het te testen product.
2Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitaal display bevatten.
3Bij bestelling met LCD- of LED-displaykop van de transducer mag het transmissietoestand niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om de betrouwbare werking van het product te waarborgen, wordt de gebruiker in het veld aanbevolen omen om ervoor te zorgen dat producten en stroomvoorziening betrouwbare aarding.
5. Fluorrubber o-ringen met een nominale werktemperatuur van - 20 °C ~ 250 °C. Wanneer de werktemperatuur van het product lager is dan - 20 °C, moet een EPDM O-type afdichtingsring worden gekozen.
6De standaard kabellengte is 1,5 m en er zijn drie materialen om uit te kiezen.Als u een ander kabelmateriaal nodig heeft, vermeldt u dit in de volgorde.
7In geval van bijzondere vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke impact, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie, informeer ons en vermeld dit in de bestelling.
| Bestelgids | ||||||||
| BPHT24 | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IX | Toon druktransmitter | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| T | Hoogtemperatuurbestendige druktransmitter | |||||||
| Meetbereik | 0~35Kpa...~20MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||



Vragen:
1V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensor-zenders?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. We leveren OEM en ODM service.
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we volledig in staat zijn om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie tijd is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC netwerk isaltijd beschikbaar.
Product Highlights
Hengtong BPHT24-III Digitaal Splijtdiafragma druk sensor Transmitter China BPHT24-III-druktransmitter Invoering van een druksensor met een spoeldiafragma: BPHT24-III-drukzender wordt voornamelijk gebruikt bij de drukmeting van viskeuze vloeibare modder anti-schaal- en anti-kristallisatie olie schild ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.