24Vdc-toevoer 4-20mA-uitgang IP68 waterdichte vloeistofniveauzender voor industriële toepassingen
Product Details
| Uitgangssignaal: | 4-20mA | Voedingsspanning: | 12-30VDC |
|---|---|---|---|
| Meetbereik: | 0400m | Overbelastingscapaciteit: | ≤ 2 x nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid: | ± 0,25% (typ.) ± 0,5% (max.) | Herhaalbaarheid: | ± 0,03% (typ.) ± 0,05% FS (max.) |
| Langetermijnstabiliteit: | ± 0,2% F.S/jaar (max.) | Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C |
| Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC | Behuizingsmateriaal: | 1Cr18Ni9Ti |
| Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal | Isolatieweerstand: | > = 100mΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 | Beschermingsgraad: | IP68 |
| Gewicht: | 0,3 kg | ||
| Markeren |
24Vdc toevoervloeistofniveauzender,4-20mA uitgang niveausensor,IP68 waterdichte druktransducer |
||
Product Description
- Volledige roestvrijstalen behuizing geschikt voor verschillende testomgevingen
- Onderdompelingsoondmeting voor een gemakkelijke installatie
- Diverse uitgangssignaalopties
- Explosiebestendige markering: ExiaIICT6
- Hoog beschermingspercentage: IP68
- PE- of PU-kabelopties
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Bewaking van het waterniveau in rioolwater, industriële en gemeentelijke watersystemen, watertanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Meting van het brandstofgehalte in diesel- en brandstoftank
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Meetbereik | 0~10m...400m |
| Overbelasting | ≤ 2 X van het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,2% F.S/jaar (max.) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ±1,5% F.S. (typisch) ±2% F.S. (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ±1,5% F.Sr(Type.) ±2% F.S. (Max.) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP67, IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,3 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad | |
| 0/1 tot en met 5 V 0/1 ~ 10V 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol |
- Zorg ervoor dat het gemeten medium tijdens de selectie compatibel is met productonderdelen
- Specificeer de dichtheid van het gemeten medium
- Voor sterke elektromagnetische of radiofrequente storingen, vermelden en vermelden in volgorde
- Installeer op locatie bliksembeschermingsapparatuur en zorg voor een betrouwbare gronding van het product en de voedingsbron
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Productserie | BH93420 | Druktransmitter |
| Meetbereik | 0~10m...400m | |
| Stroomvoorziening | D1 | 24VDC |
| Stroomvoorziening | D2 | 5VDC |
| Stroomvoorziening | D3 | andere |
| Uitgangssignaal | S1 | 4~20mADC |
| Uitgangssignaal | S2 | 1 ~ 5VDC |
| Uitgangssignaal | S3 | 0~5VDC |
| Uitgangssignaal | S4 | 0~10mADC |
| Uitgangssignaal | S5 | 0~20mADC |
| Uitgangssignaal | S6 | 0~10VDC |
| Uitgangssignaal | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Uitgangssignaal | S8 | RS485 |
| Druktype | G | Gewichtsdruk |
| Druktype | Een | Absolute druk |
| Druktype | S | Verzegelde referentiedruk |
| Materiaal | 01 | 304 roestvrij staal |
| Materiaal | 02 | 316L roestvrij staal |
| Kabelmateriaal | C1 | PE |
| Kabelmateriaal | C2 | PU |
Product Highlights
24Vdc vloeistofniveautransmitter met IP68-classificatie en 4-20mA-uitgang. Volledig roestvrijstalen constructie, corrosiebestendig en explosiebestendig (ExiaIICT6). Hoge nauwkeurigheid (±0,25%) en aanpasbare opties voor diverse industriële toepassingen.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.