316L roestvrij staal IP68 waterdicht Liquid Level Transmitter met 4-20mA Output Pressure Transducer
Product Details
| Modelnr.: | BH93420-I | Uitgangssignaal: | Analoog type |
|---|---|---|---|
| Productieproces: | Olie gevuld | materiaal: | Roestvrij staal |
| IP-classificatie: | IP68 | Netto gewicht: | 0,3 kg |
| Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal | Kabelmateriaal: | PE, PU, PTFE |
| Meetbereik: | 0 ~ 10m… 400m | Nauwkeurigheid: | ± 0,25% (typ.) ± 0,5% (max.) |
| Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C | Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC |
| Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 | Beschermingsgraad: | IP67, IP68 |
| Uitgangssignaalopties: | 4 ~ 20MA, 0 ~ 10/20MA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0,5 ~ 4.5V, RS485 | ||
| Markeren |
316L roestvrijstalen vloeistofniveauzender,IP68 waterdichte niveausensor,4-20mA-uitgangsdruktransducer |
||
Product Description
- Volledig roestvrijstalen behuizing voor diverse testomgevingen
- Onderdompelbare probe-meting voor eenvoudige installatie
- Meerdere uitvoersignaalopties beschikbaar
- Explosieveilige certificering: ExiaIICT6
- Hoge beschermingsgraad: IP68
- Verkrijgbaar met PE-, PU- of PTFE-kabelopties
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Waterniveaumeting voor riolering, industrieel water, gemeentelijke watersystemen, tanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Brandstofniveaumeting in diesel- en brandstofopslagtanks
| Meetbereik | 0~10m…400m |
| Overbelastingscapaciteit | ≤ 2 X van nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Hysterese | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Lange-termijn stabiliteit | ±0.2%F.S/jaar (Max.) |
| Nulpunt temperatuurdrift | ±1.5%F.S(Typ.) ±2%F.S (Max.) |
| Volledige schaal temperatuurdrift | ±1.5%F.Sr(Typ.) ±2%F.S (Max.) |
| Compensatietemperatuur | 0-50ºC (0-1m. 0-2m); 0-70ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80ºC |
| Opslagtemperatuur | -30~100ºC |
| Trillingsbestendigheid | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Behuizingsmateriaal | 1Cr18Ni9Ti |
| Membraanmateriaal | 316L Roestvrij Staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosieveilige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad | IP67, IP68 |
| O-ring afdichtingsmateriaal | Fluoro rubber |
| Gewicht | ~0.3Kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, Polyurethaan |
| Uitvoersignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 draads |
| 0~10/20mA | 3 draads | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V |
5VDC | |
| RS485 Communicatieprotocol |
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Productserie | BH93420 | Druksensor |
| Meetbereik | 0~10m…400m | |
| Voeding | D1 | 24VDC |
| Voeding | D2 | 5VDC |
| Voeding | D3 | Anders |
| Uitvoersignaal | S1 | 4~20mADC |
| Uitvoersignaal | S2 | 1~5VDC |
| Uitvoersignaal | S3 | 0~5VDC |
| Uitvoersignaal | S4 | 0~10mADC |
| Uitvoersignaal | S5 | 0~20mADC |
| Uitvoersignaal | S6 | 0~10VDC |
| Uitvoersignaal | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Uitvoersignaal | S8 | RS485 |
| Druksort | G | Relatieve druk |
| Druksort | A | Absolute druk |
| Druksort | S | Afgedichte referentiedruk |
| Materiaal | 01 | 304 Roestvrij Staal |
| Materiaal | 02 | 316L Roestvrij Staal |
| Kabelmateriaal | C1 | PE |
| Kabelmateriaal | C2 | PU |
- V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensortransmitters?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties. Maatwerk mogelijk. - V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. Wij bieden OEM- en ODM-services. - V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensortransmitters per maand produceren. Neem vooraf contact op met ons verkoopteam voor grootschalige bestellingen. - V: Wat is de typische levertijd?
A: 5-8 werkdagen voor standaardmodellen. Aangepaste producten kunnen variëren. - V: Hoe worden de producten geprijsd? Zijn er kortingen?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkbestellingen of langetermijnpartners. - V: Wat is de garantie en de service na verkoop?
A: 24 maanden garantie na verzending. Ons after-sales team reageert binnen 24 uur, met externe pc-netwerkinstructies beschikbaar.
Product Highlights
Dompelbare vloeistofniveautransmitter met IP68- en ExiaIICT6-classificaties. Volledig roestvrijstalen behuizing, ±0,25% nauwkeurigheid, 4-20mA uitgang. Aanpasbare kabels en specificaties voor diverse industriële toepassingen.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.