BH93420-I Roestvrij Staal 316L IP68 Waterdichte 4-20mA Uitgang Vloeistofniveautransmitter Druksensor
Product Details
| Model-NR.: | BH93420-I | Uitgangssignaal: | Analoog type |
|---|---|---|---|
| Productieproces: | Diffuus silicium | Materiaal: | Roestvrij staal |
| IP-classificatie: | IP68 | Netto gewicht: | 0,3 kg |
| Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal | Langetermijnstabiliteit: | +-0,2% F.S./jaar |
| Bedrijfstemperatuur.: | -20 tot 80 °C | Meetbereik: | 0 ~ 10m… 400m |
| Nauwkeurigheid: | ± 0,25% (typ.) ± 0,5% (max.) | Herhaalbaarheid: | ± 0,03% (typ.) ± 0,05% FS (max.) |
| Hysterese: | ± 0,03% (typ.) ± 0,05% FS (max.) | Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad: | IP67, IP68 | ||
| Markeren |
Roestvrijstalen 316L vloeistofniveauzender,IP68 waterdichte druksensor,4-20mA uitgangswaterniveausensor |
||
Product Description
- Volledig roestvrijstalen behuizing voor zware omstandigheden
- Dompeltype sondeontwerp voor eenvoudige installatie
- Meerdere opties voor uitgangssignalen beschikbaar
- Explosieveilige certificering: ExiaIICT6
- Hoge beschermingsgraad: IP68
- PE- of PU-kabelopties
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Waterniveaubewaking voor riolering, industrieel water, gemeentelijke systemen, tanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Brandstofniveaumeting in diesel- en brandstoftanks
| Meetbereik | 0~10m…400m |
|---|---|
| Overbelasting | ≤ 2 X van nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Hysterese | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Lange termijn stabiliteit | ±0.2%F.S/jaar (Max.) |
| Nulpunt temperatuurdrift | ±1.5%F.S(Typ.) ±2%F.S (Max.) |
| Volledige schaal temperatuurdrift | ±1.5%F.Sr(Typ.) ±2%F.S (Max.) |
| Compensatietemperatuur | 0-50ºC (0-1m. 0-2m); 0-70ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80ºC |
| Opslagtemperatuur | -30~100ºC |
| Trilling | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Materiaal behuizing | 1Cr18Ni9Ti |
| Membraanmateriaal | 316L Roestvrij Staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosieveilige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad | IP67, IP68 |
| O-ring afdichting | Fluoro rubber |
| Gewicht | ~0.3Kg (zonder kabel) |
| Materiaal kabel | Polyethyleen, Polyurethaan |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitgangstype |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 draads |
| 0~10/20mA | 3 draads | |
| 0/1~5V 0/1~10V 0.5~4.5V | 5VDC | |
| RS485 Communicatieprotocol | 3.6~30V / Batterij | 4 draads |

- Verifieer compatibiliteit tussen gemeten medium en productcomponenten
- Specificeer de dichtheid van het gemeten medium
- Geef bij sterke elektromagnetische of RF-interferentieomgevingen details op tijdens het bestellen
- Installeer bliksembeveiligingsapparaten en zorg voor een goede aarding voor betrouwbare werking
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Basismodel | BH93420 | Druktransmitter |
| Meetbereik | 0~10m…400m | |
| Voeding | D1 | 24VDC |
| Voeding | D2 | 5VDC |
| Voeding | D3 | Overig |
| Uitgangssignaal | S1 | 4~20mADC |
| Uitgangssignaal | S2 | 1~5VDC |
| Uitgangssignaal | S3 | 0~5VDC |
| Uitgangssignaal | S4 | 0~10mADC |
| Uitgangssignaal | S5 | 0~20mADC |
| Uitgangssignaal | S6 | 0~10VDC |
| Uitgangssignaal | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Uitgangssignaal | S8 | RS485 |
| Druktype | G | Manometerdruk |
| Druktype | A | Absolute druk |
| Druktype | S | Afgedichte referentiedruk |
| Materiaal | 01 | 304 Roestvrij Staal |
| Materiaal | 02 | 316L Roestvrij Staal |
| Materiaal kabel | C1 | PE |
| Materiaal kabel | C2 | PU |

Product Highlights
De BH93420-I vloeistofniveausensor biedt ±0,25% nauwkeurigheid, IP68 waterdichtheid en ExiaIICT6 explosieveilige certificering. De volledig roestvrijstalen constructie zorgt voor duurzaamheid in zware omstandigheden. Aanpasbare uitgangssignalen en OEM-opties beschikbaar.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.