4-20mA Uitgang 316L roestvrij staal IP68 waterdicht Liquid Level Transmitter en drukomvormer
Product Details
| Modelnr.: | BH93420-I | Drukbereik: | Gijkdruk, absolute druk |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 00,25%,00,5% | IP-classificatie: | IP68 |
| Netto gewicht: | 0,3 kg | Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal |
| Kabelmateriaal: | PE, PU, PTFE | Meetbereik: | 0-1m~200m |
| Overbelastingscapaciteit: | ≤ 2x nominaal bereik | Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C |
| Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC | Isolatieweerstand: | > = 100mΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 | Beschermingsgraad: | IP67, IP68 |
| Uitgangssignaal: | 4 ~ 20 mA, 0 ~ 10/20MA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0,5 ~ 4.5V | ||
| Markeren |
4-20 mA uitgangsvloeistofniveauzender,316L niveausensor van roestvrij staal,IP68 waterdichte druktransducer |
||
Product Description



- Volledig gelast ontwerp voor veiligheid en betrouwbaarheid
- Dubbele installatieopties: sonde-invoeging en schroefdraadmontage
- Grondig getest op prestaties bij hoge en lage temperaturen
- Explosieveilige certificering: ExiaIICT6
- Meerdere kabelmateriaalopties: PTFE, PU, PE
- Diverse uitvoersignaalconfiguraties beschikbaar
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Waterniveaubewaking voor rioolwater, industrieel water, gemeentelijke watersystemen, tanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Brandstofniveaumeting in diesel- en brandstoftanks
| Meetbereik | 0~10m…400m |
| Druktype | Manometerdruk, Absolute druk, Afgedichte druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25°C | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Hysterese | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Lange-termijn stabiliteit | ±0.2%F.S/jaar (Max.) |
| Nulpunttemperatuurdrift | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Span-temperatuurdrift | ±0.01%FS/°C(>100KPa), ±0.02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50°C (0-1m . 0-2m); 0-70°C |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80°C |
| Opslagtemperatuur | -30~100°C |
| Trilling | 10g, 55Hz ~ 2kHz |
| Schok | 100g |
| Behuizingsmateriaal | 1Cr18Ni9Ti, 316L Roestvrij Staal |
| Membraanmateriaal | 316L Roestvrij Staal |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ@100VDC |
| Explosieveilige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad | IP67, IP68 |
| O-ring afdichting | Fluorkautschuk |
| Gewicht | ~0.3Kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, Polyurethaan |
| Uitvoersignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 draads |
| 0~10/20mA | 3 draads | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V |






- Verifieer compatibiliteit tussen gemeten medium en productcomponenten
- Specificeer de dichtheid van het gemeten medium
- Meld sterke elektromagnetische of radiofrequente storingsomgevingen
- Installeer bliksembeveiligingsapparaten en zorg voor een correcte aarding voor betrouwbare werking
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Productlijn | BH93420 | Druktransmitter |
| Meetbereik | 0~10m…400m | |
| Voeding | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Overig | |
| Uitvoersignaal | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Druktype | G | Manometerdruk |
| A | Absolute druk | |
| S | Afgedrukte referentiedruk | |
| Materiaal | 01 | 304 Roestvrij Staal |
| 02 | 316L Roestvrij Staal | |
| Kabelmateriaal | C1 | PU |
| C2 | PTFE |







Product Highlights
Uiterst nauwkeurige 4-20 mA vloeistofniveautransmitter met 316L roestvrijstalen constructie, IP68-classificatie en ExiaIICT6 explosieveilige certificering. Biedt een nauwkeurigheid van ±0,25%, een breed bereik van 0-1 m tot 200 m en op maat gemaakte kabel-/uitgangsopties voor diverse industriële toepassingen.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.