4-20mA Uitgang 316L Roestvrij staal IP68 Bescherming Liquid Level Transmitter voor water- en brandstoftank
Product Details
| Modelnr.: | BH93420-I | Drukbereik: | Gijkdruk, absolute druk |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 00,25%,00,5% | IP-classificatie: | IP68 |
| Netto gewicht: | 0,3 kg | Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal |
| Kabelmateriaal: | PE, PU, PTFE | Meetbereik: | 0-1m~200m |
| Overbelastingscapaciteit: | ≤ 2x nominaal bereik | Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C |
| Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC | Behuizingsmateriaal: | 1cr18ni9ti, 316l roestvrij staal |
| Isolatieweerstand: | > = 100mΩ@100VDC | Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 |
| Uitgangssignaal: | 4 ~ 20 mA, 0 ~ 10/20MA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0,5 ~ 4.5V | ||
| Markeren |
4-20 mA uitgangsvloeistofniveauzender,316L niveausensor van roestvrij staal,IP68 bescherming druktransmitter |
||
Product Description
De BH93420-I vloeistofniveautransmitter maakt gebruik van de HT-serie hoog-precisie piëzoresistieve gediffuseerde silicium druksensortechnologie. Met een volledig gelaste roestvrijstalen behuizing met zeshoekige en watergeleidende kop, maakt deze transmitter gebruik van geavanceerde waterdichte afdichtingstechnologie om te voldoen aan diverse installatievereisten en zich aan te passen aan verschillende toepassingsscenario's.
- Volledig gelast ontwerp voor veiligheid en betrouwbaarheid
- Dubbele opties voor sonde-inbrenging en schroefdraadinstallatie om te voldoen aan diverse eisen ter plaatse
- Grondig getest op hoge en lage temperaturen, geschikt voor toepassingen met een breed temperatuurbereik
- Explosieveilige classificatie: ExiaIICT6
- Verkrijgbaar met PTFE-, PU- en PE-kabels
- Meerdere signaaluitvoeropties voor flexibele integratie
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Monitoring van waterniveaus in rioolwater-, industriële en gemeentelijke watersystemen, watertanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Meting van brandstofniveaus in diesel- en brandstoftanks
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Meetbereik | 0~10m…400m |
| Druktype | Manometerdruk, Absolute druk, Afgesloten druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25℃ | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Hysterese | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Lange-termijn stabiliteit | ±0.2%F.S/jaar (Max.) |
| Nulpunttemperatuurdrift | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Span-temperatuurdrift | ±0.01%FS/℃(>100KPa), ±0.02%FS/℃ (≤100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50℃ (0-1m . 0-2m ); 0-70℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80℃ |
| Opslagtemperatuur | -30~100℃ |
| Trilling | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Schok | 100g |
| Behuizingsmateriaal | 1Cr18Ni9Ti,316L Roestvrij Staal |
| Membraanmateriaal | 316L Roestvrij Staal |
| Isolatieweerstand | ≥100MΩ@100VDC |
| Explosieveilige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad | IP67, IP68 |
| O-ring afdichting | Fluorkautschuk |
| Gewicht | ~0.3Kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, Polyurethaan |
| Signaaluitvoer | Voedingsspanning | Type uitgang |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 draads |
| 0~10/20mA | 3 draads | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V |
Zorg ervoor dat het gemeten medium compatibel is met de productcomponenten die ermee in contact komen tijdens de selectie.
De dichtheid van het gemeten medium moet worden gespecificeerd.
Voor sterke elektromagnetische of radiofrequente storingen, gelieve details te verstrekken aan ons bedrijf en dit aan te geven in de bestelling.
Om een betrouwbare werking te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers ter plaatse bliksembeveiligingsapparaten installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Productserie | BH93420 | Druksensor |
| Meetbereik | 0~10m…400m | |
| Voeding | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Overig | |
| Signaaluitvoer | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Druktype | G | Manometerdruk |
| A | Absolute druk | |
| S | Afgesloten referentiedruk | |
| Materiaal | 01 | 304 Roestvrij Staal |
| 02 | 316L Roestvrij Staal | |
| Kabelmateriaal | C1 | PU |
| C2 | PTFE |
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties. Maatwerk mogelijk.
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. Wij bieden OEM- en ODM-diensten.
A: Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensortransmitters per maand produceren, dus we zijn volledig in staat om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen. Het is echter raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsplanning te garanderen.
A: 5~8 werkdagen voor standaardmodellen. Maatwerkproducten kunnen variëren.
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkbestellingen of langetermijnpartners.
A: Onze garantieperiode is 24 maanden na verzending, en ons after-sales team zal binnen 24 uur reageren op uw vragen. Instructie op afstand via pc-netwerk is altijd beschikbaar.
Product Highlights
4-20 mA vloeistofniveautransmitter met IP68-classificatie en 316L roestvrijstalen sonde. Hoge nauwkeurigheid (0,25%-0,5%), explosiebestendig (ExiaIICT6) en aanpasbare opties. Ideaal voor water-, brandstof- en industriële vloeistofmonitoring.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.