316L roestvrij staal IP68 waterdicht vloeistofniveau-zender met 0,25% nauwkeurigheid voor niveau meting
Product Details
| Modelnr.: | BH93420-I | Drukbereik: | Gijkdruk, absolute druk |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 00,25%,00,5% | IP-classificatie: | IP68 |
| Netto gewicht: | 0,3 kg | Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal |
| Kabelmateriaal: | PE, PU, PTFE | Meetbereik: | 0-1m~200m |
| Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C | Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC |
| Behuizingsmateriaal: | 1cr18ni9ti, 316l roestvrij staal | Isolatieweerstand: | > = 100mΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 | Beschermingsgraad: | IP67, IP68 |
| Uitgangssignaal: | 4 ~ 20 mA, 0 ~ 10/20MA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0,5 ~ 4.5V | ||
| Markeren |
316L roestvrijstalen vloeistofniveauzender,IP68 waterdichte niveaumeetsensor,0.25% Accuracy Pressure Probe |
||
Product Description
- Volledig gelast ontwerp voor veiligheid en betrouwbaarheid
- Dubbele opties voor sonde-invoeging en schroefdraadinstallatie
- Rigoureus getest voor toepassingen bij hoge en lage temperaturen
- Explosieveilige classificatie: ExiaIICT6
- Verkrijgbaar met PTFE- of PU-kabels
- Meerdere opties voor uitgangssignalen
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Monitoring van waterniveaus in rioolwater-, industriële, gemeentelijke watersystemen, tanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Meting van brandstofniveaus in diesel- en brandstoftanks
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Meetbereik | 0~10m…400m |
| Druktype | Manometerdruk, Absolute druk, Afgesloten druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Hysterese | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Lange-termijn stabiliteit | ±0.2%F.S/jaar (Max.) |
| Nulpunttemperatuurdrift | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Span-temperatuurdrift | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50ºC (0-1m . 0-2m ); 0-70ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80ºC |
| Opslagtemperatuur | -30~100ºC |
| Trilling | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Schok | 100g |
| Behuizingsmateriaal | 1Cr18Ni9Ti,316L Roestvrij staal |
| Membraanmateriaal | 316L Roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosieveilige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad | IP67, IP68 |
| O-ring afdichting | Fluorkautschuk |
| Gewicht | ~0.3Kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, Polyurethaan |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitgangstype |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 draads |
| 0~10/20mA | 3 draads | |
| 0/1~5V | 5VDC | |
| 0/1~10V | ||
| 0.5~4.5V |
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Basismodel | BH93420 | Druktransmitter |
| Meetbereik | 0~10m…400m | |
| Voeding | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | Overig | |
| Uitgangssignaal | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1~5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| S8 | RS485 | |
| Druktype | G | Manometerdruk |
| A | Absolute druk | |
| S | Afgesloten referentiedruk | |
| Materiaal | 01 | 304 Roestvrij staal |
| 02 | 316L Roestvrij staal | |
| Kabelmateriaal | C1 | PU |
| C2 | PTFE |
Product Highlights
Zeer nauwkeurige IP68 roestvrijstalen vloeistofniveautransmitter. Beschikt over een 316L-diafragma, ±0,25% nauwkeurigheid, explosieveilige certificering en aangepaste uitvoer-/installatieopties voor zware industriële omgevingen.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.