BH93420-III Vloeistofniveautransmitter met 316L roestvrij staal IP68-bescherming en 4-20mA uitgang
Product Details
| Model-NR.: | BH93420-III | Uitgangssignaal: | 4-20mA of RS485 |
|---|---|---|---|
| IP-classificatie: | IP68 | Netto gewicht: | 0,3 kg |
| Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal | Nauwkeurigheid: | 0,25%, 0,5% |
| Kabelmateriaal: | PE, PU, PTFE | Meetbereik: | 0 ~ 10m… 400m |
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C |
| Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC | Behuizingsmateriaal: | Gegoten aluminium, 1cr18ni9ti |
| Isolatieweerstand: | > = 100mΩ@100VDC | Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 |
| Gewicht: | ~1,5 kg (zonder kabel) | ||
| Markeren |
316L roestvrijstalen vloeistofniveauzender,IP68-beschermingssensor voor het waterniveau,Brandstofniveausensor met 4-20 mA-uitgang |
||
Product Description

- Gesplitst ontwerp voor eenvoudige bedrading en kalibratie ter plaatse
- Geïntegreerd LED-display
- Explosieveilige classificatie: ExiaIICT6
- Hoge beschermingsgraad: IP68
- Kabelopties: PE, PU, PTFE
- Compatibel met 316LSS en niet-corrosieve vloeistoffen
- Bewaking van waterniveaus in rioolwater-, industriële en gemeentelijke watersystemen, watertanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Niveaubewaking van diesel, brandstof en andere olietanks
| Meetbereik | 0~10m…400m |
| Druktype | Relatieve druk, Absolute druk, Afgedichte druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Hysterese | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Lange-termijn stabiliteit | ±0.15%F.S/jaar (Max.) |
| Nulpunttemperatuurdrift | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Span-temperatuurdrift | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80ºC |
| Opslagtemperatuur | -30~100ºC |
| Trilling | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Schok | 100g |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium, 1Cr18Ni9Ti |
| Membraanmateriaal | 316L Roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosieveilige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| O-ring afdichting | Fluorkautschuk |
| Gewicht | ~1.5Kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, Polyurethaan, PTFE kabel |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitgangstype |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 draads |
| RS485 Communicatieprotocol | 4 draads |



| BH93420 | Code | Overzicht Constructie |
| III | Vloeistofniveau zender met de 2088 behuizing | |
| Meetbereik | 0~10m…400m | |
| Code | Voeding | |
| D1 | 24VDC | |
| Code | Uitgangssignaal | |
| S1 | 4~20mADC | |
| S2 | RS485 | |
| Code | Elektrische Aansluiting | |
| B5 | 2088 met display | |
| B6 | 3051A | |
| Code | Druktype | |
| G | Relatieve druk | |
| A | Absolute druk | |
| S | Afgedrukte referentiedruk | |
| Code | Materiaal | |
| 01 | 304 Roestvrij staal | |
| 02 | 316L Roestvrij staal | |
| Code | Kabelmateriaal | |
| C1 | PE | |
| C2 | PU | |
| C3 | PTFE |

- V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensoren?
- A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties. Maatwerk mogelijk.
- V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
- A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. Wij bieden OEM en ODM service.
- V: Wat is uw productiecapaciteit?
- A: Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensoren per maand produceren, dus we zijn volledig in staat om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen. Het is echter raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsplanning te garanderen.
- V: Wat is de typische levertijd?
- A: 5~8 werkdagen voor standaardmodellen. Aangepaste producten kunnen variëren.
- V: Hoe worden de producten geprijsd? Kortingen?
- A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkbestellingen of langdurige partners.
- V: Wat is de garantie van uw producten? En de after-sales service?
- A: Onze garantieperiode is 24 maanden na verzending, en onze after-sales service reageert binnen 24 uur op uw vragen. Instructie op afstand via pc-netwerk is altijd beschikbaar.
Product Highlights
De BH93420-III vloeistofniveautransmitter biedt een nauwkeurigheid van ±0,25%, IP68 en ExiaIICT6 explosieveilige classificaties. Beschikt over 316L roestvrij staal, gesplitst ontwerp voor eenvoudige kalibratie en 4-20mA/RS485-uitgangen. Aanpasbaar voor monitoring van industrieel water, brandstof en olie.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.