HTsensor 316L roestvrij staal IP68 Liquid Level Transmitter met 4-20mA-uitgang en LED-display
Product Details
| Uitgangssignaal: | 4-20mA of RS485 | IP-classificatie: | IP68 |
|---|---|---|---|
| Netto gewicht: | 0,3 kg | Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal |
| Nauwkeurigheid: | 0,25%, 0,5% | Kabelmateriaal: | PE, PU, PTFE |
| Meetbereik: | 0 ~ 10m… 400m | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelastingscapaciteit: | ≤ 2x nominaal bereik | Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 80 °C |
| Opslagtemperatuur: | -30 ~ 100ºC | Behuizingsmateriaal: | Gegoten aluminium, 1cr18ni9ti |
| Isolatieweerstand: | > = 100mΩ@100VDC | Explosiebestendige classificatie: | ExiaIICT6 |
| Gewicht: | ~1,5 kg (zonder kabel) | ||
| Markeren |
316L roestvrijstalen vloeistofniveauzender,IP68 vloeistofniveauzender,4-20mA uitgangsdruksensor |
||
Product Description



- Gesplitst ontwerp voor eenvoudige bedrading en kalibratie ter plaatse
- Helder LED-display voor duidelijke aflezingen
- Explosieveilige classificatie: ExiaIICT6
- Hoge beschermingsgraad: IP68
- Meerdere kabelopties: PE, PU, PTFE
- Compatibel met 316L roestvrij staal en niet-corrosieve vloeistoffen
- Monitoring van waterniveaus in rioolwater, industriële en gemeentelijke watersystemen, watertanks, putten, rivieren, zeewater en meren
- Diesel, brandstof en andere olietankniveaubewaking
| Meetbereik | 0~10m…400m |
|---|---|
| Druktype | Manometrische druk, Absolute druk, Afgesloten druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC | ±0.25% (Typ.) ±0.5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Hysteresis | ±0.03% (Typ.) ±0.05%FS (Max.) |
| Lange-termijn stabiliteit | ±0.15%F.S/jaar (Max.) |
| Nulpunttemperatuurdrift | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Span-temperatuurdrift | ±0.01%FS/ºC(>100KPa), ±0.02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50ºC (0-1m . 0-2m); 0-70ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80ºC |
| Opslagtemperatuur | -30~100ºC |
| Trilling | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Schok | 100g |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium, 1Cr18Ni9Ti |
| Membraanmateriaal | 316L Roestvrij Staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosieveilige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| O-ring afdichting | Fluoro rubber |
| Gewicht | ~1.5Kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, Polyurethaan, PTFE kabel |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitgangstype |
|---|---|---|
| 4~20mA | 15~30VDC | 2/3/4 draads |
| RS485 Communicatieprotocol | 4 draads |




- Zorg ervoor dat het te meten medium compatibel is met de productcomponenten tijdens de selectie
- Specificeer de dichtheid van het te meten medium
- Geef bij sterke elektromagnetische of radiofrequentie-interferentie details op en vermeld dit bij de bestelling
- Installeer bliksembeveiligingsapparaten ter plaatse en zorg voor een betrouwbare aarding van het product en de voeding

- V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensortransmitters?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties. Maatwerk mogelijk. - V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. Wij bieden OEM en ODM service. - V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensortransmitters per maand produceren, geschikt voor grootschalige bestellingen. Neem van tevoren contact op met ons verkoopteam voor productie- en leveringsplanning. - V: Wat is de typische levertijd?
A: 5~8 werkdagen voor standaardmodellen. Aangepaste producten kunnen variëren. - V: Hoe worden de producten geprijsd? Zijn er kortingen?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkbestellingen of langetermijnpartners. - V: Wat is de garantie op uw producten? En de after-sales service?
A: 24 maanden garantie na verzending. After-sales reageert binnen 24 uur, met externe pc-netwerkinstructies beschikbaar.
Product Highlights
HTsensor BH93420-III: Zeer nauwkeurige vloeistofniveausensor met 316L roestvrijstalen sonde, IP68 en ExiaIICT6 explosieveilige classificatie. Biedt 4-20 mA/RS485-uitvoer, ±0,25% nauwkeurigheid en aangepaste ontwerpopties voor water-, brandstof- en olietoepassingen.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.