Baoji Hengtong 4-20mA-uitgangsdruktransmitter met 316L roestvrij staal en IP65-beschermingsniveau-omvormer
Product Details
| Modelnr.: | BP93420-IB | Meetmedium: | Vloeistof |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 0,5 g | Drukbereik: | 0kpa~10kpa...100MPa |
| IP-classificatie: | IP65 | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Behuizingsmateriaal: | 316L | Langetermijnstabiliteit: | +-0,2% F.S./Jaar ((Type.) |
| Diafragmamateriaal: | 316L | Bedrijfstemperatuur: | -20ºC ~ 80ºC |
| Opslagtemperatuur: | -40ºC ~ 120ºC | Uitgangssignaal: | 4 ~ 20 mA, 0 ~ 10/20MA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0,5 ~ 4.5V |
| Voedingsspanning: | 12 ~ 30VDC, 5VDC | Gewicht: | ~ 0,15 kg |
| Isolatieweerstand: | 100MΩ 100VDC | ||
| Markeren |
4-20mA uitgangsdrukzender,316L roestvrijstalen niveautransducer,IP65 Bescherming Druksensor |
||
Product Description
- Uitgebreid meetbereik met constructie van roestvrij staal
- Meerdere drukinterfaceconfiguraties beschikbaar
- Compact en licht ontwerp voor een gemakkelijke installatie
- Verstelbare nul- en volskaalse kalibratie
- Hoog nauwkeurige meetmogelijkheden
- Volledige structurele integriteit van roestvrij staal
- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal
- Toepassingen in de maritieme en luchtvaartindustrie
- Bewaking van industriële processen in de sectoren aardolie, chemie, metallurgie, elektriciteitsopwekking en hydrologie
- Integratie van hydraulische en pneumatische besturingssystemen
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelastingcapaciteit | ≤ 1,5 maal het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ±0,1% F.S./jaar (typisch) ±0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10MPa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Trillingsweerstand | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304, 316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,15 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad | |
| 0/1 tot en met 5 V 0/1 ~ 10V 0.5 tot en met 4,5 V |
5VDC |
- Verifieer de verenigbaarheid van het medium met materialen die met het product in contact komen vóór selectie
- Explosiebestendige modellen bevatten geen digitale schermkoppen
- Transmitters met LCD- of LED-schermen vereisen een minimale stroomtoevoer van 20 VDC
- Installeer bliksembeschermingsapparatuur en zorg voor een goede aarding voor een betrouwbare werking
- Voor bedrijfstemperaturen onder -20 °C, specificeren EPDM O-ring afdichtingen (standaard is Fluorrubber, met een nominale temperatuur van -20 °C tot 250 °C)
- De standaardkabellengte is 1,5 m polyethyleen - indien nodig alternatieve materialen vermelden.
- Meld ons bedrijf voor speciale vereisten zoals sterke trillingen, slagkrachten of elektromagnetische interferentie
| Productcode | Beschrijving |
|---|---|
| BP93420IB | Algemene druktransmitter |
| BP93420IX | Toon druktransmitter |
| BP93420IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender |
| BP93420IIC/III | Algemene industriële/displaydruktransmitter |
| BP93420IF | Vochtdichte drukzender |
| BP93420IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter |
| BP93420IN | Airconditioning speciale drukzender |
| BP93420IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter |
| BP93420IQ1/IQ2 | Grote diafragma/hoge-temperatuurdruktransmitter |
| Code | Stroomvoorziening | Code | Uitgangssignaal |
|---|---|---|---|
| D1 | 24VDC | S1 | 4~20mADC |
| D2 | 5VDC | S2 | 1 ~ 5VDC |
| D3 | andere | S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC | ||
| S5 | 0~20mADC | ||
| S6 | 0~10VDC | ||
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Code | Drukverbinding | Code | Elektrische aansluiting | Code | Druktype |
|---|---|---|---|---|---|
| J1 | M20x1.5 | B1 | Hirschmann | G | Gewichtsdruk |
| J2 | G1/2 | B2 | PG7 Plug | Een | Absolute druk |
| J3 | G1/4 | B3 | Afgesloten kabeluitgang | S | Verzegelde referentiedruk |
| J4 | 7/16-20UNF | B4 | 2088 Industriële behuizing | ||
| J5 | andere | B5 | 2088 Industriële behuizing met display | ||
| B6 | andere |
Product Highlights
Zeer nauwkeurige 4-20 mA druktransmitter met 316L roestvrijstalen constructie, IP65-classificatie en 0,5% nauwkeurigheid. Aanpasbaar voor verschillende druktypes en industriële toepassingen. Klaar voor export met concurrerende prijzen en capaciteit voor bulkbestellingen.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.