IP65 4-20mA 316L drukzender en niveau sensor van roestvrij staal voor industriële toepassingen
Product Details
| Modelnr.: | BP93420-IB | Meetmedium: | Vloeistof |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 0,5 g | Drukbereik: | 0kpa~10kpa...100MPa |
| IP-classificatie: | IP65 | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Behuizingsmateriaal: | 316L | Langetermijnstabiliteit: | +-0,2% F.S./Jaar ((Type.) |
| Meetbereik: | -100 kPa…0 kPa ~ 10 kPa…100 MPa | Overbelasting: | ≤ 1,5 keer van het nominale bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC: | ± 0,25% (typisch) ± 0,5% (maximaal) | Herhaalbaarheid: | 0.1%FS |
| Hysterese: | 0.1%FS | Bedrijfstemperatuur: | -20ºC ~ 80ºC |
| Uitgangssignaal: | 4 ~ 20 mA, 0 ~ 10/20MA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0,5 ~ 4.5V | ||
| Markeren |
IP65-druktransmitter,4-20ma niveausensor,316l drukomvormer van roestvrij staal |
||
Product Description
- Breed meetbereik met constructie van roestvrij staal
- Meerdere drukinterfaceconfiguraties beschikbaar
- Compact en licht ontwerp
- Verstelbare nul- en volskaalse kalibratie
- Hoge precisie met volledig roestvrij staal structuur
- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal
- Toepassingen in de maritieme en luchtvaartindustrie
- Industriële processen, waaronder aardolie, chemie, metallurgie, energieopwekking en hydrologie
- Hydraulische en pneumatische besturingssystemen
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,15 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad | |
| 0/1 tot en met 5 V 0/1 ~ 10V 0.5 tot en met 4,5 V |
5VDC |
- Zorg voor een matige compatibiliteit met productcontactonderdelen
- Explosiebestendige modellen bevatten geen digitale schermkoppen
- Transmitters met LCD/LED-scherm vereisen een stroomvoorziening ≥20VDC
- Installeer bliksembeschermingsapparatuur en zorg voor een goede aarding
- O-ring van fluorrubber met een temperatuur van -20 tot 250 °C
- Voor temperaturen onder -20oC, EPDM-O-ringdichting
- Standaardkabellengte: 1,5 m (polyethyleenmateriaal)
- Specificatie van de bijzondere eisen: trillingen, schokken, EMI/RFI-interferentie
Kode. Schetsbouw.
IB. Algemene druktransmitter. IX.
IE. Schokbestendige luchtvaartdrukzender. IIC/III. Industriële drukzender.
IF. Vochtdichte drukzender. IIE/IIIE. Algemeen.
IN. Airconditioning. Dedicatieve druktransmitter.
IC. Hoogtemperatuurdrukzender.
IQ1/IQ2 Groot diafragma / Hoogtemperatuurdrukzender.
-0, -0, -0, -0, -0.1. . .0~0.01...100 MPa
(0-X) Kpa of MPa.
Kode. Stroomvoorziening
D1 24VDC
D2 5VDC
D3 Andere
Kode. Uitgangssignaal.
S1 4~20mADC S5 S5 0~20mADC
S2 1~5VDC S6 0~10VDC
S3 0~5VDC S7 0.5~4.5VDC
S4 ∙ 0~10mADC ∙
Kode. Drukverbinding.
J1 M20x1.5
J2 G1/2
J3 G1/4
J4 ∙ 7/16-20UNF
J5 Andere
Kode. Elektrische verbinding.
B1 Hirschmann
B2 PG7 Plug
B3∙ Verzegelde kabeluitgang
B4 2088 Industriële behuizing
B5 2088 Industriële behuizing met display
B6 Andere
Kode. Druktype.
G. Bepaal de druk
Een absolute druk.
S. Gezegelde referentiedruk
Product Highlights
4-20mA-druktransmitter met IP65-classificatie en 316L roestvrijstalen constructie, ±0,5% nauwkeurigheid en langetermijnstabiliteit van ±0,2%FS/jaar. ISO9001-gecertificeerd met aangepaste opties beschikbaar voor industriële vloeistofdrukmeettoepassingen.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.