BP156TC 4-20mA keramische druksensor voor lucht- en vloeistofmeting
Product Details
| Modelnr.: | BP156TC | Meetmedium: | Lucht of vloeistof |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 0,5 g | Drukbereik: | 0kpa~10kpa...5MPa |
| IP-classificatie: | IP65 | Druktype: | Buikdruk |
| Behuizingsmateriaal: | 304SS | Langetermijnstabiliteit: | 00,1% F.S./jaar |
| Meetbereik: | 0kPa ~ 10kPa...20MPa | Overbelasting: | ≤ 1,5 keer van het nominale bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC: | ±0,5% (maximaal) | Herhaalbaarheid en hysteresis: | 0,02%FS (typ.) 0,05%FS (max.) |
| Temperatuurverschuiving tot nulpunt: | ± 0,02%FS/ºC (≤100kpa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kpa) | Volledige temperatuurafwijking: | ± 0,02%FS/ºC (≤100kpa) ± 0,01%FS/ºC (> 100 kpa) |
| Frequentierespons: | 2.4kHz | ||
| Markeren |
4-20mA druksensor,Keramische drukzender,Gepersonaliseerde waterniveaus-transmitter |
||
Product Description
- Een breed meetbereik met verschillende drukinterface-opties
- Compacte, lichte constructie van roestvrij staal
- Hoge precisie prestaties met volledig roestvrij staal structuur
- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal
- Toepassingen in de maritieme en luchtvaartindustrie
- Industriële processen, waaronder aardolie, chemie, metallurgie, energieopwekking en hydrologie
- Hydraulische en pneumatische besturingssystemen
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ± 0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304 |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad | |
| 0/1 tot en met 5 V 0/1 ~ 10V 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |
- Zorg ervoor dat het gemeten medium compatibel is met de contactmaterialen van het product
- Explosiebestendige producten omvatten geen digitale beeldschermkoppen
- Transmitters met LCD- of LED-scherm vereisen een stroomvoorziening ≥ 20VDC
- Installeer bliksembeschermingsapparatuur en zorg voor een goede aarding voor een betrouwbare werking
- O-ring van fluorrubber met een temperatuur tussen -20oC en 250oC; gebruik EPDM-O-ring bij temperaturen onder -20oC
- Standaardkabellengte: 1,5 m (polyethyleenmateriaal); bij bestelling alternatieve materialen vermelden
- Stel ons op de hoogte van speciale eisen zoals trillingen, slagkracht of elektromagnetische interferentie.
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Ontwerp van de structuur | 5 | Packard-prop |
| 6 | Verzegelde directe uitgangskabel 1,5 meter | |
| 7 | Mini-Hirschmann-connector | |
| 8 | Grote Hirschmann-connector | |
| Meetbereik | 0-X | 0kPa ~ 10kPa...5MPa (X geeft het werkelijke meetbereik aan) |
| Stroomvoorziening | D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC | |
| D3 | andere | |
| Uitgangssignaal | S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1 ~ 5VDC | |
| S3 | 0~5VDC | |
| S4 | 0~10mADC | |
| S5 | 0~20mADC | |
| S6 | 0~10VDC | |
| S7 | 0.5~4.5VDC | |
| Drukverbinding | J1 | M20x1.5 |
| J2 | G1/2 | |
| J3 | G1/4 | |
| J4 | 7/16-20UNF | |
| J5 | andere ((¢50.4 Flanke) | |
| Elektrische aansluiting | B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 | |
| B3 | Kabel afgesloten stopcontact 1,5 meter | |
| B4 | andere | |
| Druktype | G | Gewichtsdruk |
| Een | Absolute druk | |
| S | Verzegelde referentiedruk |
Product Highlights
De BP156TC 4-20mA druksensor biedt een nauwkeurigheid van 0,5%, IP65-bescherming en een stabiliteit van 0,1%FS/jaar. Aanpasbaar voor lucht-/vloeistofmetingen in industriële toepassingen. 304 RVS-behuizing zorgt voor duurzaamheid.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.