Zeer nauwkeurige silicium druksensor luchtdruksensor industrieel met HT-sensor
Product Details
| Model-NR.: | BP156 | Meetmedium: | Gas en vloeistof |
|---|---|---|---|
| Drukbereik: | 0 kPa~10 kPa...40 MPa | IP-classificatie: | ip65 |
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Operationele temp.: | -20 ℃ ~ 80 ℃ |
| Overbelastingscapaciteit: | ≤ 1,5 keer van het nominale bereik | Nauwkeurigheid @ 25ºC: | ± 0,25% (typ.) ± 0,5% (max.) |
| Langetermijnstabiliteit: | ± 0,1%fs/jaar (typ.) ± 0,2%fs/jaar (max.) | Diafragma -materiaal: | 316L |
| Isolatieweerstand: | 100MΩ 100VDC | Gewicht: | ~ 0,25 kg |
| Markeren |
Hoog nauwkeurige silicondruksensor,Industriële luchtdruktransmitter,HT-sensor druksensor |
||
Product Description

- Breed meetbereik met constructie van roestvrij staal
- Meerdere drukinterfaceconfiguraties beschikbaar
- Beschermingscategorie IP65 met geheel roestvrij staal
- Nul- en volskaalse kalibratievermogen
- Hoogwaardige meetnauwkeurigheid
- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal
- Toepassingen in de maritieme en luchtvaartindustrie
- Bewaking van industriële processen in aardolie, chemie, metallurgie, elektriciteitsopwekking en hydrologie
- Hydraulische en pneumatische besturingssystemen
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...40MPa |
|---|---|
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelastingcapaciteit | ≤ 1,5 maal het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10MPa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Trillingsweerstand | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304, 316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,25 kg |



| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad | |
| 0/1 tot en met 5 V 0/1 ~ 10V 0.5 tot en met 4,5 V |
5VDC |


- Zorg ervoor dat het gemeten medium compatibel is met materialen die met het product in contact komen
- Explosiebestendige modellen bevatten geen digitale schermkoppen
- Transmitters met LCD- of LED-scherm vereisen een stroomvoorziening ≥ 20VDC
- Installeer bliksembeschermingsapparatuur en zorg voor een goede aarding voor een betrouwbare werking
- Voor werktemperaturen onder -20oC, selecteer EPDM O-ring afdichtingen
- De standaard lengte van de kabel is 1,5 m (polyethyleen materiaal)
- Specificeer bijzondere eisen voor trillingen, inslagen of elektromagnetische storingen
| BP15X | Analoogdruktransmitter |
|---|---|
| Code | Ontwerp van de structuur |
| 5 | Packard-prop |
| 6 | Verzegelde directe uitgangskabel 1,5 meter |
| 7 | Mini-Hirschmann-connector |
| 8 | Grote Hirschmann-connector |
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...5MPa (0-X) Kpa of MPa |
| Code | Stroomvoorziening |
| D1 | 24VDC |
| D2 | 5VDC |
| D3 | andere |
| Code | Uitgangssignaal |
| S1 | 4~20mADC |
| S2 | 1 ~ 5VDC |
| S3 | 0~5VDC |
| S4 | 0~10mADC |
| S5 | 0~20mADC |
| S6 | 0~10VDC |
| S7 | 0.5~4.5VDC |
| Code | Drukverbinding |
| J1 | M20x1.5 |
| J2 | G1/2 |
| J3 | G1/4 |
| J4 | 7/16-20UNF |
| J5 | andere (¢ 50,4 flens) |
| Code | Elektrische aansluiting |
| B1 | Hirschmann |
| B2 | PG7 |
| B3 | Kabel afgesloten stopcontact 1,5 meter |
| B4 | andere |
| Code | Druktype |
| G | Gewichtsdruk |
| Een | Absolute druk |
| S | Verzegelde referentiedruk |
Product Highlights
BP156 Hoog nauwkeurige siliciumdrukzender Productoverzicht De BP156-drukzender maakt gebruik van de HT-serie silicium-drukbestendige isolatiemembraan met olie gevulde kerntechnologie als signaalmetingselement.Het signaalverwerkingscircuit is ingebouwd in een duurzaam ruw staal behuizing, waarbij ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.