Hengtong 4-20mA Druksensor Bp93420-Iqt voor Voedsel Transmitter China
Product Details
| Model-NR.: | BP93420-IQT | Meetmedium: | Vloeistof |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 0,5% | Drukbereik: | - 100kpa... 0kpa ~ 35kpa...3.5MPa |
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Gewicht: | ~ 0,3 kg |
| Overladen: | ≤ 1,5 keer van het nominale bereik | Herhaalbaarheid: | ≤0.1%FS |
| Langetermijnstabiliteit: | ± 0,1%FS/jaar (typisch) ± 0,2%FS/jaar (maximaal) | Bedrijfstemperatuur: | -20ºC ~ 80ºC |
| Diafragma -materiaal: | 316L | Uitgangssignaal: | 4 ~ 20MA, 0 ~ 10/20MA, 0/1 ~ 5V, 0/1 ~ 10V, 0,5 ~ 4.5V, RS485 |
| Markeren |
4-20mA druksensor voor levensmiddelen,Drankdrukzender,silicium druksensor met garantie |
||
Product Description

- Breed meetbereik met verschillende drukinterface-opties
- Diverse uitgangssignaalopties
- Verstelbare nul- en volskaalse kalibratie
- Hoge nauwkeurigheid met meerdere steriele procesverbindingen
- Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L
- Medische, biofarmaceutische en voedselhygiëne industrieën voor steriele verwerking
- Gebruikt in de papier- en chemische industrie, evenals voor het niveau van afvalwater en drank kan drukmetingen
- geschikt voor hydraulische en pneumatische besturingssystemen
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,1% FS |
| Hysteresis | ≤ 0,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,3 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad | |
| 0/1 tot en met 5 V | 5VDC | |
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | ||
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draden |

- Zorg ervoor dat het gemeten medium compatibel is met de contactdelen van het product
- Explosiebestendige producten omvatten geen digitale beeldschermkoppen
- Voor zenders met LCD- of LED-scherm mag de stroomtoevoer niet lager zijn dan 20 VDC.
- Installeer bliksembeschermingsapparatuur en zorg voor een goede aarding
- Voor temperaturen onder -20oC, kies EPDM O-ring afdichting in plaats van Fluor rubber
- De standaard lengte van de kabel is 1,5 m (polyethyleen materiaal)
- Specificeer bijzondere eisen voor trillingen, inslagen of elektromagnetische storingen
- IB - Algemene druktransmitter
- IX - Toondruktransmitter
- IE - Schokbestendige luchtvaartdrukzender
- IIC/III - Algemene industriële/displaydruktransmitter
- IF - Vochtbestendige drukzender
- IIE/IIIE - Algemene/displaydruktransmitter
- IN - Airconditioning speciale drukzender
- IC - Hoogtemperatuurdruktransmitter
- IQ1/IQ2 - Groot diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter
- Meetbereik: -100kPa...0kPa ~ 35kPa...3,5MPa
- Stroomvoorziening: 24VDC, 5VDC of andere
- Uitgangssignaal: verschillende mA- en VDC-opties
- Drukverbinding: meerdere draadopties beschikbaar
- Elektrische aansluiting: Verschillende aansluitingstypen
- Druktype: meting, absolute of verzegelde referentie
Product Highlights
Hengtong BP93420-IQT druktransmitter biedt een hoge nauwkeurigheid van 0,5% met een 316L roestvrijstalen constructie. Beschikt over IP65-classificatie, breed drukbereik (-100 kPa tot 3,5 MPa) en meerdere uitgangssignalen. Ideaal voor de dranken-, voedings- en farmaceutische industrie, met aangepaste opties beschikbaar.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.