BPZ2008 Digitale differentialdrukmeter met piezoresistieve diffuse siliciumsensor
Product Details
| Model nr.: | BPZ2008 | Aanbod: | 9VDC |
|---|---|---|---|
| Output: | Afbeelding | Huismateriaal: | 316L |
| Druktype: | Differentiële druk | Oorsprong: | Baoji, China |
| Type: | Differentiële Drukmaat | Genauigheidsgraad: | 0.5%F.S |
| Drukbereik: | 0kpa~10kpa...2MPa | Aanpassing: | Beschikbaar voor OEM en ODM |
| Markeren |
BPZ2008,Digitale drukdifferentiële drukmeter |
||
Product Description
BPZ2008 Digitale differentialdrukmeter met piezoresistieve diffuse siliciumsensor
BPZ2008 drukmeter/schakelaar
Inleiding vandigitaledifferentialdrukmeters:
BPZ2008 digitale differentialdruktabel is een dielektrische isolatie vochtmeter, speciaal ontworpen voor het meten van het corrosieve gas en de vloeistof.
Het maakt gebruik van een piezoresistieve diffuse silicium sensor en geïntegreerd schakel ontwerp en is ondergebracht in een zwarte plastic behuizing.de meter heeft een 5-bits LCD-scherm en biedt hoge betrouwbaarheid en stabiliteit.



Productkenmerkenvan digitaledifferentialdrukmeters:
1. 5-cijferig LCD-display
2Aangedreven door een 9V batterij.
3. Selecteerbare meeteenheden: bar, psi, kg/cm2, KPa, MPa
4. Peak hold en continue leesfuncties
Prestatieparametersvandigitaledifferentialdrukmeters:
|
Prestatieparametersvandigitaledifferentialdrukmeters: |
|
|---|---|
| Meetbereik | 0-10KPa...~4MPa |
| Druktype | Differentiële druk |
| Eenzijdige overbelasting | ≤ 3 keer het nominale bereik |
| Statische druk | De minimumwaarde tussen 5 maal het nominale bereik of 7 MPa |
| Stroomvoorziening | 9V alkalische batterij. |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,5% F.S/jaar ((≤ 200 KPa) ± 0,2% F.S/jaar ((> 200 KPa) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70oC,-10-70oC |
| Werktemperatuur | -1°C tot 49°C |
| Bergingstemperatuur | -40 °C tot 100 °C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | ABS,1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,45 kg |



2Om een betrouwbare werking te garanderen,het wordt aanbevolen een drie-klepcollector tussen het meetpunt en de zender te installeren om een langzame en gelijkmatige druk te garanderen in de positieve en negatieve drukkamers van de zender.
3Bij de installatie moeten de drukinterfaces aan beide uiteinden horizontaal worden geplaatst om de impact van de installatiepositie op het product te verminderen.
4. Omdat de luchtonderdelen geen batterijen kunnen bevatten, zijn 9V alkalische batterijen niet in de verpakking van het product opgenomen.
5In geval van bijzondere vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische interferentie of radiofrequentie-interferentie, informeer ons en vermeld in de bestelling.



Product Highlights
BPZ2008 Digitale differentialdrukmeter met piezoresistieve diffuse siliciumsensor BPZ2008 drukmeter/schakelaar Inleiding vandigitaledifferentialdrukmeters: BPZ2008 digitale differentialdruktabel is een dielektrische isolatie vochtmeter, speciaal ontworpen voor het meten van het corrosieve gas en de ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.