BH93420-WS IP68 waterdichte en stofdichte waterniveausmitter voor verschillende vloeistoffen
Product Details
| Model nr.: | Bh93420-WS | Bereik: | 0-1m~200m |
|---|---|---|---|
| Houingsmateriaal: | Roestvrij staal | Stabiliteit: | ± 0,2% F.S./Jar ((Type.) |
| Materiaal voor het diafragma: | Roestvrij staal | Transportpakket: | Verpakking |
| Oorsprong: | Baoji, China. | Ontwerp van de structuur: | Type flenster |
| Drukbereik: | Meting van de druk, absolute druk | Aanpassing: | OEM en ODM. Op maat gemaakte aanvraag. |
| Markeren |
stofdichte waterniveausmitter,IP68 waterdicht waterniveausender,Verscheidene vloeistoffen waterniveau-transmitter |
||
Product Description
BH93420-WS IP68 waterdichte en stofdichte waterniveausmitter voor verschillende vloeistoffen
Invoering van de waterstandszender:
De BH93420-WS-afvalwaterniveau-sensor kan de door de drukmetersensor gedetecteerde fysische drukparameters, zoals gas en vloeistof, omzetten in standaard elektrische signalen.en voorzien van secundaire instrumenten zoals alarm, regelaar en regelaar voor meting, indicatie en procesregeling.De invoervloeistofniveau-zender wordt gebruikt in aardolie, metallurgie, waterbesparing, stedelijke watervoorziening, hydrologische exploratie en andere vloeistofniveau metingen.
Productkenmerkenvan een waterniveau-zender:
- speciaal ontworpen voor ruwe omgevingen
- Explosiebestendige markering: ExiaIICT6
- Hoge bescherming: IP68
- Volledige 316L roestvrijstalen structuur met uitstekende corrosiebestendigheid
- Hoge precisie en goede stabiliteit
| Prestatieparametersvan een sensor voor het niveau van het rioolwater | |
|---|---|
| Meetbereik | 0~10m...400m |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,2% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | -10 tot 80oC |
| Werktemperatuur | -20°C tot 100°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 316L roestvrij staal |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP67, IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 2,1 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan,PTFE |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |
| Ontwerp van de structuurvan een sensor voor het niveau van het rioolwater |



| Voorbeelden van selectie |


Vragen:
1V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensor-zenders?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. We leveren OEM en ODM service.
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we volledig in staat zijn om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC-netwerk is altijd beschikbaar.
Product Highlights
BH93420-WS IP68 waterdichte en stofdichte waterniveausmitter voor verschillende vloeistoffen B.H311: niet-gecertificeerd-W.S. Afvoerniveau sensor Invoering van de waterstandszender: De BH93420-WS-afvalwaterniveau-sensor kan de door de drukmetersensor gedetecteerde fysische drukparameters, zoals gas ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.