4-20mA Clamp Flat Film Druktransmitter Sensor Roestvrij staal Splijtdiafragma Druksensor
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IQ | Stroomvoorziening: | 24VDC |
|---|---|---|---|
| Uitgangssignaal: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Precisiteit: | 0.25%F.S, 0.5%F.S |
| Drukbereik: | - 100kpa... 0kpa ~ 35kpa...3.5MPa | Aanpassing: | Beschikbaar Gepersonaliseerd verzoek |
| Model: | 1 | ||
| Markeren |
4mA druktransmittersensor,Gelijke de Zendersensor van de Diafragmadruk,Stainless Steel Druktransmittersensor |
||
Product Description
BP93420-IQ 4-20MA CLAMP roestvrij staal FLUSH DIAFRAGMA Druktransmitter sensor
BP93420-IQ PverlengingTverlosser

Inleiding van Druktransmittersensor
BP93420-IQ-drukzenders gebruiken meestal warmtezuigers om de warmteafvoerprestaties van de sensor te verbeteren.en de door de sensor gegenereerde warmte wordt snel door het thermisch geleidende materiaal naar de hittezuiger overgebracht, en wordt uitgezonden door het oppervlak van de hittezuiger om de werktemperatuur van de sensor binnen een betrouwbaar bereik te houden
- Verscheidene drukinterface-opties
- met een gewicht van niet meer dan 10 kg
- Hoge nauwkeurigheid met een volledig roestvrij staalconstructie
- Makkelijk schoon te maken.
Toepassingen:
- Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L
- Ideaal voor milieubescherming en chemische industrie
- Gebruikt in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie
- Goed geschikt voor gebruik in de medische, biofarmaceutische en voedselhygiëneindustrieën.
Prestatieparameters:
| Meetbereik | 0~35Kpa...~3,5MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | -20-70oC (≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,55 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draad |

De orde Gids:
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IB | Algemene druktransmitter | IX | Toon druktransmitter | |||||
| IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| Indien | Vochtdichte drukzender | IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter | |||||
| IN | Airconditioning speciale drukzender | IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||
| IQ/IQT | Grote diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||
FQA:
V: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A: Wij zijn een professioneel handelsbedrijf dat zich al meer dan 15 jaar richt op maritieme apparatuur, onderdelen en materialen.
V: Op welke scheepsonderdelen en -materialen is uw handelsonderneming gespecialiseerd?
A: Wij zijn gespecialiseerd in verschillende scheepsonderdelen en -materialen, zoals instrumenten, sensoren, verlichtingsinstallaties, dekonderdelen, veiligheidsuitrusting, navigatieapparatuur, dieselmotor, elektrische apparatuur en meer.
V: Hoe wordt de kwaliteit van uw producten gegarandeerd?
A: Wij kopen onze scheepsonderdelen en -materialen van betrouwbare fabrikanten en leveranciers die aan onze strenge kwaliteitsnormen voldoen.We voeren ook regelmatig kwaliteitscontroles uit om ervoor te zorgen dat onze producten voldoen aan de normen van de industrie.
V: Biedt u garanties voor uw producten?
A: Ja, we bieden garanties voor de meeste van onze producten, afhankelijk van hun type en toepassing..
V: Welke verpakkings-, verzend- en bezorgmogelijkheden bieden u?
A: Over het algemeen verpakken we onze producten in neutrale kartonnen dozen of export houten dozen. We bieden verschillende verzend- en bezorgmogelijkheden aan om aan de behoeften van onze klanten te voldoen. Deze mogelijkheden omvatten luchtvracht,zeevrachtWe kunnen ook douane- en door-tot-deurbezorging regelen.
Product Highlights
BP93420-IQ 4-20MA CLAMP roestvrij staal FLUSH DIAFRAGMA Druktransmitter sensor BP93420-IQ PverlengingTverlosser Inleiding van Druktransmittersensor BP93420-IQ-drukzenders gebruiken meestal warmtezuigers om de warmteafvoerprestaties van de sensor te verbeteren.en de door de sensor gegenereerde warmte ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.