Strenge werkwijze en nauwkeurige procescontrole
Product Details
| Model nr.: | BH93420-I | Uitgangsvorm: | 4-20mA enzovoort |
|---|---|---|---|
| Precisiteit: | ≤ 0,5% F.S. | Materiaal: | 316L-staal en 304S.S. |
| Type: | diffuse silicium piezoresistive type | Transportpakket: | Verpakking |
| Oorsprong: | Baoji China | HS-code: | 90261000 |
| Contact: | Invoer in het water IP68 | Aanpassing: | Kunnen OEM en ODM? |
| Markeren |
Fijnprocesbeheersingswaterniveau-sender,De druk sensor voor fijnprocesregeling,Strenge werkwijze Waterniveau-transmitter |
||
Product Description
Strenge werkwijze en nauwkeurige procescontrole voor de waterspiegel, de druksensor en de zender
Invoering van de waterniveau-zender:
De BH93420-I-serie van vloeistofniveau-zenders heeft een universeel ontwerp voor multi-industrie toepassingen, evenals een speciaal ontwerp voor verschillende industrie toepassingskenmerken.We zullen de werkomgeving en de eisen van de klant zorgvuldig analyseren, en kies vervolgens de meest geschikte producten; we kunnen ook producten aanpassen volgens de speciale vereisten van gebruikers, zodat elke gebruiker de beste ervaring kan krijgen.
Productkenmerkenvan een sensor voor het waterpeil:
1Volledige roestvrijstalen behuizing, geschikt voor verschillende testomgevingen
2. Onderdompelingsoondmeting, gemakkelijke installatie
3Verscheidene uitgangssignaalopties
4Explosiebestendige markering: ExiaIICT6
5Hoge beschermingsgraad: IP68
6. PE- of PU-kabel
| Prestatieparametersvan een sensor voor het waterpeil | |
|---|---|
| Meetbereik | 0~10m...400m |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,2% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP67, IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,3 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4- 20 mA | 12-30VDC | 2/3/4 draad |
| 0-10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1- 5V | ||
| 0/1- 10 V | ||
| 0.5-4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6~ 30 V / batterij | 4 draden |



| Besteltips |
2De dichtheid van het gemeten medium moet worden gespecificeerd.
3Voor sterke elektromagnetische of radiofrequente storingen, geef u de details aan ons bedrijf en vermeld deze in de bestelling.
4Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers op locatie bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar zijn geaard.

Vragen:
1V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensor-zenders?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. We leveren OEM en ODM service.
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we volledig in staat zijn om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC-netwerk is altijd beschikbaar.



Product Highlights
Strenge werkwijze en nauwkeurige procescontrole voor de waterspiegel, de druksensor en de zender B.H93420Ik...W- Wat? niveausensor voor zenders Invoering van de waterniveau-zender: De BH93420-I-serie van vloeistofniveau-zenders heeft een universeel ontwerp voor multi-industrie toepassingen, evenals ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.