Hoogprecisie BH93420-II waterniveausmitter voor vloeibare brandstofmotor oliedruk
Product Details
| Model nr.: | BH93420-II | Kracht: | 12-32VDC |
|---|---|---|---|
| Type: | Proeftype | Output: | 4-20mA |
| IP-classificatie: | IP68 | Ontwerp: | Aanvaard aangepast |
| Kabel: | PE, PU, PTFE | Precisiteit: | 00,25%, 0,5% |
| Materiaal voor het diafragma: | 316L roestvrij staal | Netto gewogen: | 00,3 kg |
| Transportpakket: | Verpakking | HS-code: | 90261000 |
| Markeren |
Waterpeilzender met hoge precisie,BH93420-II waterpeilzender |
||
Product Description
Productbeschrijving
Hoogprecisie BH93420-II waterniveausensor voor vloeibare brandstofmotor oliedruk
BH93420 IIW- Wat? niveauTverlosser
Invoering van de waterstandszender:
BH93420-III-waterniveau-zender gebruikt een hoge precisie piezoresistieve diffusie silicium druk sensor als signaal meetelement.Het gebruikt de diepte van het vloeistofniveau tot de diafragma druk om de statische druk die rechtstreeks verband houdt met het waterniveau te meten, en gebruikt het versterkercircuit om de waterdrukwaarde om te zetten in een standaard elektrisch signaaluitgang.Hoe gedetailleerder de omgeving ter plaatse de klant biedt tijdens het proces van het aanpassen van het product, hoe gemakkelijker het voor ons is om de juiste niveaumeter te kiezen om aan de behoeften van de klant te voldoen.enz.., om ervoor te zorgen dat elk product stabiel en betrouwbaar is.
Het LED-LCD-scherm kan de diepte van het vloeistofniveau in realtime visueel waarnemen zonder dat andere apparatuur nodig is.



| Prestatieparameters van de waterstandszender | |
|---|---|
| Meetbereik | 0~10m...400m |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,15% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m) . 0-2m); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Schok | 100 g |
| Huismateriaal | van gegoten aluminium, l1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 1,5 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan, PTFE-kabel |

| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 15 ~ 30VDC | 2/3/4 draad |
| RS485 communicatieprotocol | 4 draad |
| Elektrische aansluiting van de waterniveauszender |
| Selectie Voorbeelden van waterniveauszenders |

| Besteltips |
1Zorg ervoor dat het gemeten medium tijdens de selectie compatibel is met de productonderdelen die ermee in contact komen.
2De dichtheid van het gemeten medium moet worden gespecificeerd.
3Voor sterke elektromagnetische of radiofrequente storingen, geef u de details aan ons bedrijf en vermeld deze in de bestelling.
4Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers op locatie bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar zijn geaard.
Productkenmerken van de waterstandszender:
- Split-type ontwerp, dat de bedrading en kalibratie ter plaatse vergemakkelijkt
- LED-display
- Explosiebestendige classificatie: ExiaIICT6
- Hoge bescherming: IP68
- Kabel: PE,PU.PTFE
- Compatibel met 316LSS, niet-corrosieve vloeistoffen
- Bewaking van het watergehalte in verschillende toepassingen zoals riool, industriëleen stedelijk water, watertanks, putten, rivieren, zeewater, meren, enz.
- Bewaking van het niveau van diesel, brandstof en andere olietank



Product Highlights
Productbeschrijving Hoogprecisie BH93420-II waterniveausensor voor vloeibare brandstofmotor oliedruk BH93420 IIW- Wat? niveauTverlosser Invoering van de waterstandszender: BH93420-III-waterniveau-zender gebruikt een hoge precisie piezoresistieve diffusie silicium druk sensor als signaal meetelement...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.