BP9325-I2C industriële druk sensor met roestvrij staal materiaal voor duurzaamheid
Product Details
| Modellen: | BP9325 | Type kern: | Piezoresistieve silicondruksensoren |
|---|---|---|---|
| Media verenigbaarheid: | Lucht, water en olie | Compensatie Temp: | 0~70°C |
| Handelsmerk: | HTsensor | Druktype: | Meting, absolute, verzegelde druk |
| Huismateriaal: | Roestvrij staal | Signaaluitgang: | I2C |
| IP-classificatie: | IP65 | Verbind: | G1/4 of OEM |
| Markeren |
Industriële druksensor van roestvrij staal,BP9325-I2C industriële druksensor |
||
Product Description
BP9325-I2C industriële druk sensor met roestvrij staal materiaal voor duurzaamheid
BP9325-I2C silicium piezoresistieve druksensor
Product Inleiding van industriële druksensoren
De BP9325-I2C-druksensor gebruikt onze zelf ontwikkelde HT-serie silicium piezoresistieve isolatie membraan olie gevulde kern als signaal meetelement.De signaalverwerkingscircuit bevindt zich in de roestvrijstalen behuizingHet product is onderworpen aan rigoureuze tests en verouderingsscreening voor onderdelen, halffabrikaten en eindproducten.een stabiele en betrouwbare prestaties te garanderen;.
Productkenmerken van industriële druksensoren
- Economisch en compact
- Dual 24-bit ADC's voor druk- en temperatuuropname
- Standaard I2C-communicatieprotocol
- Alle materialen van roestvrij staal
| Prestatieparameters van BP9325-I2C industriële druksensor | |
| Bereik | - 100 kPa... 0 35 kPa... 3,5 MPa... 100 MPa |
| Druktype | Gewichtsdruk, absolute druk |
| Stroomvoorziening | 3.0V 3.6V gelijkstroom |
| Uitgangssignaal | Digitale I2C (druk, temperatuur) |
| Overbelasting | ≤ 1,5 maal het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25°C | ±0,25% (typisch), ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (typisch), 0,05% F.S. (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ±0,1% F.S. per jaar (typisch), ±0,2% F.S. per jaar (maximaal) |
| Nultemperatuurverschuiving | ±0,02% F.S/°C (≤100KPa), ±0,01% F.S/°C (>100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ±0,02% F.S/°C (≤100KPa), ±0,01% F.S/°C (>100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | -20-70°C ((≤10MPa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Continu werkende stroom | 3 mA DC |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 50MΩ @50V gelijkstroom |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| O-ring | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,4 kg |



Communicatieprotocol
BP-I2C gebruikt het I2C-busprotocol voor communicatie met externe apparaten.BP-IIC fungeert als een I2C slaafapparaat, en het hoofdapparaat kan ermee communiceren met behulp van de volgende opdrachtformaten:

Wanneer BP-I2C is ingesteld op digitale output (met behulp van I2C 0xAC commando), zal B[23:0] worden uitgebracht in respectievelijk drie bytes. Gebruikers kunnen gemakkelijk omzetten naar percentage met behulp van de volgende formule:

Bij gebruik van het opdracht 0xAC I2C voor het aflezen van de gekalibreerde 5-byte gegevens wordt de temperatuurgegevens verstrekt door de laatste twee bytes van de 16-bit gegevens.Gebruikers kunnen de T-waarde eenvoudig omzetten in werkelijke temperatuur met behulp van de volgende formule::

Opmerking: de standaardbrug is 10% ~ 90%, het nulpunt van de sensorbrug komt overeen met 10%, het volle punt komt overeen met 90%. De standaardsensor geeft geen temperatuurwaarden.Temperatuur uitslag vereist aanpassing.




Product Highlights
BP9325-I2C industriële druk sensor met roestvrij staal materiaal voor duurzaamheid BP9325-I2C silicium piezoresistieve druksensor Product Inleiding van industriële druksensoren De BP9325-I2C-druksensor gebruikt onze zelf ontwikkelde HT-serie silicium piezoresistieve isolatie membraan olie gevulde ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.