BP93420IB Industriële druksensortransmitter voor nauwkeurige drukmetingsomvormer
Product Details
| Model: | BP93420-IB | Aanbod: | 10-36VDC/5VDC |
|---|---|---|---|
| Output: | 4-20mA /0,5-4,5Vdc | Draad: | G1/2 G1/4 of op maat |
| Compensatietemperatuur: | 0-70℃ | Bereik: | -100~0~10kpa~10Mpa |
| Huismateriaal: | 304S.S. 316L S.S. | Precisiteit: | 0.25% F.S. 0,5% F.S. |
| Media verenigbaarheid: | Lucht, water en olie | Media temperatuur: | -20℃~85℃ |
| Markeren |
BP93420IB Industriële druksensor,Precieze drukmetingsomvormer,Industriële druksensortransmitter |
||
Product Description
BP93420IB Industriële druksensortransmitter voor nauwkeurige drukmetingsomvormer
BP93420IB Druktransmitter
Invoering van een industriële druksensor-zender:
De BP93420-IB Diffused Silicon Industrial druk sensor is een veelzijdig instrument dat bekend staat om zijn nauwkeurigheid en betrouwbaarheid.In het bijzonder, het systeem voor de aanvoer van water onder constante druk, dat de druk van de vloeistof in de pijpleiding toetst,is veel gebruikt in de industrie vanwege zijn geavanceerde technologie om de nauwkeurigheid van de drukmeting te garanderen.
Toepassingenvan een industriële druksensortransmitter:
1Niet-corrosieve gas- en vloeistofdrukmeting compatibel roestvrij staal, diafragma is gemaakt van 316L roestvrij staal.
2- Toepassingen in de maritieme en luchtvaartindustrie.
3Gebruikt in industriële processen zoals aardolie, chemie, metallurgie, elektriciteitsopwekking en hydrologie.
4Gebruikt in hydraulisch en pneumatisch besturingssysteem.
| Prestatieparameters: | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,25 kg |



Opmerking:
1Bij de keuze van een product dient u ervoor te zorgen dat het te testen medium compatibel is met het contactdeel van het product (roestvrij staal 304 of 316L).
2. Bij het plaatsen van een bestelling, let op de explosie-proof producten zijn niet inclusief digitale display hoofd.
3Bij bestelling van een zender met LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening van de zender niet lager zijn dan 15 VDC.
4Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen om op locatie een bliksembescherming te installeren en de betrouwbare aarding van het product en de stroomvoorziening te garanderen.
5. Kabels zijn standaard niet inbegrepen. Kabel moet in het contract worden vermeld, indien niet gespecificeerd, kan polyethyleen kabelmateriaal worden gebruikt.Vermeld in het bestelformulier.
6In geval van sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie en andere bijzondere vereisten, informeer en vermeld dit in de bestelling.




V&A
Q1: Bent u een productie- en handelsonderneming?
A1: Wij zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring.
Q2: Op maat gemaakte producten?
A2We bieden OEM- en maatwerkontwerpdiensten.
V3: Kwaliteitsborging?
A2Onze producten worden vanaf het moment van verzending aan de oorspronkelijke koper voorzien van een garantie van 12 tot 18 maanden. Hengtong zal de defecte producten gratis vervangen of repareren.Deze garantie is niet van toepassing op een apparaat dat is gewijzigd, misbruikt of verwaarloosd.
V4Vierde kwartaal: Verpakkingen voor verzending?
A4: Producten worden over het algemeen verzonden per internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT freight prepaid, kan ook worden opgehaald met behulp van uw verzendrekening, standaard exportverpakking,met inbegrip van het inspectiecertificaat.
V5: Neem contact met ons op?
A5We hebben een actief en ervaren verkoopteam om uw technische en zakelijke problemen op te lossen.
Product Highlights
BP93420IB Industriële druksensortransmitter voor nauwkeurige drukmetingsomvormer BP93420IB Druktransmitter Invoering van een industriële druksensor-zender: De BP93420-IB Diffused Silicon Industrial druk sensor is een veelzijdig instrument dat bekend staat om zijn nauwkeurigheid en betrouwbaarheid.In ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.