Hoogtemperatuurdruktransmittersensor voor meetdruk met M12-connector
Product Details
| Model NO.: | BP93420-IC | Pressure Range: | -100KPA-0-10kpa-40Mpa |
|---|---|---|---|
| Output: | 0.2-2.2V/0.5-4.5VDC/4-20mA and so on | power: | 3.3-5.5VDC /12-36VDC |
| Pressure Type: | Gauge Pressure, Absolute Pressure, Sealed Pressure | Structure Type: | Diffused Silicon Pressure Transmitter Sensor |
| Measuring Medium: | Liquid and Gas | Accuracy Grade: | 0.5% |
| IP Rating: | IP65 | Customization: | OEM and ODM |
| Markeren |
Meting van de druk van de meter Druksensor,M12 Connector Druktransmitter Sensor,Hoogtemperatuurdruktransmittersensor |
||
Product Description
Hoogtemperatuurdruktransmittersensor voor meetdruk met M12-connector
BP93420IC-druktransmittersensor
Invoering van de drukzender:
BP93420-IC is een hoogtemperatuurdruktransmittersensor met een geavanceerde siliciumdrukisolatie-olie gevulde kern van de HT19-serie als kernmetingselement.Een warmteafvoerapparaat wordt aan de voorkant toegevoegd om het medium dat in contact komt met de sensor drastisch af te koelenDit specifieke ontwerp maakt het zeer geschikt voor omgevingen die hoge temperaturen vereisen, waardoor het ideaal is voor toepassingen waarbij temperatuurschommelingen voorkomen of onder hogere omstandigheden wordt gebruikt.Het wordt veel gebruikt in industriële processen en systemen waar nauwkeurige en betrouwbare drukmetingen vereist zijn, zelfs in uitdagende omgevingen met hoge temperaturen.
Productkenmerkenvan een druktransmittersensor:
- 1Een breed meetbereik, een roestvrij staalconstructie, diverse drukinterfaces.
- 2. IP65 beschermingscategorie roestvrij staal structuur.
- 3.Hoge precisie, volledig roestvrij staal.Prestatieparameters van de druksensor
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 40MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 150°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,4 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draden |





| Besteltips |
1Bij de keuze van de producten moet u ervoor zorgen dat het medium verenigbaar is met het contactdeel van het te testen product.
2Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitaal display bevatten.
3Bij bestelling van een zender met LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening van de zender niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om de betrouwbare werking van het product te waarborgen,het wordt aanbevolen dat gebruikers op het terrein bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar zijn geaard..
5. De standaard zonder kabel, zoals de noodzaak om standaard te polyethyleen kabel materiaal, als u een andere kabel materialen nodig heeft, vermeld dan in de bestelling.
6In geval van bijzondere vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke impact, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie, informeer ons en vermeld dit in de bestelling.
Vragen:
Q1: Bent u een fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring.
Q2:Aangepast product
A2: Wij leveren OEM- en Custom-Design-diensten.
V3:Kwaliteitsgarantie
A3:Onze producten hebben een beperkte garantie van 12 tot 18 maanden vanaf de verzenddatum tot de oorspronkelijke koper.Hengtong zal de defecte producten kosteloos vervangen of repareren.Deze garantie geldt niet voor eenheden die zijn gewijzigd.Misbruikt, verwaarloosd.
V4: Verzending en verpakking
A4:Producten worden over het algemeen verzonden per internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT voor voorafbetaalde vracht,kan ook uw verzendrekening gebruiken om te innen,Standaard exportverpakking,met inbegrip van inspectiecertificering.
V5:Neem contact op met ons
A5:We hebben een actief en ervaren verkoopteam om u te dienen op technische vraag en zakelijke issue.Just laat ons bericht of klik op de Online Service.

Product Highlights
Hoogtemperatuurdruktransmittersensor voor meetdruk met M12-connector BP93420IC-druktransmittersensor Invoering van de drukzender: BP93420-IC is een hoogtemperatuurdruktransmittersensor met een geavanceerde siliciumdrukisolatie-olie gevulde kern van de HT19-serie als kernmetingselement.Een warmteafvo...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.