Hengtong BP157 Mini DIN-druktransmittersensor voor industriële drukmeting
Product Details
| Model: | BP157 | Range: | -100kpa~0~10kpa~20Mpa |
|---|---|---|---|
| Output: | 4-20mA /0.5-4.5Vdc/0-10VDC | Long-Term Stability: | +-0.2%F.S/Year(Typ.) |
| Housing Material: | 304 Stainess Steel | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Type: | Mini-druktransmitter | Structure Type: | Diffused Silicon Pressure Transmitter |
| Measuring Medium: | Gas and liquid | Genauigheidsgraad: | 00,5% |
| Customization: | Available OED / ODM | Customized Request | ||
| Markeren |
Sensor voor industriële druktransmitters,Hengtong Mini DIN-druktransmittersensor,BP157 Mini DIN-druktransmittersensor |
||
Product Description
Hengtong BP157 Mini DIN-druktransmittersensor voor industriële drukmeting
BP157 Druktransmitter
Invoering van een mini DIN-drukgevoelsensor:
De BP157 industriële druksensorzender maakt gebruik van HT-difusie siliciumdruksensoren als signaalmetingselementen.Onze zelf ontwikkelde pcb zet sensorsignalen om in standaard uitgangssignalen zoals 0.5-4.5VDC of 4-20mA voor eenvoudig lezen en opnemen. Elektrische verbinding mini DIN, klein om de meeste veldbehoeften te voldoen.
Productkenmerkenvan een mini-DIN-druktransmittersensor:
1Een breed meetbereik, een roestvrij staalconstructie, diverse drukinterfaces.
2Compact en lichtgewicht ontwerp.
3. nul- en volwaardig verstelbaar
4Hooggeprecise, volledig roestvrij staal structuur.
| Prestatieparametersvan een mini-DIN-druktransmittersensor: | |
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |


| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |
| Voorbeelden van selectievan een mini-DIN-druktransmittersensor |

| Besteltips |
1Bij het selecteren van het product moet u ervoor zorgen dat het te meten medium compatibel is met de contactdelen van het product.
2Bij het plaatsen van een bestelling dient te worden opgemerkt dat explosiebestendige producten geen digitale beeldschermkoppen bevatten.
3.Om een betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers op de locatie bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
4.De standaard kabellengte is 1,5 m, verkrijgbaar in drie materialen.Gelieve het in de volgorde te specificeren.
5Voor speciale eisen zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie, informeer ons bedrijf en specificeer ze in de bestelling.




Vragen:
1V: Bent u een handelsonderneming?
A: Wij zijn een fabrikant met 30 jaar ervaring.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten aanpassen aan specifieke behoeften.
3Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, dus we zijn goed gepositioneerd om aan grote orders te voldoen.Het wordt aanbevolen om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepel productie- en leveringsschema te garanderen.
4. Q: Hoe lang is de algemene leveringscyclus?.
A: 5 tot 8 werkdagen voor het standaardmodel.
5. V: Verpakking voor verzending
A: Producten worden over het algemeen verzonden per internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT freight prepaid, of kunnen worden opgehaald met behulp van uw verzendrekening, standaard exportverpakking,met inbegrip van het inspectiecertificaat.
6. V: Neem contact met ons op
A: we hebben een actief en ervaren verkoopteam, voor u om het probleem van technische en zakelijke problemen op te lossen.
Product Highlights
Hengtong BP157 Mini DIN-druktransmittersensor voor industriële drukmeting BP157 Druktransmitter Invoering van een mini DIN-drukgevoelsensor: De BP157 industriële druksensorzender maakt gebruik van HT-difusie siliciumdruksensoren als signaalmetingselementen.Onze zelf ontwikkelde pcb zet sensorsignale...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.