BP156-M miniatuur druktransmittersensor voor de maritieme en luchtvaartindustrie
Product Details
| Model nr.: | BP156-M | Huismateriaal: | 304S.S. |
|---|---|---|---|
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Handelsmerk: | HTsensor |
| Structuretype: | Diffuse siliciumdruksensor | Metingsmedium: | Vloeistof en lucht |
| Drukbereik: | 0kpa~10kpa...20MPa | IP-classificatie: | IP65 |
| Aanpassing: | OEM en ODM | Verbinding: | M12 |
| Markeren |
BP156-M miniatuur druktransmittersensor,Miniatuurdruktransmittersensor voor de luchtvaart,Maritieme miniatuurdruktransmittersensor |
||
Product Description
BP156-M miniatuur druktransmittersensor voor de maritieme en luchtvaartindustrie
BP156-M druktransmittersensor
Invoering van mini-drukzender:
BP156-M miniatuurdrukzender met een piezoresistieve druksensor, met een geïsoleerd diafragma van roestvrij staal als signaalgevoelig element, na automatische testen,compensatie voor laserafstemmingHet versterkercircuit maakt gebruik van een roestvrijstalen behuizing om het sensorsignaal om te zetten in een standaarduitgangssignaal.Gevoeligheid en diversiteitDe producten worden op grote schaal gebruikt in de aardolie- en chemische industrie, de metallurgie, de elektriciteitscentrales, de hydrologie en andere industrieën voor drukmeting en -controle.
Productkenmerkenvan een mini-druktransmittersensor:
1Temperatuurbereik: -20 tot 85oC;
2. breed werktemperatuurbereik -40~125oC;
3. Hoogwaardige druksensor;
4. Verscheidene 4~20mA/0,5~4,5V/1~5V/0~5V uitgangen beschikbaar;
5. Kleine afmetingen, afmetingen aanpasbaar;
6. M12-connector;
7. OEM, ODM, maatwerk dienst beschikbaar;
Toepassingenvan een mini-druktransmittersensor:
1- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal
2. Toegepaste in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie
3Gebruikt in industriële processen op locatie zoals aardolie, chemie, metallurgie, energieopwekking en hydrologie
4Gebruikt in hydraulische en pneumatische besturingssystemen
| Prestatieparameters van een mini-druktransmittersensor: | |
|---|---|
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,05 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |



| Voorbeelden van selectie |

| Besteltips |
1Bij het selecteren van een product moet u ervoor zorgen dat het testmedium compatibel is met het contactdeel van het product.
2Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitaal display bevatten.
3Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt u geadviseerd om op locatie bliksembeschermingsapparatuur te installeren en ervoor te zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
4. Kabel Zonder kabel standaard. Drie materialen zijn beschikbaar indien nodig. Als er geen speciale instructies zijn, kunnen polyethyleen kabelmaterialen worden gebruikt.Gelieve het in het bestelformulier te specificeren.
5In geval van speciale vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of RF-interferentie, informeer ons en vermeld dit in de bestelling.

| Bestelgidsvan een mini-druktransmittersensor | |||||||||
| BP15X | Analoogdruktransmitter | ||||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | ||||||||
| 5 | Packard-prop | 6 | Verzegelde directe uitgangskabel 1,5 meter | ||||||
| 7 | Mini-Hirschmann-connector | 8 | Grote Hirschmann-connector | ||||||
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa of MPa |
X: Toont het werkelijke meetbereik aan | ||||||||
| Code | Stroomvoorziening | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | andere | ||||||||
| Code | Uitgangssignaal | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Code | Drukverbinding | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | andere ((¢50.4 Flanke) | ||||||||
| Code | Elektrische aansluiting | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel afgesloten stopcontact 1,5 meter | ||||||||
| B4 | andere | ||||||||
| Code | Druktype | ||||||||
| G | Gewichtsdruk | ||||||||
| Een | Absolute druk | ||||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | ||||||||
Product Highlights
BP156-M miniatuur druktransmittersensor voor de maritieme en luchtvaartindustrie BP156-M druktransmittersensor Invoering van mini-drukzender: BP156-M miniatuurdrukzender met een piezoresistieve druksensor, met een geïsoleerd diafragma van roestvrij staal als signaalgevoelig element, na automatische ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.