industriële druksensortransmitter voor hydraulische en pneumatische besturingssystemen
Product Details
| Model nr.: | BP93420-III | Kracht: | 12-36Vdc |
|---|---|---|---|
| Output: | 4-20mA kan met HART OF RS485 | Gewicht: | ~ 0,8 kg |
| Druktype: | Meting, absolute druk, verzegelde druk | Oorsprong: | Baoji, China |
| HS-code: | 9026201090 | Structuretype: | drukzender |
| Metingsmedium: | Vloeistof, gas, dranklijm enzovoort. | Genauigheidsgraad: | 00,5% F.S. 0,25% F.S. |
| Drukbereik: | - 100kpa... 0kpa ~ 10kpa... 60MPa | ||
| Markeren |
Pneumatische druksensor-zender,Hydraulische druksensor-zender,Industriële druksensortransmitter |
||
Product Description
Industriële druksensortransmitter voor hydraulische en pneumatische besturingssystemen Transmitter
BP93420-IIIIndustriële druksensoren
Inleiding vanIndustriële druksensoren:
BP93420-III Industriële druksensor zender bestaat uit een druksensor module en een intelligente schakelplaat.meting van het diafragma detectie circuit, temperatuursensor en temperatuurcompensatiecircuit.Het intelligente circuitbord bestaat uit een microcomputercontroller en een perifere schakeling om de omzetting van druksignalen in elektrische signalen te voltooien. In de industrie gebruikt voor het meten van de druk van vloeistoffen, gassen of dampen.
ProductkenmerkenvanIndustriële druksensoren:
1Een breed meetbereik, uiteenlopende drukinterfacevormen en IP65-beschermingsniveau.
2Verscheidene uitgangssignaalvormen, verstelbaar en weer te geven.
3Verstelbaar nulpunt en volle schaal.
4De kern maakt gebruik van hoog-precisie en high-performance diffuse siliciumpiezoresistieve druksensoren.
ToepassingenvanIndustriële druksensoren:
1Geschikt voor het meten van de druk van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen in 316L roestvrij staal.
2Petroleum, chemie, metallurgie, energie en hydrologie.
3. Drukmeting en -regeling in harde industriële omgevingen.
4Gebruikt in hydraulische en pneumatische besturingssystemen.
| Prestatieparameters vanIndustriële druksensoren | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ≤ ± 0,1% FS |
| Hysteresis | ≤ ± 0,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ±0,1% F.S./Jar (typisch) ±0,2% F.S./Jar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 1,2 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draden |







| Besteltips |
1Bij het selecteren van het product moet u ervoor zorgen dat het testmedium compatibel is met het contactdeel van het product.
2Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitale beeldschermkoppen bevatten.
3Bij bestelling van een zender met LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening van de zender niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt u geadviseerd om op locatie bliksembeschermingsapparatuur te installeren en ervoor te zorgen dat het product en de stroomvoorziening betrouwbaar geaard zijn.
5. Het nominale werktemperatuurbereik van de O-ring van fluorrubber is -20°C tot 250°C. Wanneer de werktemperatuur van het product lager is dan -20°C, moet een EPDM O-type afdichtingsring worden gekozen.
6. Kabel is niet standaard inbegrepen. Wanneer ondersteunende kabellijnen vereist zijn: als er geen speciale instructies zijn, kunnen polyethyleen kabelmaterialen worden gebruikt.Gelieve het in het bestelformulier te specificeren.
7In geval van speciale vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of RF-interferentie, informeer ons en vermeld dit in de bestelling.
| Bestelgids | ||||||||
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IB | Algemene druktransmitter | IX | Toon druktransmitter | |||||
| IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| Indien | Vochtdichte drukzender | IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter | |||||
| IN | Airconditioning speciale drukzender | |||||||
| IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| IQ/IQT | Grote diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||




Product Highlights
Industriële druksensortransmitter voor hydraulische en pneumatische besturingssystemen Transmitter BP93420-IIIIndustriële druksensoren Inleiding vanIndustriële druksensoren: BP93420-III Industriële druksensor zender bestaat uit een druksensor module en een intelligente schakelplaat.meting van het ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.