12-32VDC BPHT24-III Splitsingsdiafragma druk sensor voor industriële automatiseringscontrolesystemen Transmitter
Product Details
| Model nr.: | BPHT24-III | Bereik: | 0-10kpa~35Mpa |
|---|---|---|---|
| Kracht: | 12-32VDC | uitgang: | 4-20mA /0-10VDC enzovoort |
| Verbinding: | Draad:G1/2 1/2NPT of M20*1.5 | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Type: | Flussen van het diafragma druk sensor | Metingsmedium: | Vloeistof, gas, dranklijm enzovoort. |
| Markeren |
BPHT24-III-druksensor voor het diafragma,12-32VDC-druksensor voor het diafragma |
||
Product Description
BPHT24-III-druksensor voor het diafragma voor industriële automatiseringscontrolesystemen
BPHT24-druktransmitter
Introductie van een druksensor voor het diafragma:
BPHT24 spuitdiafragma druk sensor zender met draad vlakke film is een veelgebruikte sensor in industriële automatisering besturingssystemen.Het kan druksignalen omzetten in standaard elektrische signalen.Het draadvormige ontwerp maakt de installatie zeer handig, terwijl de platte filmstructuur stabielere meetresultaten biedt.en andere kenmerken, en wordt op grote schaal gebruikt in verschillende toepassingen voor drukmeting.
Productkenmerkenmet een vermogen van meer dan 10 W,:
1Verscheidene drukinterface-opties
2. Ontworpen voor hygiënische toepassingen om middelmatige schaling te voorkomen
3. Hoogteprecisie met een volledig roestvrij staal structuur
4Makkelijk schoon te maken.
Toepassingenmet een vermogen van meer dan 10 W,:
1Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L.
2Ideaal voor milieubescherming en chemische industrie.
3. gebruikt in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie.
4Goed geschikt voor gebruik in de medische, biofarmaceutische en voedselhygiëne industrie.
| Prestatieparametersmet een vermogen van meer dan 10 W, | |
| Meetbereik | 0~35Kpa...~20MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,5 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draden |


| Ontwerp van de structuurmet een vermogen van meer dan 10 W, | |
| Afmeting | |



| Besteltips |
- Zorg ervoor dat het geteste medium compatibel is met het contactdeel van het product voordat u een selectie maakt.
- Merk op dat explosiebestendige producten bij bestelling niet worden geleverd met digitale beeldkoppen.
- Bij bestelling van een zender met een LCD- of LED-displaykop moet de stroomtoevoer ten minste 20 VDC bedragen.
- Voor een betrouwbare werking wordt aanbevolen om bliksembeschermingsapparatuur in het veld te installeren en de juiste aarding van het product en de stroomvoorziening te verzekeren.
- Het nominale werktemperatuurbereik van de O-ring van fluorrubber bedraagt -20°C tot 250°C. Als de werktemperatuur lager is dan -20°C, kiest u een EPDM-O-ring.
- De standaardkabellengte is 1,5 m en er zijn drie kabelmaterialen om uit te kiezen.Als u een ander kabelmateriaal nodig heeft, vermeld het in de volgorde.
- Als er speciale vereisten zijn, zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht of sterke elektromagnetische of RF-interferentie, informeer ons dan en vermeld dit in de bestelling.
| Bestelgidsmet een vermogen van meer dan 10 W, | ||||||||
| BPHT24 | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IX | Toon druktransmitter | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| T | Hoogtemperatuurbestendige druktransmitter | |||||||
| Meetbereik | 0~35Kpa...~20MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||




Product Highlights
BPHT24-III-druksensor voor het diafragma voor industriële automatiseringscontrolesystemen BPHT24-druktransmitter Introductie van een druksensor voor het diafragma: BPHT24 spuitdiafragma druk sensor zender met draad vlakke film is een veelgebruikte sensor in industriële automatisering besturingssyste...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.