Hoog nauwkeurige spuitdiafragma-druksensor-transmitter voor het meten van het vloeistofniveau
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IIIQ | Stroomvoorziening: | 12-36Vdc |
|---|---|---|---|
| uitput: | 4-20mA met LCD- of LED-display | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Bereik: | 0-35kpa~3.5Mpa | Structuretype: | Flussen van het diafragma druk sensor |
| Metingsmedium: | Vloeistof, gas, dranklijm enzovoort. | nauwkeurigheidsgraad: | 00,5% |
| IP-classificatie: | IP65 | Aanpassing: | Beschikbaar voor OEM en ODM |
| Markeren |
Hoog nauwkeurige druksensor zender,Hoog nauwkeurige flush diafragma druk sensor |
||
Product Description
Hoog nauwkeurige spuitdiafragma-druksensor-transmitter voor het meten van het vloeistofniveau
BP93420-IIIQ Druktransmitter
Invoering van een druksensor voor het diafragma:
BP93420-IIIQ filmdruksensor is een simulatie van een druksensor, waarbij een platte filmstructuur wordt gebruikt, waardoor het contactgebied met het medium wordt vergroot.sterke overbelastingcapaciteitEenvoudige structuur, gemakkelijk te reinigen, speciaal geschikt voor vloeibare voedingsdrukmeting.
| PrestatieparametersvanFlusssensor voor de druk van het diafragma | |
| Meetbereik vanFlusssensor voor de druk van het diafragma | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,1% FS |
| Hysteresis | ≤ 0,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,3 kg |



Productkenmerken vanmet een druksensor voor het diafragma:
- 1. Breed meetbereik,verschillende drukinterface-opties
- 2Verscheidene uitgangssignaalopties
- 3. Verstelbare nul- en volle schaal
- 4.Hoge nauwkeurigheid,meerdere steriele procesverbindingen
Toepassingen vanmet een druksensor voor het diafragma:
- 1Geschikt voor de meting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L.
- 2Gebruikt voor aseptische verwerking in de medische, biofarmaceutische, voedselhygiëne en andere industrieën.
- 3Gebruikt in de papier- en chemische industrie, evenals bij het meten van het niveau van het rioolwater en de druk van de dranktank, geschikt voor hydraulische en pneumatische besturingssystemen.



| Bestelgids vanmet een druksensor voor het diafragma | ||||||||
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IB | Algemene druktransmitter | IX | Toon druktransmitter | |||||
| IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| Indien | Vochtdichte drukzender | IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter | |||||
| IN | Airconditioning speciale drukzender | |||||||
| IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| IQ/IQT | Grote diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Herschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||
Vragen en vragen vaneen druksensor voor het diafragma:
1. V: Wat zijn de kenmerken van uw spuitdiafragma druk sensor zenders?
A: Hoge precisie, duurzaamheid, uitstekende prestaties.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten aanpassen om aan specifieke behoeften te voldoen. We leveren OEM en ODM-diensten.
3Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, dus we zijn goed uitgerust om aan de vraag naar grote bestellingen te voldoen.Het wordt aanbevolen om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepel productie- en leveringsschema te garanderen.
4V: Wat is de algemene doorlooptijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor het standaardmodel.
5. V: Hoe wordt het product geprijsd? Zijn er kortingen?
A: Concurrerende prijzen, kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantieperiode van uw product?
A: Onze garantieperiode is 24 maanden na levering, antwoord op uw vraag binnen 24 uur na verkoop, op afstand begeleiding via het pc-netwerk op elk moment.
Product Highlights
Hoog nauwkeurige spuitdiafragma-druksensor-transmitter voor het meten van het vloeistofniveau BP93420-IIIQ Druktransmitter Invoering van een druksensor voor het diafragma: BP93420-IIIQ filmdruksensor is een simulatie van een druksensor, waarbij een platte filmstructuur wordt gebruikt, waardoor het ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.