Industriële kwaliteit diafragma-druksensor met draadverbinding
Product Details
| Model nr.: | BPHT24-IX | Bereik: | 0-10kpa~20Mpa |
|---|---|---|---|
| uitgang: | 4-20mA /0-10vdc | Draad: | G1/2,M20 * 1,5 enzovoort |
| Huismateriaal: | 304S.S. | Toont het headermateriaal: | plastic |
| Handelsmerk: | HTsensor | Metingsmedium: | Vloeistof, gas, dranklijm enzovoort. |
| Afbeelding: | LCD of leiden | Aanpassing: | Beschikbaar voor OEM en ODM |
| Markeren |
Gedrukt diafragma-druksensor met draadverbinding,Industriële druksensoren voor het diafragma,Transmitter voor druksensoren van industriële kwaliteit |
||
Product Description
Industriële druksensor voor het diafragma met draadverbinding
BPHT24-IX-druktransmitter
Invoering van een druksensor voor het diafragma:
BPHT24-IX spoeldiafragma drukzender gebruikt voor media die hoge hygiëne-omstandigheden, viscositeit en gemakkelijk schoon te maken vereisen, en wordt veel gebruikt in de voedingsmiddelenindustrie.Een van de belangrijkste kenmerken van deze sensor is de manier waarop het is verbonden - draadDit maakt het gemakkelijk te installeren en aan te sluiten op verschillende industriële systemen, waardoor het een handige en efficiënte drukmetingsoplossing is.
Onze Industrial Pressure Sensor staat ook bekend als een niveau sensor, olie test zender, of druk zender, het verstrekken van nauwkeurige en real-time gegevens voor uw operaties.Het is geschikt voor gebruik in een breed drukbereik van -1 Bar-0-0.1 bar tot 300 bar.
Toepassingenmet een vermogen van meer dan 10 W,
1Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L
2Ideaal voor milieubescherming en chemische industrie
3Gebruikt in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie
4Goed geschikt voor gebruik in de medische, biofarmaceutische en voedselhygiëne industrie
Productkenmerkenmet een vermogen van meer dan 10 W,
1Verscheidene drukinterface-opties
2. Ontworpen voor hygiënische toepassingen om middelmatige schaling te voorkomen
3. Hoogteprecisie met een volledig roestvrij staal structuur
4Makkelijk schoon te maken, scherm.
| Prestatieparametersmet een vermogen van meer dan 10 W, | |
| Meetbereik | 0~35Kpa...~35MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,3 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draden |





| Besteltips |
2. Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitale beeldschermkoppen bevatten.
3Bij bestelling van zenders met een LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening voor de zender niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om een betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers op locatie bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voedingsbron betrouwbaar geaard zijn.
5. Het nominale werktemperatuurbereik van de O-ring van fluorrubber bedraagt -20oC tot 250oC. Wanneer de werktemperatuur van het product onder -20oC ligt, is het noodzakelijk een EPDM-O-ringverzegeling te kiezen.
6. De standaard kabellengte is 1,5 m, verkrijgbaar in drie materialen. Indien niet gespecificeerd, wordt het geleverd met polyethyleen kabelmateriaal.Gelieve het in de volgorde te specificeren.
7Voor speciale eisen zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie, informeer ons bedrijf en specificeer ze in de bestelling.
| Bestelgids | ||||||||
| BPHT24 | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IX | Toon druktransmitter | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| T | Hoogtemperatuurbestendige druktransmitter | |||||||
| Meetbereik | 0~35Kpa...~20MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Herschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||



Product Highlights
Industriële druksensor voor het diafragma met draadverbinding BPHT24-IX-druktransmitter Invoering van een druksensor voor het diafragma: BPHT24-IX spoeldiafragma drukzender gebruikt voor media die hoge hygiëne-omstandigheden, viscositeit en gemakkelijk schoon te maken vereisen, en wordt veel ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.