Hengtong BH93420-III Split-Type Waterniveau Transmitter Sensor Industriële drukmeting
Product Details
| Model NO.: | BH93420-III | Uitvoerformulier: | 4-20mA RS485 OF HART |
|---|---|---|---|
| IP Rating: | IP68 | Op maat: | Op maat |
| Cable: | PE,PU,PTFE | Accuracy: | ≤0.5%F.S |
| Afbeelding: | LCD OF LED | Probe Type: | Probe Type with Display |
| Power Supply: | 12~36V, Standard 24V | Warranty: | 2 Years |
| Markeren |
Industriële drukmeting waterniveausender,BH93420-III Waterniveausemitter,Split-type waterniveausensor |
||
Product Description
Hengtong BH93420-III Split-Type Waterniveau Transmitter Sensor Industriële drukmeting
B.H93420III.W- Wat? niveauTverlosser
Introductie van de waterstandszender:
The BH93420-III water level transmitter utilizes advanced isolated diffused silicon sensitive elements or ceramic capacitive pressure sensors from abroad to convert static pressure into electrical signalsDeze signalen worden vervolgens onderworpen aan temperatuurcompensatie en lineaire correctie, wat resulteert in standaard elektrische uitgangen (typisch 4 ~ 20mA / 1 ~ 5VDC).Dit type vloeistofspiegelmeter is geschikt voor het meten van de niveaus van verschillende media in petrochemischeHet is een compacte structuur, met een hoge mate van flexibiliteit en een hoge mate van flexibiliteit.Eenvoudige aanpassing en flexibele installatie bieden gebruikers gemak.



Productkenmerkenmet een vermogen van niet meer dan 10 kW:
- Split-type ontwerp, dat de bedrading en kalibratie ter plaatse vergemakkelijkt
- LED-LCD-scherm
- Explosiebestendige classificatie: ExiaIICT6
- Hoge bescherming: IP68
- Kabel: PE,PU.PTFE.
| Prestatieparametersmet een vermogen van niet meer dan 10 kW | |
| Meetbereik | 0~10m...400mH2O |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,15% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m) . 0-2m); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Schok | 100 g |
| Huismateriaal | van gegoten aluminium, l1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 1,5 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan, PTFE-kabel |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 15~30VDC | 2/3/4 draad |
| RS485 communicatieprotocol | 4 draad |
| Ontwerp van de structuurmet een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Elektrische aansluitingmet een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Voorbeelden van selectie |
| Bestelgids | ||||||||
| BH93420 | Code | Ontwerp van de structuur | ||||||
| Ik... | Druktransmitter | |||||||
| Meetbereik | 0~10m...400m | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||
| Code | Materiaal | |||||||
| 01 | 304 roestvrij staal | |||||||
| 02 | 316L roestvrij staal | |||||||
| Code | Kabelmateriaal | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
| Veelgestelde vragen |
1. V: Wat zijn de kenmerken van uw druk sensor zenders?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. We leveren OEM en ODM service
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we volledig in staat zijn om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC-netwerk is altijd beschikbaar.





Product Highlights
Hengtong BH93420-III Split-Type Waterniveau Transmitter Sensor Industriële drukmeting B.H93420III.W- Wat? niveauTverlosser Introductie van de waterstandszender: The BH93420-III water level transmitter utilizes advanced isolated diffused silicon sensitive elements or ceramic capacitive pressure ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.