Aanpasbare druksensor voor het diafragma met spoelband Transmitter voor verschillende drukbereiken Sensor
Product Details
| Model nr.: | BPHT24 | Bereik: | 0-10kpa~20Mpa |
|---|---|---|---|
| Kracht: | 24VDC ((12-32VDC) | Output: | 4-20mA enzovoort |
| Verbinding: | G1/2 | type: | Transmitter voor drukgevoel van het diafragma |
| Metingsmedium: | vloeistof, dranklijm enzovoort | Genauigheidsgraad: | 0.25% FS 0,5% FS |
| Materiaal: | Roestvrij staal | Aanpassing: | OEM's |
| Markeren |
customizable flush diaphragm pressure sensor,flush diaphragm pressure sensor transmitter,pressure sensor transmitter with warranty |
||
Product Description
Aanpasbare druksensor voor het diafragma voor verschillende drukbereiken
BPHT24Flusssensor voor de druk van het diafragma
Invoering van een druksensor met een spoeldiafragma:
De BPHT24 spuitdiafragma druk sensor zender werkt op het principe van een vlakke diafragma druk zender, die een deformometer en diffuse silicium front-end omvat.Het speciaal behandelde sterke spoeldiafragma aan het meetpunt van de spanningsmeter zorgt voor weerstand tegen schade door harde deeltjes in het meetmediumDeze compacte structuur biedt corrosiebestendigheid, trillingsbestendigheid, deeltjesinslagbestendigheid en een breed temperatuurcompensatiebereik.
Productkenmerkenmet een vermogen van niet meer dan 50 W:
1Verscheidene drukinterface-opties.
2Ontworpen voor hygiënische toepassingen om middelmatige schaling te voorkomen.
3- Hoog nauwkeurig met een volledig roestvrij staal structuur.
4Makkelijk schoon te maken.
Toepassingenmet een vermogen van niet meer dan 50 W:
1Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L.
2Ideaal voor milieubescherming en chemische industrie.
3. gebruikt in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie.
4Goed geschikt voor gebruik in de medische, biofarmaceutische en voedselhygiëne industrie.
| Prestatieparametersmet een vermogen van niet meer dan 10 W | |
| Meetbereik | 0~35Kpa...~20MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,25 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol | 3.6 ~ 30V / batterij | 4 draden |



| Bestelgidsmet een vermogen van niet meer dan 50 W | ||||||||
| BPHT24 | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IX | Toon druktransmitter | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| T | Hoogtemperatuurbestendige druktransmitter | |||||||
| Meetbereik | 0~35Kpa...~20MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||




Vragen:
1. V: Wat zijn de kenmerken van uw druk sensor zenders?
A: Onze druksensor-zenders worden gekenmerkt door hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties, met de mogelijkheid tot aanpassing.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen via onze OEM- en ODM-diensten.
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten hebben de capaciteit om tot 30.000 druksensor-zenders per maand te produceren, zodat we grootschalige bestellingen kunnen vervullen.Het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam voor een soepele productie- en leveringsschema..
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: Standaardmodellen hebben meestal een levertijd van 5 tot 8 werkdagen, terwijl aangepaste producten kunnen variëren.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: We bieden concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartnerschappen.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze producten worden vanaf de verzenddatum voorzien van een garantie van 24 maanden, en onze after-sales service zorgt voor snelle reacties binnen 24 uur, samen met ondersteuning van instructies op afstand via het PC-netwerk.
Product Highlights
Aanpasbare druksensor voor het diafragma voor verschillende drukbereiken BPHT24Flusssensor voor de druk van het diafragma Invoering van een druksensor met een spoeldiafragma: De BPHT24 spuitdiafragma druk sensor zender werkt op het principe van een vlakke diafragma druk zender, die een deformometer ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.