Digitale BP93420-II onderzeese brandstofniveau sensor onderzeese waterniveau transmitter
Product Details
| Model nr.: | BH93420-III niveauzender | Bereik: | 0-1m~400m |
|---|---|---|---|
| Materiaal voor het diafragma: | 316L roestvrij staal | Output: | 0.5-4.5V /4-20mA |
| Garantie: | 2 jaar | Genauigheidsgraad: | 0.25% F.S.,00,5% F.S. |
| IP-classificatie: | IP68 | Operatieve temperatuur.: | -20 tot 80°C |
| Stroomvoorziening: | 12~36V, standaard 24V | Metingsmedium: | Vloeistof, water, olie. |
| Markeren |
submersible water level transmitter,digital fuel level sensor,liquid level transmitter with warranty |
||
Product Description
B.H93420II Dompelbare vloeistofniveauzender
Inleiding van de Liquid Level Transmitter:
De BP93420-II onderwater brandstofniveau sensor is een apparaat dat wordt gebruikt om het brandstofniveau in een opslagtank te meten, vaak te vinden in voertuigen, boten of industriële machines.Deze sensor is speciaal ontworpen om volledig ondergedompeld in de brandstof, waardoor ook wanneer de tank bijna leeg is, nauwkeurige metingen kunnen worden gemaakt.Een opmerkelijk voordeel van de BP93420-II onderwater brandstofniveau sensoren is hun vermogen om nauwkeurige en betrouwbare metingen te leverenDeze sensoren zijn doorgaans bestand tegen brandstof en andere chemicaliën en kunnen in een breed bereik van temperaturen en druk effectief werken.
Productkenmerkenmet een vermogen van niet meer dan 50 W:
1. Alle roestvrij staal shell, geschikt voor alle soorten test omgeving.
2Onderdompelingsonde meting, eenvoudige installatie.
3Een verscheidenheid aan uitgangssignalen.
4Explosiebestendige sporen: ExiaIICT6.
5. IP68.
6. PE- of PU-kabel.
Toepassingenvan een Liquid Level Transmitter:
1- Compatibel met 316LSS, niet-corrosieve vloeistoffen
2. Monitoring van het waterniveau in verschillende toepassingen zoals rioolwater, industrieel en gemeentelijk water, watertanks, putten, rivieren, zeewater, meren, enz.
3. Meting van het brandstofgehalte in diesel- en brandstoftank
| Prestatieparameters | |
| Meetbereik | 0~10m...400m |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,1% (typisch) ±0,2% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,15% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m. 0-2m); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Schok | 100 g |
| Huismateriaal | gegoten aluminium, roestvrij staal 1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~1,6 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan, PTFE-kabel |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA met Hart | 15 ~ 30VDC | 2 draad |

| Elektrische aansluiting | ||||
![]() |
4-20mA - Ik heb het gedaan. |
1 | V+ | Rood |
| 2 | V- | Geel | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA - Ik heb het gedaan. |
1 | V+ | Rood |
| 2 | V- | Geel | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA - Ik heb het gedaan. |
1 | V+ | Rood |
| 2 | V- | Geel | ||
| 3 | GND | |||
| 4 | NC | |||

| De orde Gids | ||||||||||
| BHZ93420 | Code | Ontwerp van de structuur | ||||||||
| III. | Intelligente vloeistofniveauzender | |||||||||
| Meetbereik | 0~10m...400m | |||||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||||
| D1 | 24VDC | |||||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||||
| S1 | 4~20mADC | S2 | 4~20mADCmetHde kunst | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||||
| B4 | 2088 met weergave | |||||||||
| B5 | 3051 | |||||||||
| B6 | 3051A | |||||||||
| Code | Druktype | |||||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||||
| Een | Absolute druk | |||||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||||
| Code | Kabelmateriaal | |||||||||
| C1 | PE | |||||||||
| C2 | PU | |||||||||
| C3 | PTFE | |||||||||
| Besteltips |
2Bij het plaatsen van een bestelling dient te worden opgemerkt dat explosiebestendige producten geen digitale beeldschermkoppen bevatten.
3Bij bestelling van zenders met een LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening voor de zender niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om een betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers op de locatie bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
5. Het nominale werktemperatuurbereik van de O-ring van fluorrubber bedraagt -20oC tot 250oC. Wanneer de werktemperatuur van het product onder -20oC ligt, is het noodzakelijk een EPDM-O-ringverzegeling te kiezen.
6. De standaard kabellengte is 1,5 m, verkrijgbaar in drie materialen. Indien niet gespecificeerd, wordt deze geleverd met polyethyleen kabelmateriaal.Gelieve het in de volgorde te specificeren.
7Voor speciale eisen zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie, informeer ons bedrijf en specificeer ze in de bestelling.
Product Highlights
B.H93420II Dompelbare vloeistofniveauzender Inleiding van de Liquid Level Transmitter: De BP93420-II onderwater brandstofniveau sensor is een apparaat dat wordt gebruikt om het brandstofniveau in een opslagtank te meten, vaak te vinden in voertuigen, boten of industriële machines.Deze sensor is ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.