12-32VDC industriële hogetemperatuurdruksensor met roestvrijstalen structuur
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IC | Drukbereik: | -100KPA-0-10kpa-60Mpa |
|---|---|---|---|
| Output: | 4-20mA | Kracht: | 12-32VDC |
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegeld | Structuretype: | Industriële druksensortransmitter |
| Metingsmedium: | vloeistof, gas | Genauigheidsgraad: | 00,5% |
| Draad: | G1/4 OEM | Aanpassing: | OEM en ODM |
| Markeren |
Industriële druksensor van roestvrij staal,12-32VDC industriële druksensor,Hoogtemperatuur Industriële druk sensor |
||
Product Description
Hoogtemperatuur industriële druksensor met roestvrijstalen structuur
BP93420IC industriële druksensor
Invoering van industriële druksensoren:
BP93420-IC is een hoge temperatuur industriële druk sensor zender, met behulp van onze HT19 serie silicium druk isolatie olie gevulde kern als primaire meet element.De sensor vangt de druk van het gemeten medium effectief op via een speciale warmteafvoerstructuur die is geïntegreerd in de zenderDeze gespecialiseerde opzet maakt het goed geschikt voor veeleisende omgevingen met hoge temperaturen.met een vermogen van meer dan 50 W,Het wordt veel gebruikt in industriële processen en systemen waar precieze en betrouwbare drukmetingen nodig zijn, zelfs in uitdagende omgevingen met hoge temperaturen.
Productkenmerkenvan industriële druksensoren:
- 1Een breed meetbereik, een roestvrij staalconstructie, diverse drukinterfaces.
- 2. IP65 beschermingscategorie roestvrij staal structuur.
- 3.Hoge precisie, volledig roestvrij staal.
- 4- Mensenmeting van vloeistoffen in hoge temperatuuromgevingen.
Toepassingenvan industriële druksensoren:
- 1- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal.
- 2. toegepast in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie.
- 3. Werkzaam in industriële processen op locatie, zoals aardolie, chemie, metallurgie, elektriciteitsopwekking en hydrologie.
- 4. gebruikt in hydraulische en pneumatische besturingssystemen.
| Prestatieparameters van industriële druktransmittersensor | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 60MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./Jar (typisch) ± 0,2% F.S./Jar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20°C tot 150°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,4 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 | 3.6~30V | 4 draden |




| Besteltips |
1Bij het selecteren van een product moet u ervoor zorgen dat het testmedium compatibel is met het contactdeel van het product.
2Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitaal display bevatten.
3Bij bestelling van een zender met een LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening van de zender niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om de betrouwbare werking van het product te waarborgen,het wordt aanbevolen dat gebruikers op het terrein bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voedingsbron betrouwbaar geaard zijn..
5. O-ringen van fluorrubber hebben een nominale werktemperatuur van - 20 °C tot 250 °C. Wanneer de werktemperatuur onder - 20 °C valt, moeten EPDM-O-dichtingsringen worden gekozen.
6De kabel is niet voorzien van een standaardkabel. Als u een kabel nodig heeft, zijn er drie materialen om uit te kiezen.polyethyleen kabelmaterialen worden standaard gebruikt.Als er verschillende kabelmaterialen vereist zijn, vermeld dit dan in uw bestelformulier.
7.In geval van bijzondere vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke impact, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie, informeer ons en vermeld dit in uw bestelling.
| Bestelgids | ||||||||
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IB | Algemene druktransmitter | IX | Toon druktransmitter | |||||
| IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| Indien | Vochtdichte drukzender | IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter | |||||
| IN | Airconditioning speciale drukzender | |||||||
| IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| IQ/IQT | Grote diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| Meetbereik | -Nee.1. . .0~0.01...100 MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||



Product Highlights
Hoogtemperatuur industriële druksensor met roestvrijstalen structuur BP93420IC industriële druksensor Invoering van industriële druksensoren: BP93420-IC is een hoge temperatuur industriële druk sensor zender, met behulp van onze HT19 serie silicium druk isolatie olie gevulde kern als primaire meet ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.