BH93420 -I Olie-waterniveau-sender volledig roestvrijstalen behuizing compact unibody ontwerp druk sensor
Product Details
| Model nr.: | BH93420-I | Huismateriaal: | 304S.S. of 316L |
|---|---|---|---|
| Kracht: | 24VDC / 5VDC | Output: | 4-20mA /0,5-4,5VDC enzovoort |
| Materiaal voor het diafragma: | 316L roestvrij staal | Ontwerp van de structuur: | Invoertype |
| Drukbereik: | 0-1m-400 mH2O | Display-type: | Kabelverbinding |
| Genauigheidsgraad: | 00,5% | IP-classificatie: | IP68 |
| Markeren |
Vlekkeloos staal behuizing waterniveau zender,Compact Unibody-ontwerp waterniveau-transmitter,Olie-waterniveau-transmitter |
||
Product Description
BH93420 -I Oliewaterniveau-sender heeft een volledig roestvrijstalen behuizing en een compact unibody-ontwerp
Invoering van de waterstandszender:

Productkenmerkenvan een waterniveau-zender:
1Volledige roestvrijstalen behuizing, geschikt voor verschillende testomgevingen.
2- Onderdompelingsoondmeting, eenvoudige installatie.
3Verschillende uitgangssignaalopties.
4Explosiebestendige markering: ExiaIICT6.
5Hoge beschermingsgraad: IP68.
6. PE- of PU- of PTFE-kabel.
Toepassingenvan een waterniveau-zender:
1Niet-corrosieve vloeistof compatibel met 316LSS
2. Het waterniveau in verschillende toepassingen zoals rioolwater, industrieel en gemeentelijk water, tanks, putten, rivieren, zeewater, meren, enz.
3Meten van het brandstofgehalte van diesel en tank.
| Prestatieparametersvan een waterniveau-zender | |
| Meetbereik | 0~10m...400m H2O |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,2% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m. 0-2m ); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP67, IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,3 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | |
| RS485 communicatieprotocol |




| Besteltips |
Bij de keuze van het product moet u ervoor zorgen dat:
- Het gemeten medium is compatibel met de bestanddelen van het product die ermee in contact komen.
- De dichtheid van het gemeten medium moet worden gespecificeerd.
- Voor sterke elektromagnetische of radiofrequente storingen, verstrekken gegevens aan de onderneming en vermelden deze in de bestelling.
| De orde Gids | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BH93420 | Code | Ontwerp van de structuur | ||||||
| Ik... | Druktransmitter | |||||||
| Meetbereik | 0~10m...400m H2O | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||
| Code | Materiaal | |||||||
| 01 | 304 roestvrij staal | |||||||
| 02 | 316L roestvrij staal | |||||||
| Code | Kabelmateriaal | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
Vragen:
Q1: Zijn Ben je een fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring.
Q2:Aangepast product
A2: Wij leveren OEM- en Custom-Design-diensten.
V3:Kwaliteitsgarantie
A3:Onze producten hebben een beperkte garantie van 12 tot 18 maanden vanaf de verzenddatum tot de oorspronkelijke koper.Hengtong zal de defecte producten kosteloos vervangen of repareren.Deze garantie geldt niet voor eenheden die zijn gewijzigd.Misbruikt, verwaarloosd.
V4: Verzending en verpakking
A4:Producten worden over het algemeen verzonden via internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT voor vooraf betaalde vracht,en kan ook uw verzendrekening gebruiken om te innen,Standaard exportverpakking,met inbegrip van inspectiecertificering.
V5:Neem contact op met ons
A5:We hebben een actief en ervaren verkoopteam om u te dienen op technische vraag en zakelijke issue.Just laat ons bericht of klik op de Online Service.
| Verpakkingslijn |


| Bedrijfsgegevens: |




Product Highlights
BH93420 -I Oliewaterniveau-sender heeft een volledig roestvrijstalen behuizing en een compact unibody-ontwerp B.H93420I Dompelbare vloeistofniveauzender Invoering van de waterstandszender: De BH93420 - I oliewaterniveau zender beschikt over een geheel roestvrij staal behuizing en een compact unibody ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.