Voertuigbesturingssystemen Druktransducer Sensor M16*1.5 Industries Druksensor
Product Details
| Model nr.: | BP155 | Draad: | M16*1.5 OF aangepast |
|---|---|---|---|
| Huismateriaal: | 316LS.S. of 304S.S. | Handelsmerk: | HTsensor |
| Oorsprong: | China | HS-code: | 9026201090 |
| Type: | Keramische sensor | Output: | 0.5-4.5v |
| Genauigheidsgraad: | ≤ 0,5% F.S. | Drukbereik: | 0kpa~200kpa...5MPa |
| Markeren |
Voertuigbesturingssystemen Druksensor Sensor,M16*1.5 Druksensor,M16*1.5 Industriële druksensor |
||
Product Description
Industriële autobeheersystemen Druksensor M16*1.5 Druksensor
BP155 Druktransmittersensor
Invoering van de drukzender:
BP155 drukzender sensorwordt gebruikt om de oliedruk van het remsysteem met de oliedrukverhoger te regelen. Het detecteert de druk van het reservoir, het sluiting- of ontkoppelingssignaal van de oliepomp,en het alarm voor abnormale oliedrukDe drukwijziging wordt door het keramische diafragma gedetecteerd en omgezet in een elektrisch signaal voor externe uitgang.
Productkenmerkenvan een druktransmittersensor:
1Een breed meetbereik, een roestvrij staalconstructie, diverse drukinterfaces.
2Compact en lichtgewicht ontwerp.
3Nul en volledig instelbaar.
4Hooggeprecieze, volledig roestvrij staal structuur.
Toepassingenvan een druktransmittersensor:
1- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal.
2. toegepast in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie.
3Gebruikt in industriële processen op locatie zoals aardolie, chemie, metallurgie, energieopwekking en hydrologie.
4. gebruikt in hydraulische en pneumatische besturingssystemen.
| Prestatieparameters van een druktransmittersensor: | |
|---|---|
| Meetbereik | 0kPa ~ 200kPa...5MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex ia IIC T6 Ga |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |

| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC | 3 draad |

| Voorbeelden van selectie |

| Besteltips |
1Bij het selecteren van het product moet u ervoor zorgen dat het testmedium compatibel is met het contactdeel van het product.
2Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitale beeldschermkoppen bevatten.
3Om een betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt u geadviseerd om op locatie bliksembeschermingsapparatuur te installeren en ervoor te zorgen dat het product en de stroomvoorziening betrouwbaar geaard zijn.
5. Het nominale werktemperatuurbereik van de O-ring van fluorrubber is -20°C tot 250°C. Wanneer de werktemperatuur van het product lager is dan -20°C, moet een EPDM O-type afdichtingsring worden gekozen.
6. Bij verstek is er geen kabel en aan het andere uiteinde van de aansluiting zijn, indien nodig, drie materialen om uit te kiezen.Als u een ander kabelmateriaal nodig heeft, vermeld het in het bestelformulier.
7In het geval van speciale vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of RF-interferentie, dient u dit in de bestelling te vermelden.

| Bestelgids | |||||||||
| BP15X | Analoogdruktransmitter | ||||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | ||||||||
| 5 | Packard-prop | 6 | Verzegelde directe uitgangskabel 1,5 meter | ||||||
| 7 | Mini-Hirschmann-connector | 8 | Grote Hirschmann-connector | ||||||
| Meetbereik | 0kPa ~ 200kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa of MPa |
X: Toont het werkelijke meetbereik aan | ||||||||
| Code | Stroomvoorziening | ||||||||
| D1 | |||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | andere | ||||||||
| Code | Uitgangssignaal | ||||||||
| S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||||
| Code | Drukverbinding | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | andere ((¢50.4 Flanke) | ||||||||
| Code | Elektrische aansluiting | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel afgesloten stopcontact 1,5 meter | ||||||||
| B4 | andere | ||||||||
| Code | Druktype | ||||||||
| G | Gewichtsdruk | ||||||||
| Een | Absolute druk | ||||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | ||||||||
1.V: Hoe lang duurt de levering?
-- Meestal binnen 3-10 dagen
- Natuurlijk, neem contact op met onze verkopers.
-- 1 stuks
-- 12-18 maanden
- Ja, we maken al bijna 30 jaar druksensoren en zenders.
-- We hebben EPR-systeem. We controleren van onderdelen, proces, testen, verpakken, hertesting.
Product Highlights
Industriële autobeheersystemen Druksensor M16*1.5 Druksensor BP155 Druktransmittersensor Invoering van de drukzender: BP155 drukzender sensorwordt gebruikt om de oliedruk van het remsysteem met de oliedrukverhoger te regelen. Het detecteert de druk van het reservoir, het sluiting- of ontkoppelingssi...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.