0-10kpa-100MPa Draadloze drukzender Draadloze drukomvormer met GPRS-sensor
Product Details
| Procesverbinding: | M20 / G1/4 enzovoort | Werktemperatuur: | -20-85°C |
|---|---|---|---|
| Precisiteit: | 0.25% FS | Stroomvoorziening: | 3.6V Batty |
| Druktype: | Gauge/Absolute/Differentieel | Meetbereik: | 0-10kpa~100mpa |
| Communicatieprotocol: | GPRS / NB / 433M | Model: | BP-W03 |
| Markeren |
Draadloze drukzender van 100 MPa,10kpa draadloze drukzender,Draadloze drukomvormer met GPRS |
||
Product Description
Meetbereik 0-10kpa-100MPa BP-W03 Draadloze drukzender met GPRS
Productbeschrijving van draadloze drukzender:
Kenmerken van draadloze drukzender:
- Met behulp van de nieuwste microprocessor technologie, lithium-ion batterij stroom, ultra-lage energie werking.
2, 6-bits LCD-scherm, met power prompt, communicatienetwerk signaal status display.
3, goede temperatuurkenmerken, werktemperatuur -30-80 graden.
4, via het magnetisch scherm en de nulfunctie.
5, via het paneel USB-interface, kunt u de zender werkende staat en fabrieksniveau kalibratie instellen.
6, lineaire kalibratie in meerdere punten, nul- en volle graad overdrachtsfunctie
7, ingebed TCP/IP-protocol, tijdssynchronisatie met internet
8, ondersteuning voor gegevensopslag, gegevensvervangingsfunctie, speciale PC-softwareparameters
9, met hoge stabiliteit en anti-reverse verbinding, anti-overspanning en andere anti-interferentie beschermingsmaatregelen
10Het contactonderdeel met het medium is roestvrij staal en de interfaces zijn van verschillende vormen.
11, de elektronische behuizing is aluminiumlegeringsmateriaal, de beschermingsgraad van de behuizing is IP67
12, explosiebestendige producten voldoen aan de eisen van GB3836.4 norm ExiaIICT6, verkregen het explosiebestendige certificaat
13, industriële kwaliteitsborging, stabiele en betrouwbare prestaties
Technische parameters van draadloze drukzender:
- Stroomvoorziening: 38AH hoogwaardige wegwerp-lithiumbatterie
- Invoerfysieke grootte: druk (absolute druk, differentiële druk, meetdruk)
- Parameterinstelling: Stel verschillende parameters vrij in via USB op het paneel
- Werkwijze: Periodieke actieve rapportage; het bemonsterings- en rapportageinterval kan worden ingesteld
- Niveaus van nauwkeurigheid: 0.1, 0.2, 0.25, 0.3, 0.5
- Toegestane overbelasting: minder dan of gelijk aan twee keer het nominale bereik
- Werkomgeving: temperatuur -30 ~ 80°C, luchtvochtigheid: < 90%
| Prestatieparameters van draadloze drukzender | |
| Meetbereik | 0 ̊10kpa...100mpa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25°C | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,15% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ±0,01%FS/°C ((>100KPa), ±0,02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ±0,01%FS/°C ((>100KPa), ±0,02%FS/°C (≤100Kpa) |
| Werktemperatuur | -30 tot 80°C |
| Bergingstemperatuur | -40~120°C |
| Huismateriaal | Gegooid aluminium, 1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | ¥100MΩ@100VDC |
| Beschermingscategorie | IP67 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 1,1 kg (zonder kabel) |
| Productnaam | Draadloze drukzender |
|---|---|
| Gewicht | 1.2 kg |
| Precisiteit | 0.25% FS |
| Huismateriaal | Roestvrij staal |
| Procesverbinding | M20 / G1/4 enzovoort |
| Explosiebestendig | Exia II CT6 |
| Meetbereik | 0-10kpa~100MPa |
| Werktemperatuur | -20-85°C |
| Afbeelding | LCD |
| Draadloze technologie | GPRS, NB, 433M, draadloos |
Vragen:
Q1: Bent u een fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring.
Q2:Aangepast product
A2: Wij leveren OEM- en Custom-Design-diensten.
V3:Kwaliteitsgarantie
A3:Onze producten hebben een beperkte garantie van 12 tot 18 maanden vanaf de verzenddatum tot de oorspronkelijke koper.Hengtong zal de defecte producten kosteloos vervangen of repareren.Deze garantie geldt niet voor eenheden die zijn gewijzigd.Misbruikt, verwaarloosd.
V4: Verzending en verpakking
A4:Producten worden over het algemeen verzonden via internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT voor vooraf betaalde vracht,en kan ook uw verzendrekening gebruiken om te innen,Standaard exportverpakking,met inbegrip van inspectiecertificering.
V5:Neem contact op met ons
A5:We hebben een actief en ervaren verkoopteam om u te dienen op technische vraag en zakelijke issue.Just laat ons bericht of klik op de Online Service.
Product Highlights
Meetbereik 0-10kpa-100MPa BP-W03 Draadloze drukzender met GPRS Productbeschrijving van draadloze drukzender: De BP-W03 GPRS draadloze drukzender is een intelligente draadloze drukzender die hoge gevoeligheid heeft voor druk- en temperatuurdetectie.Dit product maakt gebruik van een hoogprecisie...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.