5VDC-druktransmittersensor 4-20mA diffuse siliciumdruksensor
Product Details
| Model nr.: | Bp93420-IB | Kracht: | 5VDC /12-36VDC |
|---|---|---|---|
| Draad: | G1/2, M20*1.5, 1/2NPT | Stabiliteit op lange termijn: | +-0,2% F.S./Jaar ((Type.) |
| Huismateriaal: | 316L. of 304SS | Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Metingsmedium: | Vloeibare lucht. waterolie | Genauigheidsgraad: | 00,5%, 0,25% |
| Drukbereik: | 0kpa~5kpa...100MPa | ||
| Markeren |
BP93420-IB-druktransmittersensor,Druksensor 4-20mA RoHs,4-20ma diffuse siliciumdruk sensor |
||
Product Description
BP93420-IB 4-20mA Diffuse Silicon Pressure Transmitter Sensor
BP93420IB Druksensor
Invoering van de drukzender:
BP93420IB drukzender sensor is het gebruik van piezoresistief effect principe, het gebruik van geïntegreerde technologie door middel van doping diffusie,met een vermogen van meer dan 10 MPa,, gemaakt van spanningsbestendige materialen, vormen de brug met behulp van de elastische mechanische eigenschappen van siliciummaterialen, anisotrope micromachining op alle siliciummaterialen,met een vermogen van meer dan 50 W,.
Prestatieparameters van de druksensor:
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,15 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |
Productkenmerkenvan een druktransmittersensor:
- 1Breed meetbereik, roestvrij staalconstructie, uiteenlopende drukinterfaces
- 2Compact en licht ontwerp
- 3.Hoge precisie, volledig roestvrij staal.
- 4.Kan LED- of LCD-horlogekop toevoegen, display ter plaatse
Toepassingenvan een druktransmittersensor:
- 1- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal
- 2. Toegepaste in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie
- 3Gebruikt in industriële processen op locatie zoals aardolie, chemie, metallurgie, energieopwekking en hydrologie
- 4Gebruikt in hydraulische en pneumatische besturingssystemen




| Bestelgids van de drukzender | ||||||||
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IB | Algemene druktransmitter | IX | Toon druktransmitter | |||||
| IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| Indien | Vochtdichte drukzender | IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter | |||||
| IN | Airconditioning speciale drukzender | |||||||
| IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| IQ1/IQ2 | Grote diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| Meetbereik | -Nee.1. . .0~0.01...100 MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||
Vragen:
1V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensor-zenders?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. We leveren OEM en ODM service
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we volledig in staat zijn om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie tijd is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC netwerk isaltijd beschikbaar.
Product Highlights
BP93420-IB 4-20mA Diffuse Silicon Pressure Transmitter Sensor BP93420IB Druksensor Invoering van de drukzender: BP93420IB drukzender sensor is het gebruik van piezoresistief effect principe, het gebruik van geïntegreerde technologie door middel van doping diffusie,met een vermogen van meer dan 10 ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.