BPZK01 Elektronische digitale drukmeter voor procescontrole
Product Details
| Model nr.: | BPZK01 | Beschermingsclassificatie: | IP65 |
|---|---|---|---|
| Operatieve temp.: | -20 tot 80°C | Gewicht: | 0.5 kg |
| Huismateriaal: | 316L | Stabiliteit op lange termijn: | 00,3% F.S./jaar |
| Transportpakket: | Standaard exportverpakking met karton | Handelsmerk: | HT-sensor |
| Oorsprong: | Baoji, China | HS-code: | 9026209090 |
| Levering vermogen: | 2000PCS/Month | Structuretype: | Diffuse siliciumdrukzender |
| Metingsmedium: | gas of vloeistof | Genauigheidsgraad: | 0.5g |
| IP-classificatie: | IP65 | Monsters: | US$ 40/stuk 1 stuk ((min.Bestelling) ∙ Vraag een monster |
| Markeren |
BPZK01 Elektronisch drukschakelaar van roestvrij staal,BPZK01 Digitale drukmeter,Digitale drukmeter voor procesregeling |
||
Product Description
BPZK01 Structurele digitale drukmeter van roestvrij staal voor procesbesturing
Inleiding:
De digitale druk-/differentialdrukmeter BP-ZK01 is een veelzijdig meet- en bedieningsapparaat dat nauwkeurige druk-/differentialdrukmetingen, een helder beeldscherm,programmabel puntbesturingHet kan gemakkelijk op het drukmetingspunt worden geïnstalleerd of voor testdoeleinden in een bedieningspaneel worden geïntegreerd.Het biedt gebruiksvriendelijke parameterinstellingen zoals nulwaarde, volledige schaalwaarde en contactdrukwaarde via de intuïtieve toetsenbordinterface
Productkenmerken:
1. nauwkeurige meting
2. Automatische besturing
3- Snel reageren.
4.Meerdere uitgangssignalen
5.Programmeerbaarheid
Toepassingen:
1. Meting en controle van druk/differentiële druk van vloeistofmedium in industrieën zoals waterkracht, metallurgie en chemische techniek,
voor automatische besturingstoepassingen
| Prestatieparameters | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 100MPa |
| 0-10KPa~2MPa ((Differentiële druk) | |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk, differenciële druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,3% F.S/jaar |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,03% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,02% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70oC,-10-70oC |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Huismateriaal | 304 |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Relaiscontrole | 1 tot en met 4 kanalen |
| Contact Leven | Meer dan 100.000 cycli |
| Afbeeldingsbereik | -1999 tot en met 1999 |
| Installatiemethode | Verticale asinstallatie |
| Explosiebestendige classificatie | Inhoudelijk veilig |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,5 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 24VDC of 220VAC | 3 draad |





| Besteltips |
1.Maatingsbereik: Bepaal het vereiste drukmetingsbereik om ervoor te zorgen dat het meetbereik van de geselecteerde drukregelaar voldoet aan de eisen van de toepassing.
2. Nauwkeurigheidsvereisten: Begrijp de nauwkeurigheidsvereisten van de drukregelaar voor de toepassing en kies een apparaat met voldoende nauwkeurigheid.
3. Typ van uitgangssignaal: Bepaal het type uitgangssignaal dat nodig is, bijvoorbeeld analoog (bv. 4-20mA) of digitaal (bv. RS485), om verbinding te maken met andere apparaten.
4. Vermogenseisen: Begrijp de vermogenseisen van de drukregelaar en zorg ervoor dat de juiste stroomvoorziening kan worden geleverd.
5Installatiewijze: overweeg de installatiewijze van de drukregelaar, zoals het rechtstreeks op het meetpunt of op het bedieningspaneel monteren.
6. Aanpassingsvermogen voor het milieu: begrijpen van de vereisten van de werkomgeving van de drukregelaar, met inbegrip van temperatuur, vochtigheid, beschermingsniveau, enz.;en ervoor zorgen dat de geselecteerde apparatuur zich aan deze omgevingsomstandigheden kan aanpassen.
7. Programmeerbare functie: als de parameters moeten worden ingesteld en aangepast volgens de toepassingsvereisten, moet u een drukregelaar met programmeerbare functie selecteren.
| Bestelgids | ||||||||
| BPZK | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| 01 | Digitale drukmeter | |||||||
| Meetbereik | -Nee.1. . .0~0.01...100 MPa | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 220VAC | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S2 | 0~10mADC | |||||
| S3 | RS485 | |||||||
| Code | Uitgangsfunctie | |||||||
| S5 | Eenkantige relais | |||||||
| S6 | Twee-kanaals relais | |||||||
| S7 | Drie-kanaals relais | |||||||
| S8 | Vierkanaals relaisF | |||||||
| S9 | Vierkanaals relais met RS485 | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 Man | |||||||
| J3 | G1/4 Man | |||||||
| J4 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||


Vragen:
1V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensor-zenders?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. We leveren OEM en ODM service
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we volledig in staat zijn om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie tijd is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC netwerk isaltijd beschikbaar.
Product Highlights
BPZK01 Structurele digitale drukmeter van roestvrij staal voor procesbesturing BPZK01 Digitale drukmeter Inleiding:De digitale druk-/differentialdrukmeter BP-ZK01 is een veelzijdig meet- en bedieningsapparaat dat nauwkeurige druk-/differentialdrukmetingen, een helder beeldscherm,programmabel ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.