BPZ2008 Digitale drukmeters 5-cijferige LCD-differentiële drukmeter 9V
Product Details
| Model nr.: | BPZ2008 | Aanbod: | 9VDC |
|---|---|---|---|
| Output: | Afbeelding | Huismateriaal: | 316L |
| Druktype: | Differentiële druk | Oorsprong: | Baoji, China |
| Type: | Differentiële druktransmitter | Genauigheidsgraad: | 00,5% F.S. 0,25% F.S. |
| Drukbereik: | 0kpa~10kpa...2MPa | Aanpassing: | Beschikbaar voor OEM en ODM |
| Markeren |
BPZ2008 Digitale drukmeters,Digitale drukmeters van 5 cijfers,LCD-differentialdrukmeter 9V-toevoer |
||
Product Description
BPZ2008 5-cijferig LCD-differentiële digitale drukmeters 9V
BPZ2008 drukmeter/schakelaar
Inleiding vandigitaledifferentialdrukmeters:
BPZ2008 digitale differentialdruktabel is een dielektrische isolatie vochtmeter, speciaal ontworpen voor het meten van het corrosieve gas en de vloeistof.
Het maakt gebruik van een piezoresistieve diffuse silicium sensor en geïntegreerd schakel ontwerp en is ondergebracht in een zwarte plastic behuizing.de meter heeft een 5-bits LCD-scherm en biedt hoge betrouwbaarheid en stabiliteit.



Productkenmerkenvan digitaledifferentialdrukmeters:
1. 5-cijferig LCD-display
2Aangedreven door een 9V batterij.
3. Selecteerbare meeteenheden: bar, psi, kg/cm2, KPa, MPa
4. Peak hold en continue leesfuncties
Toepassingenvan digitaledifferentialdrukmeters:
1Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L
2Ideaal voor milieubescherming en chemische industrie
3Differentiële drukmeting voor verschillende gassen en vloeistoffen in de industrieDe Commissie heeft de Commissie verzocht om een voorstel voor een richtlijn van het Europees Parlement en de Raad tot wijziging van Verordening (EG) nr. 1290/2005 tot vaststelling van de voorwaarden voor de toekenning van steun aan de exploitatie en de exploitatie van de natuurlijke hulpbronnen in de Gemeenschap.
Prestatieparametersvandigitaledifferentialdrukmeters:
|
Prestatieparametersvandigitaledifferentialdrukmeters: |
|
|---|---|
| Meetbereik | 0-10KPa...~4MPa |
| Druktype | Differentiële druk |
| Eenzijdige overbelasting | ≤ 3 keer het nominale bereik |
| Statische druk | De minimumwaarde tussen 5 maal het nominale bereik of 7 MPa |
| Stroomvoorziening | 9V alkalische batterij. |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | 00,1% FS |
| Hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,5% F.S/jaar ((≤ 200 KPa) ± 0,2% F.S/jaar ((> 200 KPa) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 1% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 2% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70oC,-10-70oC |
| Werktemperatuur | -1°C tot 49°C |
| Bergingstemperatuur | -40 °C tot 100 °C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | ABS,1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,45 kg |


2Om een betrouwbare werking te garanderen,het wordt aanbevolen een drie-klepcollector tussen het meetpunt en de zender te installeren om een langzame en gelijkmatige druk te garanderen in de positieve en negatieve drukkamers van de zender.
3Bij de installatie moeten de drukinterfaces aan beide uiteinden horizontaal worden geplaatst om de impact van de installatiepositie op het product te verminderen.
4. Omdat de luchtonderdelen geen batterijen kunnen bevatten, zijn 9V alkalische batterijen niet in de verpakking van het product opgenomen.
5In geval van bijzondere vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische interferentie of radiofrequentie-interferentie, informeer ons en vermeld in de bestelling.



Q1: Bent u een fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring.
Q2:Aangepast product
A2: Wij leveren OEM- en Custom-Design-diensten.
V3:Kwaliteitsgarantie
A3:Onze producten hebben een beperkte garantie van 12 tot 18 maanden vanaf de verzenddatum tot de oorspronkelijke koper.Hengtong zal de defecte producten kosteloos vervangen of repareren.Deze garantie geldt niet voor eenheden die zijn gewijzigd.Misbruikt, verwaarloosd.
V4: Verzending en verpakking
A4:Producten worden over het algemeen verzonden via internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT voor vooraf betaalde vracht,en kan ook uw verzendrekening gebruiken om te innen,Standaard exportverpakking,met inbegrip van inspectiecertificering.
V5:Neem contact op met ons
A5:We hebben een actief en ervaren verkoopteam om u te dienen op technische vraag en zakelijke issue.Just laat ons bericht of klik op de Online Service.
Product Highlights
BPZ2008 5-cijferig LCD-differentiële digitale drukmeters 9V BPZ2008 drukmeter/schakelaar Inleiding vandigitaledifferentialdrukmeters: BPZ2008 digitale differentialdruktabel is een dielektrische isolatie vochtmeter, speciaal ontworpen voor het meten van het corrosieve gas en de vloeistof. Het maakt ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.