316L Diffuse Silicon Pressure Sensor Clamp Diafragma Drukzender
Product Details
| Model nr.: | BP93420-IQ | aangepast: | aangepast |
|---|---|---|---|
| Beschermingsclassificatie: | IP65 | Huismateriaal: | 316L |
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Transportpakket: | Standaard exportverpakking met karton |
| Specificatie: | De Sensor van de siliciumdruk | Handelsmerk: | HTsensor |
| Oorsprong: | Baoji, China | HS-code: | 9026209090 |
| Levering vermogen: | 2000PCS/Month | Metingsmedium: | gas of vloeistof |
| Genauigheidsgraad: | 00,5% | Drukbereik: | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa...3.5MPa |
| IP-classificatie: | IP65 | Monsters: | US$ 48/Piece 1 stuk (Min.Order) |
| Markeren |
316L diffuse siliciumdruksensor,Diffuze siliciumdruksensorclampen,316L Clamp Diafragma Druktransmitter |
||
Product Description
HT Diffuse Silicon Pressure Resistance Clamp Diafragma Drukzender
BP93420-IQ-druktransmitter
Inleiding:
BP93420-IQ-drukzender maakt gebruik van de HT-serie silicium drukweerstand isolatie olie gevulde kern als het signaal meetelement.het diafragma en het rechtstreeks lassen met de procesverbinding, waardoor precieze verbindingen tussen de procesverbinding en het meetdiafragma worden gewaarborgd.Het gehele product is onderworpen aan strenge tests die zorgen voor een stabiele en betrouwbare prestaties en effectief voorkomen van het probleem van drukgat verstopping veroorzaakt door kristalliserende media.
Productkenmerken:
1. Diffuse Silicon Clamp Diafragma Drukzender
2. Hoog nauwkeurige meting
3. Meerdere meetbereiken
4. Meerdere uitgangssignaaltypen
5Hoog beschermingsniveau
6Breed werktemperatuurbereik
7. Hoge overbelastingcapaciteit
8. Snelle reactietijd
9. Meerdere installatiemethoden
10. Meerdere certificeringen
Toepassingen:
1Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L
2Medische, biofarmaceutische en voedselhygiënische industrieën voor steriele verwerking
3. gebruikt in de papier- en chemische industrie, alsmede voor het meten van het niveau van afvalwater en druk van drankblikken Geschikt voor hydraulische en pneumatische regelingssystemen
| Prestatieparameters | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,1% FS |
| Hysteresis | ≤ 0,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~0,2 kg |

| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |


| Besteltips |
2Bij het plaatsen van een bestelling dient te worden opgemerkt dat explosiebestendige producten geen digitale beeldschermkoppen bevatten.
3Bij bestelling van zenders met een LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening voor de zender niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om de betrouwbare werking van het product te waarborgen, wordt aanbevolen dat gebruikers op locatie bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
5. Het nominale werktemperatuurbereik van de O-ring van fluorrubber bedraagt -20oC tot 250oC. Wanneer de werktemperatuur van het product onder -20oC ligt, is het noodzakelijk een EPDM-O-ringverzegeling te kiezen.
6. De standaard kabellengte is 1,5 m, verkrijgbaar in drie materialen. Indien niet gespecificeerd, wordt deze geleverd met polyethyleen kabelmateriaal.Gelieve het in de volgorde te specificeren.
7Voor speciale eisen zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of radiofrequente interferentie, informeer ons bedrijf en specificeer ze in de bestelling.
| Bestelgids | ||||||||
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IB | Algemene druktransmitter | IX | Toon druktransmitter | |||||
| IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| Indien | Vochtdichte drukzender | IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter | |||||
| IN | Airconditioning speciale drukzender | |||||||
| IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| IQ1/IQ2 | Grote diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||
Product Highlights
HT Diffuse Silicon Pressure Resistance Clamp Diafragma Drukzender BP93420-IQ-druktransmitter Inleiding: BP93420-IQ-drukzender maakt gebruik van de HT-serie silicium drukweerstand isolatie olie gevulde kern als het signaal meetelement.het diafragma en het rechtstreeks lassen met de procesverbinding, ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.