Pipeline Differential Type Level Transmitter Diffused Silicon Pressure Transmitter
Product Details
| Model nr.: | BP93420DII | Genauigheidsgraad: | ≤ 0,5% F.S. |
|---|---|---|---|
| Drukbereik: | 0-10kpa...~2MPa | Op maat: | Op maat |
| Gewicht: | ~ 0,45 kg | Statische Druk: | 5X of 7MPa |
| Transportpakket: | Standaard exportverpakking met karton | Type: | Differentiële druktransmitter |
| Metingsmedium: | gas of vloeistof | IP-classificatie: | IP65 |
| Markeren |
RoH's voor de transmissie van het verschil in type-niveau van de pijpleiding,Differentiële type-niveau zender diffuse silicium,RoHs diffuse siliciumdrukzender |
||
Product Description
BP93420DII Differentiële druktransmitter voor het meten van de druk in pijpleidingen
BP93420DIIDdifferentiëlePverlengingTverlosser
Inleiding van de differentialdrukzender:
De BP93420DII-differentialdrukzender maakt gebruik van een piezoresistieve diffuse silicium sensor.De sensor gebruikt volledig automatische lineaire en temperatuurcompensatietechnologie om de efficiëntie en kwaliteit van de massaproductie te waarborgen. Volledig afgesloten en geïsoleerde luchtholte ontwerpen om
De signaaltransmissie-module maakt gebruik van originele kalibratie-technologie om de parameters eenvoudig zonder gereedschap in te stellen.Het is geschikt voor verschillende gas- en vloeistofdifferentialdrukmetingen in industrieën zoals aardolie, chemie, energie en hydrologie voor pijpleidingen.
Productkenmerkenvan een differentialdruktransmitter:
1De zender is van roestvrij staal, waardoor hij compact en eenvoudig te installeren is.
2Het ondergaat strikte temperatuurcompensatie en verouderingsscreening, waardoor stabiele en betrouwbare prestaties worden gewaarborgd.
3- drukinslagtests en tijddrifttests om een constante kwaliteit te garanderen
4Werktemperatuur van het medium: -30-80°C
5. Certificaat van intrinsieke veiligheid
Toepassingenvan een differentialdruktransmitter:
1Geschikt voor het meten van de drukverschil van verschillende gassen of vloeistoffen in pijpleidingen van industrieën zoals aardolie, chemie, energie en
hydrologie.
2. Toegevoegd in industriële on-site processen zoals aardolie, chemie, metallurgie, elektriciteitsopwekking en hydrologie
3.Drukmeting voor leidingen en ovenkamers
| Prestatieparameters | |
| Meetbereik | 0-10KPa...~2MPa |
| Druktype | Differentiële druk |
| Eenzijdige overbelasting | ≤ 3 keer het nominale bereik |
| Statische druk | De minimumwaarde tussen 5 maal het nominale bereik of 7 MPa |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,5% F.S/jaar ((≤ 200 KPa) ± 0,2% F.S/jaar ((> 200 KPa) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa) 0-70oC,-10-70oC |
| Werktemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Bergingstemperatuur | -40 °C tot 100 °C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Intrinsiek veilig en explosiebestendige |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,45 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |



| De orde Gids | ||||||||
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| DII | Differentiële druktransmitter | |||||||
| Meetbereik | 0-10KPa...~2MPa | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20×1,5 Man | |||||||
| J2 | G1/2 Man | |||||||
| J3 | G1/4 Man | |||||||
| J4 | 1/2 NPT Man | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| D | Differentiële druk | |||||||
Product Highlights
BP93420DII Differentiële druktransmitter voor het meten van de druk in pijpleidingen BP93420DIIDdifferentiëlePverlengingTverlosser Inleiding van de differentialdrukzender: De BP93420DII-differentialdrukzender maakt gebruik van een piezoresistieve diffuse silicium sensor.De sensor gebruikt volledig ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.