BH93420-I Waterniveaumeter Transmitter Druktransmitter Sensor
Product Details
| Modelnummer: | BH93420-I | Uitvoerformulier: | 4-20mA of RS485 |
|---|---|---|---|
| IP Rating: | IP68 | Ontwerp: | Aanvaard aangepast |
| Nauwkeurigheid: | 00,25%, 0,5% | Materiaal voor het diafragma: | 316L roestvrij staal |
| Handelsmerk: | HT-sensor | Herkomst: | Shaan Xi. |
| HS Code: | 90261000 | Typ van installatie: | Onderwater type |
| Markeren |
water level gauge pressure transmitter,pressure transmitter sensor with warranty,water level sensor pressure gauge |
||
Product Description
BH93420-I Water Level Gauge Transmitter Druksensor Sensor
Productbeschrijving
BH93420 I Water niveau sensor
Introductie:
BH93420-I Vloeistofniveautransmitter Technische specificaties
Kern Sensortechnologie
-
Gebruikt HT-serie geïsoleerd met olie gevuld diffuus silicium sensorelement
Robuuste constructie
- Monolithische roestvrijstalen behuizing
- Compact ontwerp uit één stuk
- Volledig gelaste roestvrijstalen ondergedompelde sectie
Prestatievoordelen
- IP68 dompelbare waterdichtheid
- Precisie temperatuurcompensatie (-40°C tot +85°C)
- Versnelde verouderingskwalificatietests
Betrouwbaarheidsborging
- Uitstekende langetermijnstabiliteit (±0,1%FS/jaar)
- Hoge schok-/vibratiebestendigheid (tot 20g)
- Industriële EMI-bescherming
- Deze dompelbare niveausensor levert betrouwbare prestaties in veeleisende toepassingen, waaronder:
- Afvalwaterzuiveringsinstallaties
- Chemische procestanks
- Overstromingsbewakingssystemen
- 1. Volledige roestvrijstalen behuizing, geschikt voor verschillende testomgevingen
- 2. Onderdompelingsmeting, eenvoudige installatie
- 3. Diverse uitgangssignaalopties
- 4. Explosieveilige markering: ExiaIICT6
- 5. Hoge beschermingsgraad: IP68
- 6. PE- of PU-kabel
1. Compatibel met 316LSS, niet-corrosieve vloeistoffen
2. Bewaking van waterniveaus in verschillende toepassingen zoals riolering, industrieel en gemeentelijk water, watertanks, putten, rivieren, zeewater, meren, enz.
3. Meten van brandstofniveaus in diesel- en brandstoftanks
| Prestatieparameters | |
| Meetbereik | 0~10m…400m |
| Druktype | Manometerdruk, Absolute druk, Afgedichte druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC | ±0,25% (Typ.) ±0,5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (Typ.) ±0,05%FS (Max.) |
| Hysteresis | ±0,03% (Typ.) ±0,05%FS (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ±0,2%F.S/jaar (Max.) |
| Nultemperatuurdrift | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Span Temperatuurdrift | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50ºC (0-1m. 0-2m ); 0-70ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20~80ºC |
| Opslagtemperatuur | -30~100ºC |
| Trillingen | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Behuizingsmateriaal | 1Cr18Ni9Ti |
| Diafragma Materiaal | 316L Roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosieveiligheidsklasse | ExiaIICT6 |
| Beschermingsklasse | IP67, IP68 |
| O-ring afdichting | Fluorgummi |
| Gewicht | ~0,3 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, Polyurethaan |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitgangstype |
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 draads |
| 0~10/20mA | 3 draads |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | 5VDC | |
| RS485 Communicatieprotocol | 3,6~30V / Batterij | 4 draads |



| Besteltips |
1. Zorg ervoor dat het gemeten medium compatibel is met de productcomponenten die ermee in contact komen tijdens de selectie.
2. De dichtheid van het gemeten medium moet worden gespecificeerd.
3. Voor sterke elektromagnetische of radiofrequentie-interferentie, verstrek details aan ons bedrijf en geef dit aan in de bestelling.
4. Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers bliksembeveiligingsapparaten ter plaatse installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
| Bestellen Gids | ||||||||
| BH93420 | Code | Overzicht Constructie | ||||||
| I | Druksensor | |||||||
| Meetbereik | 0~10m…400m | |||||||
| Code | Voeding | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Anders | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | S8 | RS485 | |||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Manometerdruk | |||||||
| A | Absolute druk | |||||||
| S | Afgedichte referentiedruk | |||||||
| Code | Materiaal | |||||||
| 01 | 304 Roestvrij staal | |||||||
| 02 | 316L Roestvrij staal | |||||||
| Code | Kabelmateriaal | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||

FAQ:
1. V: Wat zijn de kenmerken van uw druksensortransmitters?
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties. Maatwerk beschikbaar.
2. V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten op maat maken om aan specifieke behoeften te voldoen. Wij bieden OEM- en ODM-service.
3. V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensortransmitters per maand produceren, dus we zijn volledig in staat om aan de behoeften van grootschalige bestellingen te voldoen. Het is echter raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie en leveringsplanning te garanderen.
4. V: Wat is de typische leveringstermijn?
A: 5~8 werkdagen voor standaardmodellen. Aangepaste producten kunnen variëren.
5. V: Hoe worden de producten geprijsd? Kortingen?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkbestellingen of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En after-sales service?
A: Onze garantietermijn is 24 maanden na verzending en onze after-sales service zal binnen 24 uur reageren op uw vragen, instructies op afstand via pc-netwerk zijn altijd beschikbaar.
Product Highlights
BH93420-I Water Level Gauge Transmitter Druksensor Sensor Productbeschrijving Productbeschrijving BH93420 I Water niveau sensor Introductie: Kern Sensortechnologie Robuuste constructie Monolithische roestvrijstalen behuizing Compact ontwerp uit één stuk Volledig gelaste roestvrijstalen ondergedompel...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.