BHZ93420-III Liquid Level Sensor Transmitter 0,1% nauwkeurigheid Water Level Sensor 4 20ma
Product Details
| Ontwerp: | Keur aangepast goed | Kabel: | PE, PU, PTFE |
|---|---|---|---|
| Precisiteit: | 00,25%,00,3%, 0,5% | Diafragmamateriaal: | 316L roestvrij staal |
| Netto gewogen: | 1.6KG | Handelsmerk: | HT-sensor |
| Oorsprong: | Shaan Xi. | HS-code: | 90261000 |
| Type: | Silicium piezoresistief type | Drukbereik: | 0-1m-400 H2O |
| Display-type: | LED's | Genauigheidsgraad: | 0.1%,00,25% |
| IP-classificatie: | IP68 | ||
| Markeren |
BHZ93420-III Liquid Level Sensor Transmitter,Liquid Level Sensor Transmitter 0,1% nauwkeurigheid |
||
Product Description
HT-SENSOR BHZ99420-III VLOEID LEVEL SENTER met een nauwkeurigheid van 0,1%
B.HZ.93420III Intelligente vloeistof NiveauTverlosser
Inleiding:
BHZ93420-III intelligente vloeistofniveauzender van het invoegtype is uitgerust met een Deze sensor meet de statische druk, die recht evenredig is met het vloeistofgehalte.De zender maakt gebruik van het HART-communicatieprotocol om digitale signaaloverdracht en tweerichtingscommunicatie te bereiken
De intelligente vloeistofniveau-zender heeft een ingebouwde gegevensverwerkings- en analysefunctie, die de vloeistofniveau-gegevens kan verwerken, berekenen en analyseren.Alarm Instellingen en anomalie detectie kunnen worden uitgevoerd
Productkenmerken:
- Hoge nauwkeurigheid: De inlaatniveauzender maakt gebruik van geavanceerde sensortechnologie om een hoge nauwkeurigheid te bereiken om aan de behoeften van verschillende toepassingsscenario's te voldoen.
- Sterke betrouwbaarheid: de ingangsvloeistofniveau-zender heeft de voordelen van eenvoudige structuur, kleine afmetingen, licht gewicht, hoge anti-interferentievermogen en stabiliteit,en kan lang stabiel werken.
- Eenvoudige installatie: de installatie van de inlaatniveau-zender is zeer handig, alleen het sonde-gedeelte van het apparaat moet in de te meten vloeistof worden ondergedompeld.De installatie is eenvoudig en snel, en er is geen wijziging of demontage van de container vereist.
- Lage onderhoudskosten: De ingangsniveauzender heeft geen bewegende onderdelen, is niet gemakkelijk te beschadigen en de onderhoudskosten zijn laag.het schoonmaken en onderhoud is ook erg handig.
- Een breed toepassingsgebied: de invoerniveau-zender kan worden toegepast op een verscheidenheid aan vloeistofmetingsvoorwerpen, zoals waterbehandeling, petrochemie, voedselverwerking,milieumonitoring en andere gebieden.
- Compatibel met 316LSS, niet-corrosieve vloeistoffen
- Monitoring van het waterniveau in verschillende toepassingen zoals rioolwater, industrieel en gemeentelijk water, watertanks, putten, rivieren, zeewater, meren, enz.
- Bewaking van het niveau van diesel, brandstof en andere olietank
Prestatieparameters:
| Meetbereik | 0~1m...400mH2O |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,1% (typisch) ±0,2% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,15% F.S/jaar (max.) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC (0-1m) . 0-2m); 0-70oC |
| Werktemperatuur | -20 tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot 100°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Schok | 100 g |
| Huismateriaal | gegoten aluminium, roestvrij staal 1Cr18Ni9Ti |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | ExiaIICT6 |
| Beschermingscategorie | IP68 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~1,6 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan, PTFE-kabel |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA met Hart | 15 ~ 30VDC | 2 draad |
| Ontwerp van de structuur: | |
| 2088 |
![]() |
| 3051A | ![]() |
| 3051 | ![]() |
| Elektrische aansluiting: | ||||
![]() |
4-20mA - Ik heb het gedaan. |
1 | V+ | Rood |
| 2 | V- | Geel | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA - Ik heb het gedaan. |
1 | V+ | Rood |
| 2 | V- | Geel | ||
| 3 | NC | |||
| 4 | NC | |||
![]() |
4-20mA - Ik heb het gedaan. |
1 | V+ | Rood |
| 2 | V- | Geel | ||
| 3 | GND | |||
| 4 | NC | |||
| Voorbeelden van selectie: |
Tips voor het bestellen:
1Zorg ervoor dat het gemeten medium tijdens de selectie compatibel is met de productonderdelen die ermee in contact komen.
2De dichtheid van het gemeten medium moet worden gespecificeerd.
3Voor sterke elektromagnetische of radiofrequente storingen, geef u de details aan ons bedrijf en vermeld deze in de bestelling.
4Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers op de locatie bliksembeschermingsapparatuur installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
De orde Gids:
| BHZ93420 | Code | Ontwerp van de structuur | ||||||||
| III. | Intelligente vloeistofniveauzender | |||||||||
| Meetbereik | 0~10m...400m | |||||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||||
| D1 | 24VDC | |||||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||||
| S1 | 4~20mADC | S2 | 4~20mADCmetHde kunst | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||||
| B4 | 2088 met weergave | |||||||||
| B5 | 3051 | |||||||||
| B6 | 3051A | |||||||||
| Code | Druktype | |||||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||||
| Een | Absolute druk | |||||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||||
| Code | Kabelmateriaal | |||||||||
| C1 | PE | |||||||||
| C2 | PU | |||||||||
| C3 | PTFE | |||||||||
Product Highlights
HT-SENSOR BHZ99420-III VLOEID LEVEL SENTER met een nauwkeurigheid van 0,1% B.HZ.93420III Intelligente vloeistof NiveauTverlosser Inleiding: BHZ93420-III intelligente vloeistofniveauzender van het invoegtype is uitgerust met een Deze sensor meet de statische druk, die recht evenredig is met het ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.