HT-sensor Breed meetbereik BP170 Druktransmittersensor voor procesbesturing
Product Details
| Model nr.: | BP170 | aangepast: | aangepast |
|---|---|---|---|
| Verwijder: | 4-20mA | Huismateriaal: | 316L |
| Druktype: | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk | Specificatie: | Siliciumdruksensor |
| Handelsmerk: | HTsensor | Oorsprong: | China |
| Type: | BP170 Druksensor | Drukbereik: | 0 kPa~10 kPa...40 MPa |
| Markeren |
HT pressure sensor for process control,BP170 pressure transmitter with wide range,industrial pressure sensor with warranty |
||
Product Description
HT-sensor Breed meetbereik BP170 Druktransmittersensor voor procesbesturing
BP170 Druktransmitter
Invoering van de drukzender:
BP170 drukzender sensor gebruikt de HT-serie silicium geïsoleerde olie gevulde sensor kern als het signaal meetelement.zelf ontwikkelde hoogprecisie-PCB's om het sensorsignaal om te zetten in het standaarduitgangssignaal dat de klant nodig heeft.de eindproducten worden strikt getest en verouderingsscreening, stabiele en betrouwbare prestaties, geschikt voor verschillende drukproeven
Productkenmerken van de druksensor:
- 1Breed meetbereik, roestvrij staalconstructie, uiteenlopende drukinterfaces
- 2Compact en licht ontwerp
- 3. Hooggeprecieze, volledig roestvrij staal structuur
- 4.Verstelbare nul- en volle schaal
Toepassingen van druktransmittersensoren:
- 1- Drukmeting van niet-corrosieve gassen en vloeistoffen met 316L roestvrij staal
- 2. Toegepaste in de scheepvaart- en luchtvaartindustrie
- 3Gebruikt in industriële processen op locatie zoals aardolie, chemie, metallurgie, energieopwekking en hydrologie
- 4Gebruikt in hydraulische en pneumatische besturingssystemen
| Prestatieparameters van de druksensor | |
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...20MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 00,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304,316L |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Ex db IIC T6 Gb |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 0,25 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad |
|
| 0/1 tot en met 5 V | ||
| 0/1 ~ 10V | ||
| 0.5 tot en met 4,5 V | 5VDC |



| Selectie Voorbeelden van druktransmittersensor |

| Besteltips |
2Bij het plaatsen van een bestelling dient u er rekening mee te houden dat explosiebestendige producten geen digitale beeldschermkoppen bevatten.
3Bij bestelling van een zender met LCD- of LED-displaykop mag de stroomvoorziening van de zender niet lager zijn dan 20 VDC.
4Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt u geadviseerd om op locatie bliksembeschermingsapparatuur te installeren en ervoor te zorgen dat het product en de voedingsbron betrouwbaar zijn geaard.
5. Het nominale werktemperatuurbereik van de O-ring van fluorrubber is -20°C tot 250°C. Wanneer de werktemperatuur van het product lager is dan -20°C, moet een EPDM O-type afdichtingsring worden gekozen.
6De standaardkabellengte is 1,5 m en er zijn drie soorten materialen om uit te kiezen.Als u een ander kabelmateriaal nodig heeft, vermeld het in het bestelformulier.
7In geval van speciale vereisten zoals sterke trillingen, onmiddellijke slagkracht, sterke elektromagnetische of RF-interferentie, informeer ons en vermeld dit in de bestelling.
| Bestelgids van de drukzender | |||||||||
| BP170X | Analoogdruktransmitter | ||||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | ||||||||
| 5 | Packard-prop | 6 | Verzegelde directe uitgangskabel 1,5 meter | ||||||
| 7 | Mini-Hirschmann-connector | 8 | Grote Hirschmann-connector | ||||||
| Meetbereik | 0kPa ~ 10kPa...5MPa | ||||||||
| (0-X) Kpa of MPa |
X: Toont het werkelijke meetbereik aan | ||||||||
| Code | Stroomvoorziening | ||||||||
| D1 | 24VDC | ||||||||
| D2 | 5VDC | ||||||||
| D3 | andere | ||||||||
| Code | Uitgangssignaal | ||||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | ||||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | ||||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | ||||||
| S4 | 0~10mADC | ||||||||
| Code | Drukverbinding | ||||||||
| J1 | M20x1.5 | ||||||||
| J2 | G1/2 | ||||||||
| J3 | G1/4 | ||||||||
| J4 | 7/16-20UNF | ||||||||
| J5 | andere ((¢50.4 Flanke) | ||||||||
| Code | Elektrische aansluiting | ||||||||
| B1 | Hirschmann | ||||||||
| B2 | PG7 | ||||||||
| B3 | Kabel afgesloten stopcontact 1,5 meter | ||||||||
| B4 | andere | ||||||||
| Code | Druktype | ||||||||
| G | Gewichtsdruk | ||||||||
| Een | Absolute druk | ||||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | ||||||||



Vragen:
1V:Bent u een fabrikant?
A:We zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring..
2K: Mag ikOp maat gemaakte producten?
A: Ja.We leveren OEM en Custom-Design diensten.
3V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we volledig in staat zijn om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4. V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5. V: Hoe zijn de producten geprijsd?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
6. V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie tijd is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC netwerk isaltijd beschikbaar.
Product Highlights
HT-sensor Breed meetbereik BP170 Druktransmittersensor voor procesbesturing BP170 Druktransmitter Invoering van de drukzender: BP170 drukzender sensor gebruikt de HT-serie silicium geïsoleerde olie gevulde sensor kern als het signaal meetelement.zelf ontwikkelde hoogprecisie-PCB's om het sensorsigna...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.