Roestvrijstalen niveaumeting met flensgewicht, perspassing niveausensor, druksensor
Product Details
| Nauwkeurigheid: | 0.5%F.S | Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Meetbereik: | 0~10m...400m | Uitgangssignaal: | 4-20mA |
| Voeding: | DC24V | Productnaam: | de sensor van het rioleringsniveau |
| Beschermingsniveau: | IP68 | Model: | Bh93420-WS |
| Markeren |
stainless steel level sensor,flange weight swage pressure transmitter,level measurement pressure sensor |
||
Product Description
Roestvrijstalen niveaumeting met flensgewicht Swage niveausensor drukzender sensor
BH-WS Niveausensor voor afvalwater

Introductie:
De BH93420-WS dompelbare niveausensor maakt gebruik van een zeer nauwkeurig piëzoresistief silicium sensorelement, ondergebracht in 316L roestvrij staal voor maximale corrosiebestendigheid. Ontworpen voor zware vloeistofmetingstoepassingen, bewaakt het betrouwbaar vloeistofniveaus in:
- Afvalwaterzuivering: Slibtanks, vergisters, bezinktanks
- Chemische verwerking: Alumtanks, chemische opslagvaten, kalkslurry
- Industriële opslag: Olietanks, afvalwaterputten, waterreservoirs
Met zijn volledig gelaste constructie en verzegelde elektronica is deze robuuste zender bestand tegen agressieve media en behoudt hij tegelijkertijd langdurige stabiliteit - waardoor hij ideaal is voor verontreinigde of schurende vloeistoffen.
Producteigenschappen:
- Speciaal ontworpen voor zware omgevingen
- Explosieveilige markering: ExiaIICT6
- Hoge bescherming: IP68
- Volledige 316L roestvrijstalen structuur met uitstekende corrosiebestendigheid
- Hoge precisie en goede stabiliteit
Toepassingen:
- Compatibel met 316LSS, niet-corrosieve vloeistoffen
- Bewaking van het oliepeil in dieseltanks, brandstoftanks en andere brandstofcontainers
- Niveaumeting in verontreinigde vloeistoffen, zoals slibtanks, bezinktanks, vergisters, alumtanks, chemische opslagtanks, afvalwaterputten en waterreservoirs
| Prestatieparameters | |
| Meetbereik | 0~10m…400m |
| Druktype | Manometerdruk, absolute druk, afgedichte druk |
| Overbelasting | ≤ 2X nominaal bereik |
| Nauwkeurigheid @ 25ºC | ±0,25% (Typ.) ±0,5% (Max.) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (Typ.) ±0,05%FS (Max.) |
| Hysteresis | ±0,03% (Typ.) ±0,05%FS (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ±0,2%FS/jaar (Max.) |
| Nultemperatuurdrift | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Span-temperatuurdrift | ±0,01%FS/ºC(>100KPa), ±0,02%FS/ºC (≤100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | -10-80ºC |
| Bedrijfstemperatuur | -20~100ºC |
| Opslagtemperatuur | -30~100ºC |
| Trillingen | 10g,55Hz ~ 2kHz |
| Behuizingsmateriaal | 316L roestvrij staal |
| Diafragma materiaal | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | >=100MΩ@100VDC |
| Explosieveiligheidsklasse | ExiaIICT6 |
| Beschermingsklasse | IP67, IP68 |
| O-ring afdichting | Fluorrubber |
| Gewicht | ~2,1 kg (zonder kabel) |
| Kabelmateriaal | Polyethyleen, polyurethaan, Teflon |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4~20mA | 12~30VDC | 2/3/4 draads |
| 0~10/20mA | 3 draads |
|
| 0/1~5V | ||
| 0/1~10V | ||
| 0,5~4,5V | 5VDC |
| Omtrekkonstructie |




1. Zorg ervoor dat het gemeten medium compatibel is met de productcomponenten die ermee in contact komen tijdens de selectie.
2. De dichtheid van het gemeten medium moet worden gespecificeerd.
3. Voor sterke elektromagnetische of radiofrequentie-interferentie, verstrek details aan ons bedrijf en geef dit aan in de bestelling.
4. Om de betrouwbare werking van het product te garanderen, wordt aanbevolen dat gebruikers ter plaatse bliksembeveiligingsapparaten installeren en ervoor zorgen dat het product en de voeding betrouwbaar geaard zijn.
| Bestelgids | ||||||||
| BH | Code | Omtrekkonstructie | ||||||
| WS | Drukzender | |||||||
| Meetbereik | 0~10m…400m(H2O) | |||||||
| Code | Voeding | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | Anders | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1~5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0,5~4,5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Manometerdruk | |||||||
| A | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||
| Code | Kabelmateriaal | |||||||
| C1 | PE | |||||||
| C2 | PU | |||||||
| C3 | PTFE | |||||||

Product Highlights
Roestvrijstalen niveaumeting met flensgewicht Swage niveausensor drukzender sensor BH-WS Niveausensor voor afvalwater Introductie: Met zijn volledig gelaste constructie en verzegelde elektronica is deze robuuste zender bestand tegen agressieve media en behoudt hij tegelijkertijd langdurige ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.