BP93420DII Drukverschilzender 4-20mA Uitgang voor Industriële Toepassingen Drukverschilsensor
Product Details
| Model-NR.: | BP93420DII | Meetmedium: | gas of vloeistof |
|---|---|---|---|
| Nauwkeurigheidsgraad: | 0,25%, 0,5% | Drukbereik: | 0-10kpa...~2MPa |
| IP-classificatie: | IP65 | Druktype: | Differentiële druk |
| Min bereik: | 10 kPa | Maximaal bereik: | 2MPa |
| Statische druk: | 5 keer nominale druk of 7 MPa | Bedrijfstemperatuur: | -30ºC~80ºC |
| Opslagtemperatuur: | -40ºC~100ºC | Behuizingsmateriaal: | 304,316L |
| Diafragmamateriaal: | 316L | Gewicht: | ~ 0,45 kg |
| Markeren |
0.25% Accuracy Differential Pressure Transmitter,25% nauwkeurigheid verschildruktransmitter,IP65-beschermingsdifferentialdruksensor |
||
Product Description

- Constructie van roestvrij staal voor compact ontwerp en gemakkelijke installatie
- Strenge temperatuurscompensatie en verouderingsscreening voor stabiele, betrouwbare prestaties
- Flexible elektrische interface-opties: plug-in- of directe bedrading
- Differentiële drukmeting voor gassen en vloeistoffen in leidingsystemen
- Bewaking van industriële processen in de sectoren aardolie, chemie, metallurgie, elektriciteitsopwekking en hydrologie
- Drukmeting voor pijpleidingen en ovenkamera's

| Meetbereik | 0-10KPa...~2MPa |
|---|---|
| Druktype | Differentiële druk |
| Eenzijdige overbelasting | ≤ 3 keer het nominale bereik |
| Statische druk | Minimaal 5 maal het nominale bereik of 7 MPa |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Hysteresis | ±0,03% (typisch) ±0,05%FS (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,5% F.S/jaar ((≤ 200 KPa) ± 0,2% F.S/jaar ((> 200 KPa) |
| Nultemperatuurverschuiving | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Span Temperatuur Drift | ± 0,01% FS/oC ((> 100KPa), ± 0,02% FS/oC (≤ 100Kpa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa), 0-70oC, -10-70oC |
| Werktemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Bergingstemperatuur | -40 °C tot 100 °C |
| Trillingsweerstand | 10 g, 55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | 304, 316L roestvrij staal |
| Materiaal van het diafragma | 316L roestvrij staal |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Explosiebestendige classificatie | Intrinsiek veilig en explosiebestendige |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,45 kg |
| Uitgangssignaal | Voedingsspanning | Uitvoertype |
|---|---|---|
| 4 tot en met 20 mA | 12~30VDC | 2/3/4 draad |
| 0~10/20mA | 3 draad | |
| 0/1 tot en met 5 V 0.5 tot en met 4,5 V |
5VDC |

- Verifiëren van de verenigbaarheid van het gemeten medium met de met het product in contact komende materialen vóór selectie
- Voor een betrouwbare werking tussen meetpunt en zender installeer een drie-klepcollector
- Positiedrukinterfaces horizontaal om de impact op de plaats van installatie te minimaliseren
- Specificeer bijzondere eisen (trillingen, schokken, EMI/RFI) tijdens het bestelproces
| Component | Code | Beschrijving |
|---|---|---|
| Productserie | BP93420XX | Druktransmitter |
| Tipe constructie | DII | Differentiële druktransmitter |
| Meetbereik | 0-10KPa...~2MPa | |
| Stroomvoorziening | D1 | 24VDC |
| Stroomvoorziening | D2 | 5VDC |
| Stroomvoorziening | D3 | andere |
| Uitgangssignaal | S1 | 4~20mADC |
| Uitgangssignaal | S2 | 1 ~ 5VDC |
| Uitgangssignaal | S3 | 0~5VDC |
| Uitgangssignaal | S4 | 0~10mADC |
| Uitgangssignaal | S5 | 0~20mADC |
| Uitgangssignaal | S6 | 0~10VDC |
| Uitgangssignaal | S7 | 0.5~4.5VDC |
| Drukverbinding | J1 | M20×1,5 Man |
| Drukverbinding | J2 | G1/2 Man |
| Drukverbinding | J3 | G1/4 Man |
| Drukverbinding | J4 | 1/2 NPT Man |
| Drukverbinding | J5 | andere |
| Elektrische aansluiting | B1 | Hirschmann |
| Elektrische aansluiting | B2 | PG7 Plug |
| Elektrische aansluiting | B3 | Afgesloten kabeluitgang |
| Elektrische aansluiting | B4 | andere |
| Druktype | D | Differentiële druk |
- Wat zijn de belangrijkste kenmerken van uw druk sensor zenders?
- Onze zenders bieden hoge precisie, uitzonderlijke duurzaamheid en betrouwbare prestaties.
- Kan ik een aanvraag doen?
- Ja, ons ingenieursteam kan op maat gemaakte oplossingen ontwikkelen voor unieke toepassingen.
- Wat is uw productiecapaciteit?
- Onze productiefaciliteiten kunnen tot 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, zodat we grootschalige bestellingen kunnen verwerken.
- Wat is de typische levertijd?
- Standaardmodellen worden doorgaans binnen 5-8 werkdagen verzonden.
- Hoe worden de producten geprijsd?
- We bieden concurrerende prijzen met aantrekkelijke kortingen voor bulkorders en langetermijnpartnerschapsovereenkomsten.
- Welke garantie en naverkoop ondersteuning bieden jullie?
- Alle producten zijn voorzien van een garantie van 24 maanden vanaf de verzenddatum.
Product Highlights
De drukverschiltransmitter BP93420DII biedt een nauwkeurigheid van 0,25%, IP65-bescherming en een uitvoer van 4-20 mA. Dankzij de roestvrijstalen constructie en het brede bereik van 10 kPa-2 MPa is hij ideaal voor industriële gas-/vloeistoftoepassingen. Aanpasbare opties beschikbaar.
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.