HT Sensor Industriële Druksensor 4-20mA Pijpdruktest met Display Niveausensor
Product Details
| Model-NR.: | BP93420-III | Bereik: | -100kpa-10kpa~60mpa |
|---|---|---|---|
| Uitvoer: | 4-20mA | Stroom: | 24Vdc |
| ACC: | ±0,5% F.S, ±0,25% F.S. | Draad: | G1/2 OEM |
| HS-code: | 9026201090 | Meetmedium: | Vloeistof en gas |
| IP-classificatie: | IP65 | Maatwerk: | OEM en ODM |
| Markeren |
Sensor voor de pijptestdruk van de zender,Sensor voor industriële druktransmitters,Toon druktransmittersensor |
||
Product Description
HT-sensor Industriële druktransmitter Sensor 4-20mA Pipe Pressure Test Met Display
BP93420-III Druktransmitter
Invoering van industriële drukzendersensor:
BP93420-III Industriële druk sensor zender neemt roestvrij staal druk kern, miniatuur versterker verwerking circuit.De vorm van de installatieinterface kan worden verwerkt volgens de vereisten van de gebruikerDe serie wordt op grote schaal gebruikt in industriële procesbesturing, hydraulische apparatuur,chemische industrie en andere industrieënHet product heeft duidelijke voordelen, aangezien de industriële omgeving relatief hard is.
Productkenmerkenvanindustriële drukzendersensor:
1Een breed meetbereik, uiteenlopende drukinterfaces.
2.Beschermingsniveau IP65.
3Verschillende vormen van uitgangssignalen.
| Prestatieparametersmet een vermogen van niet meer dan 50 W, | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 60MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid | ≤ ± 0,1% FS |
| Hysteresis | ≤ ± 0,1% FS |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./Jar (typisch) ± 0,2% F.S./Jar (maximaal) |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Frequentie-respons | 2.4Khz |
| Compensatietemperatuur | 0-70oC ((≤10mpa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10 g,55 Hz ~ 2 kHz |
| Huismateriaal | van gietijzer |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| O-ring zegel | Fluorrubber |
| Gewicht | ~ 1 kg |







| Bestelgids | ||||||||
| BP93420XX | Druktransmitter | |||||||
| Code | Ontwerp van de structuur | |||||||
| IB | Algemene druktransmitter | IX | Toon druktransmitter | |||||
| IE | Schokbestendige luchtvaartdrukzender | IIC/III | Industrial General/ Display Druktransmitter | |||||
| Indien | Vochtdichte drukzender | IIE/IIIE | Algemene/displaydruktransmitter | |||||
| IN | Airconditioning speciale drukzender | |||||||
| IC | Hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| IQ/IQT | Grote diafragma/hoogtemperatuurdruktransmitter | |||||||
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 35kPa... 3.5MPa | |||||||
| (0-X) Kpa of MPa | X: geeft het werkelijke meetbereik aan | |||||||
| Code | Stroomvoorziening | |||||||
| D1 | 24VDC | |||||||
| D2 | 5VDC | |||||||
| D3 | andere | |||||||
| Code | Uitgangssignaal | |||||||
| S1 | 4~20mADC | S5 | 0~20mADC | |||||
| S2 | 1 ~ 5VDC | S6 | 0~10VDC | |||||
| S3 | 0~5VDC | S7 | 0.5~4.5VDC | |||||
| S4 | 0~10mADC | |||||||
| Code | Drukverbinding | |||||||
| J1 | M20x1.5 | |||||||
| J2 | G1/2 | |||||||
| J3 | G1/4 | |||||||
| J4 | 7/16-20UNF | |||||||
| J5 | andere | |||||||
| Code | Elektrische aansluiting | |||||||
| B1 | Hirschmann | |||||||
| B2 | PG7 Plug | |||||||
| B3 | Afgesloten kabeluitgang | |||||||
| B4 | 2088 Industriële behuizing | |||||||
| B5 | 2088 Industriële behuizing met display | |||||||
| B6 | andere | |||||||
| Code | Druktype | |||||||
| G | Gewichtsdruk | |||||||
| Een | Absolute druk | |||||||
| S | Verzegelde referentiedruk | |||||||


Vragen:
Q1: Zijn Ben je een fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring.
Q2:Aangepast product
A2: Wij leveren OEM- en Custom-Design-diensten.
V3:Kwaliteitsgarantie
A3:Onze producten hebben een beperkte garantie van 12 tot 18 maanden vanaf de verzenddatum tot de oorspronkelijke koper.Hengtong zal de defecte producten kosteloos vervangen of repareren.Deze garantie geldt niet voor eenheden die zijn gewijzigd.Misbruikt, verwaarloosd.
V4: Verzending en verpakking
A4:Producten worden over het algemeen verzonden via internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT voor voorafbetaalde vracht,kan ook uw verzendrekening gebruiken om te innen,Standaard exportverpakking,met inbegrip van inspectiecertificering.
V5:Neem contact op met ons
A5:We hebben een actief en ervaren verkoopteam om u te dienen op technische vraag en zakelijke issue.Just laat ons bericht of klik op de Online Service.
Product Highlights
HT-sensor Industriële druktransmitter Sensor 4-20mA Pipe Pressure Test Met Display BP93420-III Druktransmitter Invoering van industriële drukzendersensor: BP93420-III Industriële druk sensor zender neemt roestvrij staal druk kern, miniatuur versterker verwerking circuit.De vorm van de installatieint...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.