BPZK04 Elektronische drukschakelaar en nauwkeurige drukmeting en -controle
Product Details
| Model: | BPZK04 | Stroomvoorziening: | 18-32VDC |
|---|---|---|---|
| Uitvoer: | 4-20MA 3WIRE met 2 schakelaar | Bescherming: | IP65 |
| Diafragma: | 316L roestvrij staal | Transportpakket: | Karton |
| Specificatie: | 0-10kpa~40Mpa | Oorsprong: | Baoji, China. |
| Aantal schakelaar: | Dubbele besturingsschakelaar | Langetermijnstabiliteit: | ± 0,2-0,3%FS/jaar |
| Markeren |
Elektronische drukschakelaar,BPZK04 Elektronische drukschakelaar,Precieze elektronische drukschakelaar |
||
Product Description
BPZK04 Elektronische drukschakelaar en nauwkeurige drukmeting en -regelingBPZK04 Elektronische drukschakelaar
Invoering van elektronische drukknoppen:
Productkenmerkenvan elektrische drukschakelaar:
Dit apparaat is vervaardigd met een roestvrijstalen structuur en veelzijdige drukpoortopties en beschikt over een lichtsterke LED-drukdisplay.en kan worden geconfigureerd met maximaal twee relais-uitgangen. Aanpasbare relaisinstellingen en werkwijzen zorgen voor een nauwkeurige en betrouwbare besturing, ondersteund door een hoge meetnauwkeurigheid.
Toepassingenvan elektrische drukschakelaar:
Dit product is ontworpen voor het meten en regelen van de druk of de drukverschil van vloeistofmedia.metallurgie, en chemische verwerking.
| PrestatieparametersvanElektronische drukschakelaar | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa ~ 10kPa... 60MPa |
| 0-10KPa~2MPa ((Differentiële druk) | |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk, differenciële druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25oC | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,3% F.S/jaar |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/oC ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/oC ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-50oC ((0-10KPa, 0-20KPa) 0-70oC,-10-70oC |
| Werktemperatuur | -20 °C tot 80 °C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Relaiscontrole | 1-2 besturingskanalen of elektronische schakelaar voor kwantitatieve controle |
| Contact Leven | Meer dan 100.000 cycli |
| Afbeeldingsbereik | -1999 tot en met 1999 |
| Installatiemethode | Verticale asinstallatie |
| Explosiebestendige classificatie | Inhoudelijk veilig |
| Beschermingscategorie | IP65 |
| Gewicht | ~ 0,4 kg |

| BesteltipsvanElektronische drukschakelaar |
- Wanneer u een product kiest, moet u ervoor zorgen dat de materialen ervan compatibel zijn met het gemeten medium.
- Bij de bestelling wordt het meetbereik, de vereisten voor stroomvoorziening en de regelpunten (die instelbaar zijn en ook door de klant kunnen worden aangepast) aangegeven.
- De drukschakelaar voor het diafragma van roestvrij staal biedt een meetbereik van 0 ‰ 10 kPa tot 40 MPa.
- voor toepassingen op het gebied van differentialdrukmetingen: ensure the selected differential pressure range is suitably related to the allowable overpressure and maximum pressure ratings of both the high and low pressure chambers to meet specific site requirementsOm een veilige en betrouwbare werking te garanderen, wordt aanbevolen een drie-klep-collector tussen het meetpunt en de zender te installeren.
- Om de betrouwbaarheid van de werking te garanderen, wordt aanbevolen om op de locatie bliksembeschermingsinrichtingen te installeren en een betrouwbare aarding van zowel het product als de voedingsbron te garanderen.Indien er speciale bedrijfsomstandigheden zijn, zoals sterke trillingen, plotselinge slagkrachten, of sterke elektromagnetische/RF-interferentie, informeer ons bedrijf op het moment van bestelling.



| FQA |
Q1: Zijn Ben je een fabrikant?
A1: Wij zijn een fabrikant met meer dan 29 jaar ervaring.
Q2:Aangepast product
A2: Wij leveren OEM- en Custom-Design-diensten.
V3:Kwaliteitsgarantie
A3:Onze producten hebben een beperkte garantie van 12 tot 18 maanden vanaf de verzenddatum tot de oorspronkelijke koper.Hengtong zal de defecte producten kosteloos vervangen of repareren.Deze garantie geldt niet voor eenheden die zijn gewijzigd.Misbruikt, verwaarloosd.
V4: Verzending en verpakking
A4:Producten worden over het algemeen verzonden via internationale express, inclusief UPS,FedEx,DHL en INT voor vooraf betaalde vracht,en kan ook uw verzendrekening gebruiken om te innen,Standaard exportverpakking,met inbegrip van inspectiecertificering.
V5:Neem contact op met ons
A5:We hebben een actief en ervaren verkoopteam om u te dienen op technische vraag en zakelijke issue.Just laat ons bericht of klik op de Online Service.
Product Highlights
BPZK04 Elektronische drukschakelaar en nauwkeurige drukmeting en -regelingBPZK04 Elektronische drukschakelaar Invoering van elektronische drukknoppen: De BPZK04 elektronische drukschakelaar is een volledig digitaal besturingsproduct dat drukmeting, besturingsdisplay, transmissie en output integreert...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.