Mini 0,5-4,5 Vdc uitgangs siliciumdruksensor voor industriële drukproeven
Product Details
| Oorsprong: | Baoji, China | Threadtype: | Aangepast |
|---|---|---|---|
| Bereik: | 0-10kpa ~ 60mpa | Compensatietemperatuur: | -10~70℃ |
| Stroom: | 5VDC | Uitvoer: | 0.5-4.5VDC |
| Specificatie: | Aangepast | Stabiliteit: | ± 0,1% F.S/jaar |
| HS -code: | 9026209090 | Nauwgezet: | 0,5% |
| Markeren |
Industriële test Siliciumdruk sensor,00,5-4 |
||
Product Description
Mini 0,5-4,5 Vdc uitgangs siliciumdruksensor voor industriële drukproeven
HT19-0,5-4,5 V druksensor
Inleiding van de siliciumdruksensor:
HT19 is een piezoresistieve druksensor van silicium bestaande uit een zeer stabiel diffus siliciumelement.Het meet effectief de druk van vloeistoffen en gassen door de druk over te dragen en het gemeten medium te isoleren via een siliciumdiafragma en een silicone-oliediafragmaEen standaardspanning van 0,5-4,5 VDC wordt uitgedrukt via een geavanceerd versterkercircuit.
Productkenmerken van de siliciumdruksensor:
- Met behulp van geavanceerde technologie en 316L roestvrij staal behuizing, samen met materialen zoals titanium en Hastelloy voor het diafragma.
- Het gebruik van dikke filmcircuits voor temperatuurcompensatie en nulpunt.
- uitstekende betrouwbaarheid, herhaalbaarheid en stabiliteit.
Toepassingen van siliciumdruksensoren:
- Geschikt voor het meten van niet-corrosieve gas- en vloeistofdruk met compatibiliteit met 316L roestvrij staal.
- Gebruikt in verschillende industriële proceslocaties, waaronder aardolie, chemie, metallurgie, energie en hydrologie
- Gebruikt in de maritieme en luchtvaartindustrie.
- geschikt voor hydraulische en pneumatische bedieningssystemen
- Gebruikt in toepassingen voor procescontrole.
| Prestatieparameters | |
| Meetbereik | - 100kPa... 0kPa 10kPa... 100MPa |
| Druktype | Meting van de druk, absolute druk, verzegelde druk |
| Overbelasting | ≤ 1,5 keer het nominale bereik |
| Precisiteit @ 25°C | ±0,25% (typisch) ±0,5% (maximaal) |
| Herhaalbaarheid en hysteresis | 0.02% F.S. (Type) 0.05% F.S. (Max.) |
| Langetermijnstabiliteit | ± 0,1% F.S./jaar (typisch) ± 0,2% F.S./jaar (maximaal) |
| Prestatieparameters (vervolg) | |
| Temperatuurverschuiving van het nulpunt | ± 0,02% F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/°C ((> 100KPa) |
| Temperatuurverschuiving op volle schaal | ± 0,02% F.S/°C ((≤ 100KPa) ± 0,01% F.S/°C ((> 100KPa) |
| Compensatietemperatuur | 0-70°C ((≤10MPa, aanpasbaar) |
| Werktemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 120°C |
| Vibratie | 10g,55Hz 2kHz |
| Materiaal van het diafragma | 316L |
| Isolatieweerstand | 100MΩ 100VDC |
| Gewicht | 30 g |
Constructie van de siliciumdruksensor:


| Output | Kracht | Output |
| 0.5·4.5V | 5VDC | 3 draad |
| Besteltips |
1. Let tijdens de montage op de pasvorm tussen de kerngrootte en de zenderbehuising om de
vereiste luchtdichtheid
2. Zorg ervoor dat de behuizing tijdens de montage verticaal is uitgelijnd en oefen gelijkmatige druk uit om te voorkomen dat de compensatieplaat verstopt of beschadigd raakt.
3Indien het meetmedium niet compatibel is met het kerndiafragma en het behuizingsmateriaal (316L), moeten bij de bestelling speciale instructies worden verstrekt.
4. Vermijd het drukken op het sensordiafragma met handen of scherpe voorwerpen om schade aan de kern te voorkomen als gevolg van deformatie of piercing van het diafragma.
5Houd de drukpoort van de drukmeterkern open voor de atmosfeer en vermijd het binnendringen van water, waterdamp of corrosieve stoffen in de negatieve drukkamer van de kern.
6Als er wijzigingen in de pinleidingen optreden, volgt u het etiket op de eigenlijke kern als referentie.
| bedrijf |




| V&A |
A: Hoge precisie, duurzaamheid en uitstekende prestaties.
2.V: Kan ik speciale specificaties aanpassen?
A: Ja, onze ingenieurs kunnen producten aanpassen aan specifieke behoeften.
3.V: Wat is uw productiecapaciteit?
A: Onze productiefaciliteiten kunnen maximaal 30.000 druksensor-zenders per maand produceren, dus we zijn volledig in staat om te voldoen aan de behoeften van grootschalige bestellingen.het is raadzaam om vooraf contact op te nemen met ons verkoopteam om een soepele productie- en leveringsschema te garanderen.
4.V: Wat is de typische levertijd?
A: 5 tot 8 werkdagen voor standaardmodellen.
5.V: Hoe zijn de prijzen van de producten?
A: Concurrerende prijzen met kortingen voor bulkorders of langetermijnpartners.
.
6.V: Wat is de garantie van uw producten? En naverkoopservice?
A: Onze garantie is 24 maanden na verzending, en onze after-sales zal reageren met uw vragen in 24 uur, afstandsopdracht door PC-netwerk is altijd beschikbaar.
Product Highlights
Mini 0,5-4,5 Vdc uitgangs siliciumdruksensor voor industriële drukproeven HT19-0,5-4,5 V druksensor Inleiding van de siliciumdruksensor: HT19 is een piezoresistieve druksensor van silicium bestaande uit een zeer stabiel diffus siliciumelement.Het meet effectief de druk van vloeistoffen en gassen ...
19 mm olie gevulde druktransmitter diffuse siliconen druktransmitter water olie test
Oil Filled Diffused Sillcon Pressure Transmitter Sensor For Water And Oil Test 19mm Silicon Piezoresistive Pressure Sensor Introduction of Pressure Transmitter Sensor: HT19F functions as a silicon piezoresistive pressure sensor ,with a core consisting of a highly stable diffused silicon element,. It effectively measures the pressure of liquids and gases by transmitting the pressure of the tested medium to the silicon diaphragm through an isolation diaphragm and silicon oil
OEM Water Oil Flush Diaphragma Druk Transmitter Drank Digitaal Niveau Druk Sensor
BP93420-IIIQT1 OEM water oil Beverage glue Flush Diaphragm Pressure Sensor Transmitter BP93420-IIIQT1 Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor: BP93420-IIIQT1 flush-diaphragm pressure sensor transmitter is an analog pressure transmitter with a flat membrane structure, which increases the contact area with the medium. Wide temperature range, overload capacity, strong corrosion resistance, wide application. In order to ensure that this series of
BPHT24-III Digitale druktransmitter Flush Diafragma Digitale druksensor
Hengtong BPHT24-III Digital Flush diaphragm pressure sensor Transmitter China BPHT24-III Pressure Transmitter Introduction of flush diaphragm pressure sensor transmitter: BPHT24-III pressure transmitter is mainly used in the pressure measurement of viscous liquid mud anti-scaling and anti-crystallization oil shield machine. The whole adopts integrated stainless steel structure, and the two kinds of flat film structure with or without cavity can choose the material in contact
BPZK04-2 Drukschakelaar Elektrisch 24VDC 4-20mA Digitale Drukschakelaar LCD Display Elektronische Drukschakelaar
24Vdc 4-20MA 2-Point Electronic Pressure Switch Digital Pressure Switch With LCD Display BPZK04-2 Electronic Pressure Switch Introduction: BPK-ZK04-2 electronic pressure switch is a set of pressure measurement, control display, transmission output as one of the full digital control products. It can be used as a signal device when the pressure of non-corrosive gases and liquids reaches a limit value, or as a circuit contact switch for a pressure regulator. The controller is
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.